$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ ببینید کارشناسی های ارشد (M.A) آموزش از راه دور را الهیات سیدنی کاستاریکا 2023‏

کارشناسی ارشد علوم انسانی یا MA یک درجه فوق لیسانس است که معمولاً پس از یک برنامه نحصیلی در حوزه هنرهای زیبا، علوم انسانی، علوم اجتماعی یا سایر گرایش های مشابه اخذ می گردد. این برنامه های تحصیلی معمولاً یک الی دو سال به طول… اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد علوم انسانی یا MA یک درجه فوق لیسانس است که معمولاً پس از یک برنامه نحصیلی در حوزه هنرهای زیبا، علوم انسانی، علوم اجتماعی یا سایر گرایش های مشابه اخذ می گردد. این برنامه های تحصیلی معمولاً یک الی دو سال به طول می انجامند.

الهیات از طریق بررسی انواع گوناگون اعتقادات مذهبی و فلسفی به مطالعه ماهیت الوهیت می پردازد. گاهی در این رشته تحصیل می شود تا در یک دین خاص به فعالیت پرداخته شود، لیکن همیشه اینگونه نیست. دوره های آموزشی که در این رشته ارائه می شود عبارتند از قیاس ادیان، قلسفه و کتاب مقدس به علاوه تاثیرات ادیان بر تاریخ، اقتصاد و سیاست.

آموزش از راه دور و یا آموزش از راه دور راه ارائه آموزش و پرورش و آموزش، اغلب به صورت فردی، به دانش آموزانی که از نظر فیزیکی در محوطه دانشگاه وجود نداشته باشد.

کاستاریکا در مرکزی امریکا واقع شده است. دانشگاه های دولتی ارائه برنامه های درجه با توجه به تخصص خود و توسط قانون، و مدیریت دانشگاه مرکزی و منطقه ای خود را دارند.

روده بزرگ سیوداد یک شهر آرام است که مناسب نیازهای آنهایی که از نظر آموزش عالی است. این را می توان توسط موسسه منحصر به فرد ثابت. دانشگاه سازمان ملل متحد برای صلح که در آن دانش آموزان انتخاب شده را استادان خود را در رشته های مربوط به صلح است. با این حال، موسسات آموزش دیگر در منطقه می تواند که از پیوستن وجود دارد.

اطلاعات محدود
اطلاعات بیشتر درباره تحصیلات در کاستاریکا
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
توصیه‌شده آخرین سمت
University for Peace
سیوداد کالون, کاستاریکا

آیا برای شما؟ آیا شما یک کارشناس صلح هستید که با سازمان‌های محلی یا بین‌المللی کار می‌کنید و می‌خواهید در مورد اینکه چگونه مسائل مذهبی و فرهنگی در شرایط صلح و درگیری باید در ن ... +

آیا برای شما؟ آیا شما یک کارشناس صلح هستید که با سازمان‌های محلی یا بین‌المللی کار می‌کنید و می‌خواهید در مورد اینکه چگونه مسائل مذهبی و فرهنگی در شرایط صلح و درگیری باید در نظر گرفته شوند، بیشتر بدانید؟ آیا شما یک عالم دینی هستید که علاقه مند به گسترش دیدگاه های خود در مورد چگونگی استفاده از ادیان به عنوان ابزاری برای ایجاد صلح هستید؟ آیا شما دانشجو یا فارغ التحصیل هستید و خود را درگیر تلاش های صلح سازی و حفظ صلح تصور می کنید در حالی که از حساسیت های مذهبی و فرهنگی پیرامون این کار آگاه هستید؟ آیا شما علاقه مند به یادگیری مهارت های مورد نیاز برای اتصال جوامع از طریق ابتکارات بین ادیان هستید؟ آیا می‌خواهید تفاوت‌های ظریف درگیری‌ها را از طریق یک لنز متقاطع مطالعه کنید و آنها را در رابطه با جنبه‌های ساختاری مانند نژاد، قومیت، جنسیت، توانایی، و طبقه و غیره بررسی کنید؟ آیا می خواهید یک سال را در یک برنامه کارشناسی ارشد بگذرانید که از شما در درگیر شدن در بحث های علمی در زمینه مطالعات دین، فرهنگ و صلح در یک دانشگاه جهانی پشتیبانی می کند که در آن دانشجویان و اعضای هیئت علمی از هر گوشه جهان جذب می شوند؟ کجا تحصیل خواهید کرد؟ کارشناسی ارشد در مطالعات دین، فرهنگ و صلح توسط دپارتمان بین‌المللی مطالعات صلح و درگیری University for Peace . این دپارتمان به عنوان یک مرکز پیشرو در تحقیقات و آموزش صلح و درگیری، برنامه های کارشناسی ارشد دیگر در زمینه مطالعات صلح بین المللی، آموزش صلح، علوم بومی، و مطالعات صلح، رسانه ها و صلح، و جنسیت و ایجاد صلح ارائه می دهد. این به مجموعه ای متنوع و جهانی از دانش آموزان پاسخ می دهد. آموزش توسط گروهی از دانشمندان برجسته و متخصصان متخصص در این زمینه ارائه می شود. University for Peace - که توسط مجمع عمومی سازمان ملل در سال 1980 تأسیس شد - در چهار دهه گذشته رهبرانی را برای صلح آموزش داده است. این مؤسسه آموزشی پیشرو در جهان در زمینه حل و فصل صلح و منازعات است که به دنبال مأموریتی است که توسط مجمع عمومی به آن داده شده است، یعنی "ارائه یک موسسه آموزش عالی بین المللی برای صلح و با هدف ارتقاء بین بشریت". همه انسان‌ها روح تفاهم، بردباری و همزیستی مسالمت‌آمیز را برای تحریک همکاری میان مردمان و کمک به کاهش موانع و تهدیدات صلح و پیشرفت جهانی، مطابق با آرمان‌های شریف اعلام شده در منشور ملل متحد، دارند. -
کارشناسی ارشد(MA)
تمام وقت
انگلیسی
آنلاین