‏ برنامه کارشناسی ارشد علوم انسانی سیدنی بریتانیا

‏ برترین تحصیلات کارشناسی ارشد سیدنی استرالیا 2018‏

کارشناسی ارشد

زبان شناسی کارشناسی ارشد کاربردی رایج ترین از تعدادی از کارشناسی ارشد است، و یا کارشناسی ارشد به عنوان آنها معمولا شناخته شده است، که غلظت بالاتر در علم و تمرکز کمتر بر عمل کلاس درس.

پادشاهی متحده از بریتانیا و ایرلند شمالی، معمولا به عنوان پادشاهی متحده و بریتانیا شناخته شده است، یک کشور مستقل واقع در سواحل شمال غربی قاره اروپا است.دو دانشگاه معروف ترین (و قدیمی ترین) هستند آکسفورد و کمبریج (که اغلب به عنوان آکسبریج توسط بسیاری از انگلیسی ها نامیده می شود) انگلستان همچنین دارای چندین موسسه در سطح جهانی دیگر، از جمله چند در لندن (به ویژه امپریال کالج، دانشکده اقتصاد لندن، کالج دانشگاه لندن و پادشاه 'بازدید کنندگان کالج لندن، همه بخشی از دانشگاه لندن است)

هودرس فیلد یک شهر بازار بزرگ در ایالت یورکشایر درشمال انگلستان است. کالج Kirklees و دانشگاه هودرس فیلد ها وجود دارد واقع شده است. دانشگاه در سال 1825 تاسیس شد و در حال حاضر در حدود 20 هزار دانشجو.

‏ تمامی رشته های کارشناسی ارشد علوم انسانی سیدنی بریتانیا را مروری بر تمامی 2018‏

اطلاعات بیشتر

مدیریت بین المللی منابع انسانی (HRM) MA / Pgdip / Pgcert

University of Huddersfield Business School
Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Huddersfield

هدف کلی از مدیریت بین المللی منابع انسانی (HRM) برنامه MA است به شما به عنوان یک مدیر منابع انسانی در زمینه بین المللی و بهبود کیفیت توسعه حرفه ای خود را. [+]

هدف کلی از مدیریت بین المللی منابع انسانی (HRM) برنامه MA است به شما به عنوان یک مدیر منابع انسانی در زمینه بین المللی و بهبود کیفیت توسعه حرفه ای خود را. شما را تشویق به توسعه تفکر انتقادی و طیف وسیعی از مهارت ها و تکنیک های خاص به مدیریت بین المللی منابع انسانی. این دوره در توسعه مهارت های شخصی و فردی مربوطه در آماده سازی برای یک کار حرفه ای آینده در مدیریت افراد در یک محل کار جهانی تمرکز می کنند. این دوره به شما ارائه می دهد ترکیبی مربوط به ماژول های مدیریت منابع انسانی، از جمله مقدمه به طور کلی به جنبه مهم از مدیریت منابع انسانی و مسائل بین المللی مربوط (مانند محیط کسب و کار بین المللی و حکومت و کسب و کار شرکت اخلاق)، علاوه بر استراتژی مدیریت منابع انسانی و بین فرهنگی مدیریت. همچنین شما می خواهد فرصتی برای کار با آموزگار که به شدت در ارائه دوره های کارشناسی ارشد در سطح هر دو در انگلستان و خارج از کشور را تجربه کرده اند.... [-]