Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 44 کارشناسی های ارشد علوم  (کارشناسی ارشد علوم و مهندسی) که در مدیریت پایدار 2023

44 کارشناسی ارشد علوم و مهندسی برنامه ها که در مدیریت پایدار 2023

بررسی اجمالی

دانش آموزانی که انتخاب کنید برای ثبت نام در کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) در مدیریت پایدار علاقه مند در به دست آوردن مهارت های لازم برای برگزاری موقعیت های رهبری در اقتصاد است که تبدیل شدن به کنترل بیشتری را با توجه به حفاظت از منابع زمین هستند. دانش آموزان به مناطق مختلف به عنوان سیاست، مدیریت منابع، مقررات و اخلاق زیست محیطی در معرض.

دانش آموزان آینده نگر جدید به این حوزه از مطالعه ممکن است تعجب: کارشناسی ارشد در مدیریت پایدار چیست؟ به عبارت ساده، کارشناسی ارشد در مدیریت پایدار درجه بین رشته ای است که دانش آموز آماده برای کمک به حل چالش های مدیریت عاقلانه منابع زمین است. به منظور رسیدن به این هدف، دانش آموز نیاز به درک روابط میان مقررات فعلی، فضای سیاسی، روش دقیق اندازه گیری منابع زمین، و فن آوری است که می تواند کمک به مدیریت و کاهش مسائل زیست محیطی.

مزایای اخذ مدرک پیشرفته در این زمینه بسیار زیاد است. مدیریت پایدار منابع یکی از مهم ترین مسائل پیش روی جهان است. دانش آموختگان به مهارت های خود را در تقاضا در صنعت، دولت و در آموزش و پرورش را پیدا کنید.

هزینه های مرتبط با اخذ مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت پایدار به طور گسترده ای متغیر است بسته به دانشگاه انتخاب، ترتیبات، طول برنامه زندگی، اعم از دانش آموز خواهد شد شرکت تمام وقت یا پاره وقت، و اینکه آیا دانش آموز در حال تحصیل در در محوطه دانشگاه و یا در نظر گرفتن کلاس های آنلاین. با دقت گزینه های خود را به منظور انتخاب مدرسه بهترین به اهداف خود مناسب تحقیق.

دانش آموزانی که انتخاب کنید به دنبال یک برنامه در این زمینه پویا خواهد فرصت های شغلی بسیاری داشته باشد. مهارت های ارائه شده توسط این درجه آنها را برای چالش های آنها در زمینه روبرو خواهد شد آماده خواهد شد.با درک روابط متقابل این زمینه پیچیده، فارغ التحصیلان آماده خواهد شد به مشورت، کار در آموزش و پرورش، کار در سازمان های دولتی و یا کار در بخش خصوصی. این مسیر شغلی فرصتی برای انجام کار مهم در حالی که بازده رضایت شغلی فراهم می آورد.

هستند بسیاری از دانشگاه ها در سراسر جهان که ارائه این برنامه از مطالعه وجود دارد. علاوه بر مطالعات دانشگاه، فرصت آنلاین نیز وجود دارد. برنامه های آنلاین می تواند مناسب برای دانش آموزان که در حال حاضر مشغول به کار یا چه کسی نیاز به یک برنامه قابل انعطاف است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • مطالعات پایدار
  • مطالعات اقتصادی پایدار
  • مدیریت پایدار
رشته های تحصیلی
  • مطالعات پایدار (44)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه