‏ درجه MA سیدنی بریتانیا

‏ برترین کارشناسی های ارشد (M.A) سیدنی استرالیا 2018‏

کارشناسی ارشد

درجه 'بازدید کنندگان کارشناسی ارشد مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد است. کارشناسی ارشد 'درجه دانش آموزان خود را برای رهبری یا مدیریت آماده. مدرک کارشناسی ارشد 'نیز برای طیف وسیعی از حرفه طریق مطالعه تخصصی از یک میدان آماده یک فرد.

آموزش و پرورش در انگلستان یک ماده محول با هر یک از کشورهای انگلستان داشتن سیستم های جداگانه تحت دولت متفاوت است: دولت بریتانیا مسئول انگلستان است، و دولت اسکاتلند، دولت ویلز و ایرلند شمالی اجرایی مسئول اسکاتلند ، ولز و ایرلند شمالی بود.

گلاسکو بزرگترین شهرستان در اسکاتلند با جمعیتی در حدود 600000 در شهرستان خود، و یا بیش از 2 میلیون است اگر شهرهای اطراف از شهر مهم مرکزی Clydeside در نظر گرفته.

‏ تعداد (M.A) کارشناسی ارشد سیدنی بریتانیا را مروری بر تمامی 2018‏

اطلاعات بیشتر

MA in Television Fiction Writing

GCU - Glasgow School for Business and Society
Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا گلاسگو

[+]

این زمان اضافی به طور خاص طراحی شده است برای کمک به دانش آموزان بین المللی جدید در حل و فصل در انگلستان و GCU قبل از شروع القاء و آموزش دانش آموزان عمومی است.

در طول این دوره از فعالیت های سرگرم کننده و آموزنده، شامل تورهای پردیس و شهر و همچنین مراسم خوشامد گویی که می توانید با سایر دانشجویان بین المللی دیدار کنید، برگزار می شود.

[-]

MA in Multimedia Journalism

GCU - Glasgow School for Business and Society
Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا گلاسگو

[+]

عنصر نهایی برنامه، این پروژه است که شما را قادر می سازد تا یک قطعه قابل توجه از کارهای استاندارد روزنامه نگاری منتشر شده / قابل انتشار / پخش را تهیه کنید.

روش های ارزیابی

گزارش دهندگان ضبط کننده کارت حافظه Marantz PMD661.

[-]