‏ درجه MA سیدنی بوقلمون

‏ برترین تحصیلات کارشناسی ارشد سیدنی استرالیا 2018‏

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد علوم انسانی یا MA یک درجه فوق لیسانس است که معمولاً پس از یک برنامه نحصیلی در حوزه هنرهای زیبا، علوم انسانی، علوم اجتماعی یا سایر گرایش های مشابه اخذ می گردد. این برنامه های تحصیلی معمولاً یک الی دو سال به طول می انجامند.

ترکیه، رسما به جمهوری ترکیه، یک کشور قاره است، عمدتا در آناتولی در غرب آسیا و در تراکیه شرق در جنوب شرقی اروپا واقع شده است. بسیاری از دانشگاه های ترکیه (دولتی و خصوصی) شرکت در برنامه های پان اروپایی تبادل دانشجو (سقراط، اراسموس، و مانند آن). برخی نیز موافقت نامه با دانشگاه غیر اروپایی دارند، بیش از حد.

غازی آنتپ شهرستان با سابقه ای طولانی است، زیرا این یکی از قدیمی ترین شهرستانها به طور مداوم ساکنان بر روی زمین، قدمت از 3650 سال قبل از میلاد. دو عمومی و یک دانشگاه خصوصی وجود دارد.

‏ تعداد درجه های کارشناسی ارشد علوم انسانی سیدنی بوقلمون را ملاحظه کنید 2018‏

اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد در روابط بین المللی

Zirve University
Campus تمام وقت September 2018 بوقلمون Gaziantep

برنامه فوق لیسانس روابط بین الملل طراحی شده است برای ارائه به دانش آموزان دانش پیشرفته در مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، زیست محیطی و بین المللی است. [+]

روابط بین المللی دانشگاه Zirve ارائه می دهد یک مدرک MA برای دانش آموزانی که علاقمند به مطالعه روابط بین المللی در سطح پیشرفته می باشد. تمرکز برنامه های میان رشته ای ما در این مطالعه از روابط در حال تغییر را در میان بازیگران بین المللی، از جمله تعاملات سیاسی، اقتصادی، و فرهنگی خود را. تاکید وزارت در ارائه مهارت های کافی برای کار آکادمیک و نگرانی خود را با توسعه دانش عمیق از مسائل در روابط بین المللی در برنامه با یک سری از دوره های پیشرفته منعکس شده است. دوره ها به عنوان سمینارها که در آن مشارکت دانش آموز ضروری است طراحی شده است. هیات علمی ما شامل کارشناسان بین المللی در این زمینه خود مشهور، و وزارت تا به بسیاری از همکاران و دوستان در سازمان در اروپا و فراتر از آن.دانش آموزانی که در بخش روابط بین المللی را انتخاب کنید را پیدا خواهد کرد خود را با بهره گیری از تدریس در کلاس های کوچک با فرصت کافی برای تعامل با دانش آموزان دیگر و با کارکنان، و به منظور توسعه طیف وسیعی از مهارت های علمی و شخصی است. آنها می توانند در دستور کار پژوهشی پر جنب و جوش وزارت سمینارها، کنفرانس ها و سخنرانی های رهبری دانشجویان بازی کنند. وزارت به بین المللی برنامه درسی کارشناسی ارشد خود را مرتکب شده است، و قصد دارد فرصت های تبادل دانشجو با موسسات همکار ما در سطح جهان. مهمتر از همه، وزارت تلاش است تا تحصیلات تکمیلی در روابط بین الملل در... [-]