‏ درجه MA سیدنی بریتانیا

‏ برترین درجه های کارشناسی ارشد علوم انسانی سیدنی استرالیا 2018‏

کارشناسی ارشد

زبان شناسی کارشناسی ارشد کاربردی رایج ترین از تعدادی از کارشناسی ارشد است، و یا کارشناسی ارشد به عنوان آنها معمولا شناخته شده است، که غلظت بالاتر در علم و تمرکز کمتر بر عمل کلاس درس.

آموزش و پرورش در انگلستان یک ماده محول با هر یک از کشورهای انگلستان داشتن سیستم های جداگانه تحت دولت متفاوت است: دولت بریتانیا مسئول انگلستان است، و دولت اسکاتلند، دولت ویلز و ایرلند شمالی اجرایی مسئول اسکاتلند ، ولز و ایرلند شمالی بود.

‏ تعداد درجه های کارشناسی ارشد علوم انسانی سیدنی بریتانیا را ببینید 2018‏

اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد طراحی گرافیک

University for the Creative Arts
Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2018 بریتانیا Epsom + {تعداد} بیشتر

دوره طراحی گرافیک MA ما برای ترویج نقش طراحان به عنوان متخصصین حرفه ای ماهر، و محکم ساختن فرهنگ تحقیق و حل مسئله در عمل خلاق است. [+]

کارشناسی ارشد طراحی گرافیک

دوره طراحی گرافیک MA ما برای ترویج نقش طراحان به عنوان متخصصین حرفه ای ماهر، و محکم ساختن فرهنگ تحقیق و حل مسئله در عمل خلاق است.

البته هدف ما ارتقاء تخصص و تسلط در منطقه منحصر به فرد خود را از طراحی گرافیک - که شما را در این MA شناسایی و توسعه است. به شما امکان می دهد تا نتیجه های معنی داری از تحقیق آگاهانه را اولویت اولویت بندی کنید.

طول تحصیل: یک سال تمام وقت... [-]


مدرن بازاریابی مدرن

University for the Creative Arts
Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2018 بریتانیا Epsom + {تعداد} بیشتر

مارک های مد جهانی نیاز به متفکران خلاق دارند تا پیام های خود را به طور موثر از طریق رسانه های اجتماعی، فن آوری های دیجیتال و شیوه های خلاقانه خلاقانه ارتباط دهند دوره جدید MA ما ترکیبی از مهارت های بازاریابی و ارتباطات هسته ای برای ساخت مجموعه جامع دانش است - مرکزی برای این بخش سریع در حال تغییر و ذاتی به امروز ارتباطات مد در سطح مدرسه. [+]

مدرن بازاریابی مدرن

مارک های مد جهانی نیاز به متفکران خلاق دارند تا پیام های خود را به طور موثر از طریق رسانه های اجتماعی، فن آوری های دیجیتال و شیوه های خلاقانه خلاقانه ارتباط دهند دوره جدید MA ما ترکیبی از مهارت های بازاریابی و ارتباطات هسته ای برای ساخت مجموعه جامع دانش است - مرکزی برای این بخش سریع در حال تغییر و ذاتی به امروز ارتباطات مد در سطح مدرسه.

به عنوان یک دانش آموز از این دوره، شما یاد خواهید گرفت که چگونه برای مدیریت و تولید برند مناسب مبارزات انتخاباتی و توسعه توانایی برای درک و استراتژی های از داده های روند آینده.... [-]