‏ درجه های MA در ایسلند

‏ نمونه ‏ کارشناسی ارشد علوم انسانی برتر در ایسلند را مروری بر تمامی 2019‏

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد مدارک تحصیلی، معمولا به عنوان MA شناخته شده، درجه کارشناسی ارشد در حداقل یک سال ماندگار و گاهی اوقات دو سال هستند، درجه تدریس به طور معمول نیاز به برخی تحقیقات واقعی. MA رایج ترین نام برای یک مدرک کارشناسی ارشد است و اغلب استفاده می شود.

یکی از ویژگی های ایسلند 'سیستم آموزش عالی یک دوره چهار ساله است. پس از اتمام دوره کارشناسی، دانشگاه Icleand اغلب بورس های تحصیلی برای کسانی که دانش آموزانی که ممکن است بخواهید به مطالعات بیشتر به کارشناسی ارشد و دکترای سطح داشته باشد. این است که در Vesturbær، ریکیاویک بر اساس و در سال 1911 تاسیس شد.

‏ درخواست اطلاعات کنید درجه های MA برتر در ایسلند 2019‏

اطلاعات بیشتر

MA اقتصاد بین المللی سیاسی

Bifröst University
Online Online & Campus Combined تمام وقت پاره وقت August 2019 ایسلند Borgarnes + {تعداد} بیشتر

Bifröst University مفتخر است که یک برنامه کارشناسی ارشد را به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس کند. MA اقتصاد بین المللی سیاسی یک برنامه جدید 90 ECTS است که در اوت 2019 آغاز می شود. [+]

Bifröst University مفتخر است که یک برنامه کارشناسی ارشد را به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس کند. MA اقتصاد بین المللی سیاسی یک برنامه جدید 90 ECTS است که در اوت 2019 آغاز می شود.

شرایط پذیرشمدرک لیسانس یا معادل آن، طبق چارچوب صلاحیت ملی برای تحصیلات عالی و درجه های تحصیلی از سال 2011یک نامه انگیزۀ جامعنمره تافل: 72 / نمره IELTS: 6 / CEFR: B2مهلت درخواست

15 مه 2019

شهریه

15.000 €

IPE با تاکید بر برابری جنسیتی و نوردیک... [-]