Filter
کارشناسی های ارشد هنر
مالزی نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ملاحظه کنید رشته های کارشناسی ارشد علوم انسانی را ارتباطات حرفه ای در مالزی 2019‏

درجه 'بازدید کنندگان کارشناسی ارشد مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد است. کارشناسی ارشد 'درجه دانش آموزان خود را برای رهبری یا مدیریت آماده. مدرک کارشناسی ارشد 'نیز برای طیف وسیعی از حرفه طریق مطالعه تخصصی از یک میدان آماده یک فرد.

ارتباط حرفه ای یک میدان بسیار مهم مطالعه برای یک محل کار به سرعت در حال توسعه است. این نوع از برنامه می تواند کمک به دانش آموزان در مورد چگونه به طور موثر و کارآمد برقراری ارتباط ایده های مهم و اطلاعات در محل کار یاد بگیرند.

مالزی سلطنت مشروطه فدرال در جنوب شرقی آسیا است. این سیزده ایالت و سه سرزمین فدرال متشکل و دارای یک سرزمین مجموع 329847 کیلومتر مربع توسط دریای چین جنوبی را به دو منطقه به طور مشابه به اندازه، شبه جزیره مالزی و مالزی بورنئو از هم جدا.

‏ رده های برتر MAs در مالزی 2019‏ ارتباطات حرفه ای را

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درارتباطات حرفه ای, مالزی

IUMW - International University of Malaya-Wales

برنامه طراحی شده است تا دانش آموزان را به بیش از یک متخصص در زمینه خود قالب بندی کند. این بدین معنی است که دانشجویان را در جهت رشد انسانها به وسیله ایده های پیشگامانه، مه ... [+]

در IUMW ، کسب و کار اصلی ما این است که شما را با کیفیت و آموزش مرتبط در سطح جهانی در ارتباطات حرفه ای. برنامه کارشناسی ارشد ما (ارتباطات حرفه ای) به منظور تقویت دانش آموزان ما با مهارت های تحلیلی و تلفیقی از شیوه های نوین در صنعت ارتباطات و رسانه ای که شامل رسانه های اجتماعی، ارتباطات بازاریابی یکپارچه، همگرایی رسانه ای و فرهنگ دیجیتال است، طراحی شده است.

سفر آموزشی شما دقیقا طراحی شده است تا توانایی بالقوه کامل برای پیگیری گواهینامه های حرفه ای و مطالعات تحصیلات تکمیلی را بیاموزید. همه این و خیلی بیشتر در بسته آموزشی منحصر به فرد شامل زندگی دانشگاه پر جنب و جوش در قلب کوالالامپور.... [-]

مالزی Kuala Lumpur
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی