Filter
کارشناسی های ارشد هنر
آفریقای جنوبی نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مروری بر تمامی تحصیلات کارشناسی ارشد را ارتباطات سمعی و بصری در آفریقای جنوبی 2019‏

درجه کارشناسی ارشد همه کاره بیش از شرایط دکترا هستند و طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی حرفه ای و دانشگاهی. با توجه به وزارت آموزش و پرورش، سه نوع از برنامه های کارشناسی ارشد وجود دارد تحقیق، حرفه ای، و ترمینال. انواع مدرک کارشناسی ارشد محبوب ترین استاد هنر (کارشناسی ارشد) و کارشناسی ارشد (MS) در مخلوطی از زمینه های موضوع.

آفریقای جنوبی، رسما به جمهوری آفریقای جنوبی، کشوری است واقع در نوک جنوبی آفریقا است. این است که به نه استان تقسیم شده است. آفریقای جنوبی است که نه تنها یک نقطه پریدن، آن خود را یک قسمت فوق العاده غنی از فرهنگ، جانوران و گیاهان و تاریخ است.

‏ بهترین MAs در آفریقای جنوبی 2019‏ ارتباطات سمعی و بصری را

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درارتباطات سمعی و بصری, آفریقای جنوبی

سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:
University of Johannesburg

پایان نامه در زمینه موضوعی از ارتباطات سمعی و بصری که شواهدی از حس انتقادی نامزد و توانایی تحقیق را ارائه می دهد ، لازم است. مقاله پژوهشی که برای انتشار مناسب است نیز لاز ... [+]

پایان نامه در زمینه موضوعی از ارتباطات سمعی و بصری که شواهدی از حس انتقادی نامزد و توانایی تحقیق را ارائه می دهد ، لازم است. مقاله پژوهشی که برای انتشار مناسب است نیز لازم است.

شرایط پذیرش

افتخارات در ارتباطات ، با حداقل میانگین 65٪ لازم است. آیین نامه عمومی با توجه به مدت زمان برنامه کارشناسی ارشد نیز در این مورد قابل اجرا است.

تاریخ اختتامیه تقاضای این مدرک تحصیلی 31 اکتبر سال قبل برای نیمسال اول و 30 آوریل همان سال برای ترم دوم است.... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg
فوریه 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی