Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه کارشناسی های ارشد علوم  (کارشناسی ارشد علوم و مهندسی) که در میانجی گری 2023

1 کارشناسی ارشد علوم و مهندسی برنامه ها که در میانجی گری 2023

بررسی اجمالی

یک مدرک علمی یا مدرک کارشناسی ارشد فقط یکی از انواع مختلف مدرک کارشناسی ارشد است. به طور معمول بر اساس یادگیری علمی، اکثر برنامه ها بر مبنای مطالعات کارشناسی است و درجه کارشناسی تقریبا همیشه یک پیش شرط است. به طور متوسط، برنامه های کارشناسی ارشد برای تکمیل یک یا دو سال طول می کشد.

مدرک کارشناسی ارشد در میانجیگری چیست؟ این درجه دانشجویان را به عنوان واسطه ها آماده می کند. افراد در مورد چگونگی حل اختلافات میان مردم و نحوه اداره اختلاف در تنظیمات حرفه ای یاد می گیرند. دانش آموزان اغلب دوره های تسهیل، نظریه های درگیری و میانجیگری و تاکتیک های مذاکره را می گذرانند. کارآموزی معمولا بر روی یک طیف وسیعی از درگیری های اجتماعی، از درگیری های بین فردی و خانوادگی تا تعارضات اجتماعی و اجتماعی تمرکز می کند. اکثر برنامه ها تئوری و آموزش کاربردی را برای کمک به دانش آموزان برای توسعه مدل های عملی برای حل اختلافات ترکیب می کنند. دانش آموزان باید به عنوان یک واسطه مجوز کار کنند تا گواهینامه میانجیگری را بدست آورند. اکثر موسسات شامل صدور گواهینامه به عنوان بخشی از برنامه است.

فارغ التحصیلان میانجی گرا مهارت های مذاکره ای بالاتری دارند و قادر به حل اختلافات طبیعی هستند. آنها معمولا شنوندگان خوب هستند که قادر به در نظر گرفتن هر دو طرف استدلال هستند، که می تواند در تنظیمات حرفه ای و شخصی کمک کند.

کارشناسی ارشد در برنامه های میانجیگری در بسیاری از مدارس مختلف ارائه می شود. هر دانشگاه دارای الزامات و هزینه های همراه است. برای کسب اطلاعات بیشتر، با انتخاب مدرسه تماس بگیرید

افرادی که دارای مدرک کارشناسی ارشد میباشند می توانند در دادگاه، دولت، بهداشت، آموزش، مدیریت پروژه، خدمات مشتری، سیاست، منابع انسانی، بیمه و فروش کار کنند. کارفرمایان متداول اغلب شامل موسسات آموزشی، شرکت ها، شرکت های بیمه و بانک ها می شوند. از آنجا که دانش آموزان مداخله آموزش داده می شود که چگونه به درک علل ریشه و پویایی درگیری ها و نحوه استفاده از مذاکرات منطقی برای حل اختلافات، فارغ التحصیلان برای شغل هایی که بر این مهارت ها سرمایه گذاری می کنند مناسب هستند. به عنوان مثال، فارغ التحصیلان می توانند اشتغال را به عنوان واسطه، داور، مصالحه، مدیران منابع انسانی، مشاوران و یا مدافعان استخدام کنند.

افراد می توانند میانجیگری را در تنظیمات مختلف مطالعه کنند و اکثر دانشگاه ها درجه های آنلاین را ارائه می دهند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • علوم اجتماعی
  • علوم سیاسی
  • میانجی گری
رشته های تحصیلی
  • علوم اجتماعی (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه