close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ 2021‏ در {موضوع} درجه های کارشناسی ارشد علوم انسانی ‏

سود مدرک کارشناسی ارشد می تواند درب اضافی برای بسیاری از فارغ التحصیلان باز کنید. این گواهی نامه نشان می دهد دانش پیشرفته در زمینه انتخاب خود را از مطالعه. به منظور پیگیری دکترا، دانشجویان نیز باید با موفقیت تکمیل دروس دو… اطلاعات بیشتر

سود مدرک کارشناسی ارشد می تواند درب اضافی برای بسیاری از فارغ التحصیلان باز کنید. این گواهی نامه نشان می دهد دانش پیشرفته در زمینه انتخاب خود را از مطالعه. به منظور پیگیری دکترا، دانشجویان نیز باید با موفقیت تکمیل دروس دوره در برنامه کارشناسی ارشد.

چه شده است MA املاک و مستغلات است؟ این نوع از درجه می تواند افراد را به طیف گسترده ای از پروژه های املاک و مستغلات از جمله تجاری، مسکونی، خرده فروشی، صنعتی و مهمان نوازی قرار دهد. دانش آموزان اغلب قادر به انتخاب منطقه از غلظت مانند زیرساخت، ساخت و ساز، توسعه، امور مالی، مدیریت دارایی، سرمایه گذاری، تجزیه و تحلیل بازار، قانون املاک و مستغلات و مسکن مقرون به صرفه می باشد. برنامه درسی می تواند کار درست و مطالعات موردی در علاوه بر این به سخنرانی کلاس درس باشد. همچنین ممکن است سخنرانی از کارشناسان محلی و ملی ترکیب در صنایع املاک و مستغلات و ساخت و سازه.بسیاری از استاد در برنامه های املاک و مستغلات ارائه انعطاف پذیری برای دانش آموزان را به کلاس های تمام وقت و یا در شب در صورتی که دارای شغل تمام وقت.

تعدادی از مزایای درآمد MA در املاک و مستغلات وجود دارد. اگر هیچ چیز دیگری، آن دانش آموزان با تفکر انتقادی و مهارت های برنامه ریزی استراتژیک که قابل اجرا در سراسر بسیاری از صنایع هستند فراهم می کند.

هزینه به دست آوردن یک استاد در املاک و مستغلات متفاوت در مدرسه، و محل و مدت زمان برنامه است. به منظور تایید تمام هزینه ها و هزینه های ثبت نام، آن را یک ایده خوب برای دانش آموزان آینده نگر با یک افسر پذیرش صحبت در هر مدرسه آنها به طور جدی در نظر گرفتن است.

یک طیف گسترده ای از فرصت های شغلی برای افرادی که به این درجه وجود دارد. فرصت های شغلی در بخش خصوصی می تواند موقعیت در شرکت های بزرگ املاک و مستغلات ملی، سرمایه گذاران منطقه ای، REITs، شرکت های معماری و سرمایه گذاری شامل. مشاغل بخش عمومی ممکن است با شهرستان، استان، کشور و یا نظامی در دسترس باشد.

دانش آموزان آینده نگر باید تحقیق گزینه های خود را امروز آغاز خواهد شد. پایگاه داده جامع ما می تواند یک منبع بزرگ است. برای مردم با انعطاف پذیری کمتر، کلاس های آنلاین ممکن است بهترین جایگزین. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات محدود
رشته‌های تحصیلی مرتبط
arrow_drop_up arrow_drop_down
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
Biberach, آلمان +3 بیشتر

دانشگاه Biberach به عنوان یک مرکز شایستگی برای ساخت و ساز و املاک و مستغلات ارائه می دهد مزایای بسیاری: آموزش واجد شرایط، مخابرات فشرده هر دو بین معلمان و دانش آموزان و همچنین ... +

دانشگاه Biberach به عنوان یک مرکز شایستگی برای ساخت و ساز و املاک و مستغلات ارائه می دهد مزایای بسیاری: آموزش واجد شرایط، مخابرات فشرده هر دو بین معلمان و دانش آموزان و همچنین برای اقتصاد و همچنین دانشگاه های خارجی و بروز رسانی مداوم در نتیجه آموزش - تمام این باعث می شود فارغ التحصیلان ما پی، پس از حرفه ای در صنعت. -
کارشناسی ارشد(MA)
تمام وقت
3 ترم ها
آلمانی
پردیس دانشگاهی
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید

رشته‌های تحصیلی مرتبط