‏ درجه های MA در بوتسوانا

‏ عدد ‏ کارشناسی ارشد علوم انسانی برتر در بوتسوانا را ملاحظه کنید 2018‏

کارشناسی ارشد

درجه 'بازدید کنندگان کارشناسی ارشد مدرک تحصیلی اعطا شده به افرادی که مطالعه نشان تسلط و یا بالا جهت نمای کلی از یک زمینه خاص از مطالعه و یا منطقه از عملکرد حرفه ای قرار گرفته اند می باشد.

بوتسوانا در جنوب آفریقا واقع شده و پیشرفت های قابل توجهی در توسعه نظام آموزش عالی آن ساخته شده است. کشف الماس قابل توجهی افزایش درآمد مردم، و خیلی از این درآمد شده است را به بهبود مدارس و کالج قریب.

‏ درخواست اطلاعات کنید درجه های MA برتر در بوتسوانا 2018‏

اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد هنرهای زیبا در محیط تصویر متحرک

AFDA
Campus تمام وقت February 2018 بوتسوانا Botswana Online

AFDA وزارت امور خارجه یک برنامه منحصر به فرد کارشناسی ارشد طراحی شده برای یادگیری خود راهبر و برای افرادی که تعهد به است: یادگیری طولانی زندگی و ارزشهای حرفه ای؛ قابلیت اطمینان و ظرفیت برای مدیریت خود، همکاری و کار گروهی؛ توانایی برقراری ارتباط موثر و موفقیت اعمال شیوه های حل مسئله و سازگاری خود به خود به شرایط. [+]

AFDA وزارت امور خارجه یک برنامه منحصر به فرد کارشناسی ارشد طراحی شده برای یادگیری خود راهبر و برای افرادی که تعهد به است: یادگیری طولانی زندگی و ارزشهای حرفه ای؛ قابلیت اطمینان و ظرفیت برای مدیریت خود، همکاری و کار گروهی؛ توانایی برقراری ارتباط موثر و موفقیت اعمال شیوه های حل مسئله و سازگاری خود به خود به شرایط.

دانشجویان ملزم به دو مناطق گسترده ای از مطالعه ثبت نام: تحقیقات علمی (فردی) تمرین حرفه ای (تیم های تولید و یا محصولات حرفه ای.) تمرین حرفه ای: ... [-]