‏ کارشناسی ارشد علوم انسانی سیدنی بریتانیا

‏ برترین (M.A) کارشناسی ارشد سیدنی استرالیا 2018‏

کارشناسی ارشد

درجه کارشناسی ارشد همه کاره بیش از شرایط دکترا هستند و طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی حرفه ای و دانشگاهی. با توجه به وزارت آموزش و پرورش، سه نوع از برنامه های کارشناسی ارشد وجود دارد تحقیق، حرفه ای، و ترمینال. انواع مدرک کارشناسی ارشد محبوب ترین استاد هنر (کارشناسی ارشد) و کارشناسی ارشد (MS) در مخلوطی از زمینه های موضوع.

آموزش و پرورش در انگلستان یک ماده محول با هر یک از کشورهای انگلستان داشتن سیستم های جداگانه تحت دولت متفاوت است: دولت بریتانیا مسئول انگلستان است، و دولت اسکاتلند، دولت ویلز و ایرلند شمالی اجرایی مسئول اسکاتلند ، ولز و ایرلند شمالی بود.

پورتسموث در طول تاریخ بود، یکی از بنادر معروف ترین انگلستان. چندین کالج های محلی و دانشگاه پورتسموث، با دستاوردهای قابل توجه در قانون ریاضیات و علوم زیستی وجود دارد.

‏ تعداد رشته های کارشناسی ارشد علوم انسانی سیدنی بریتانیا را مقایسه کنید 2018‏

اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد زبان شناسی و TESOL اعمال

University of Portsmouth
Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  August 2018 بریتانیا Portsmouth + {تعداد} بیشتر

توسعه حرفه ای در TESOL [+]

MA زبانشناسی کاربردی و TESOL (2015 ورود)

البته ایده آل برای تمرین معلمان ELT / EFL / TESOL که مایل به ادامه توسعه حرفه ای خود و بهبود چشم انداز شغلی خود است. و همچنین به طور کامل بررسی تحولات در زمینه، در این دوره انعطاف پذیر اجازه می دهد تا دانش آموزان به منظور توسعه تخصص خود را در زمینه های مورد علاقه شخصی است.

همچنین در دسترس: MA زبانشناسی کاربردی و TESOL (آموزش از راه دور)

در این دوره شما می توانید:... [-]


MA طراحی گرافیک

University of Portsmouth
Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  August 2018 بریتانیا Portsmouth + {تعداد} بیشتر

مسلکی رویکرد خود را به طراحی گرافیک [+]

MA طراحی گرافیک (2015 ورود)

نگاهی به طراحی و ارتباطات بصری مهارت های خود را بیشتر با تولید پروژه های تحقیقاتی محور خود را.

کشف طیف وسیعی از روش های طراحی مختلف از جمله تایپوگرافی و یا نشریه طراحی و اعمال آنها را به شرایط و حالات 'در دنیای واقعی. هدف شما خواهد بود به کانال تعامل طراحی در حالی که ایجاد ارتباط با صنعت و جامعه طراحی حرفه ای.

در این دوره شما می توانید:

گسترش از نظر عمل پذیرفته شده توسط تولید برش لبه و فکری و تحریک طراحی گرافیک با استفاده از آخرین نرم افزار و تجهیزات توسعه درک خود را از طراحی گرافیک از طریق مطالعه در عمق پژوهش بر اساس توسعه یک گفتمان انتقادی قوی در رابطه با کار خود را بازدید از وبلاگ البته به پیدا کردن اطلاعات بیشتر ... [-]

کارشناسی ارشد در بازاریابی (کارشناسی ارشد)

University of Portsmouth
Campus تمام وقت August 2018 بریتانیا Portsmouth

به روز رسانی و افزایش مهارت های بازاریابی خود را [+]

به روز رسانی و افزایش مهارت های بازاریابی خود را

البته ما طراحی شده است برای به روز رسانی دانش خود را و درک خود را از اصول و نظریه عمل بازاریابی موثر و شما با لبه پیشرو مهارت های بازاریابی معاصر فراهم می کند. شما می توانید این زمینه پویا و به چالش کشیدن به سطح پیشرفته اکتشاف.

با MA در بازاریابی، شما می توانید:

بهره مندی از مشاوره و تعامل با بسیاری از سخنرانان از دیدن حرفه ای ما درخواست مطالعات موردی زندگی می کنند به ترم خود را از طریق لینک شبکه ما با شرکت ها و سازمان ها کار در تیم در نرم افزار شبیه سازی Market2win به دست آوردن تجربه ارزشمند از استراتژیک بازاریابی تصمیم گیری ... [-]

کارشناسی ارشد طراحی داخلی

University of Portsmouth
Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  August 2018 بریتانیا Portsmouth + {تعداد} بیشتر

درجه این استاد برای فارغ التحصیلان اخیر که می خواهند به تخصص و یا تغییر مسیر مهارت های خود را در قرن بیست و یکم چالش طراحی داخلی ایده آل است. [+]

MA طراحی داخلی (2015 ورود)

این دوره شما اجازه می دهد برای توسعه و رشد عمل خلاق خود را در حالی که موقعیت خود را در یک زمینه نظری است.

شما در زمینه اکتشاف فضایی درگیر خواهد شد مفهومی و عملی، تشویق پاسخ خود را به قابلیت و طراحی بصری از سایت های موجود است. شما همچنین می خواهید در نظر گرفتن مادیت و ارتباط این ایده به معماری داخلی بازرسی.

در این دوره شما می توانید:

آیا این فرصت به کسب درآمد و یادگیری "با کار بر روی قرارداد زندگی واقعی از طریق دفتر پروژه های ما. این تجربه شما را قادر به توسعه نمونه کارها حرفه ای خود را. توسعه یک منطقه شخصی از مطالعه، درگیر شدن با برخی از پروژه های بازسازی منطقه ای و آزمایش و توسعه ایده های خود را و پژوهش داخلی خود را. ... [-]

کارشناسی ارشد مطالعات ترجمه

University of Portsmouth
Campus or Online تمام وقت پاره وقت 1 - 3  August 2018 بریتانیا Portsmouth + {تعداد} بیشتر

این دوره هم برای فارغ التحصیلان زبان مایل به تبدیل مترجمان و مترجمان تمرین خواستار به دست آوردن مدرک تحصیلی رسمی طراحی شده است. [+]

MA مطالعات ترجمه (2015 ورود)

این، البته معتبر عملی طراحی شده برای فارغ التحصیلان زبان و مترجمان تمرین، ارائه می دهد که یک مدرک رسمی در ترجمه بین زبان انگلیسی و هر یک از طیف وسیعی از زبان است. از آن است که جهت گیری عملی قوی، استقبال از فن آوری و پژوهش مهارت های است که بسیار مربوط به ترجمه به عنوان یک حرفه هستند. همچنین موجود است:

کارشناسی ارشد مطالعات ترجمه (آموزش از راه دور -Duration 3 سال)... [-]