Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 45 کارشناسی های ارشد علوم  (کارشناسی ارشد علوم و مهندسی) که در مدیریت فناوری اطلاعات 2023

45 کارشناسی ارشد علوم و مهندسی برنامه ها که در مدیریت فناوری اطلاعات 2023

بررسی اجمالی

یک کارشناسی ارشد یک اصطلاح کوتاه مدت از واژه "استاد علوم" است که درجه پیشرفت آن با تمرکز بر برخی جنبه های خاص علوم است. اغلب این دوره به تعهد دو ساله نیاز دارد، گرچه برنامه ها ممکن است متفاوت باشند.

مدرک کارشناسی مدیریت فناوری اطلاعات چیست؟ اگر بخواهید این درجه را دنبال کنید، ممکن است انتظار داشته باشید که چنین چیزهایی را به عنوان تکنیک های مدیریت پایه همراه با مهارت های منحصر به فرد برای تکنولوژی مطالعه کنید. بنابراین، در حالی که ممکن است درباره بودجه بندی، مدیریت تغییر و کارکنان یاد بگیرید، باید انتظار داشته باشید که موضوعاتی مانند پشتیبانی فنی، طراحی نرم افزار و برنامه ریزی و نگهداری شبکه را مطالعه کنید.

مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت فناوری اطلاعات می تواند مهارت های مختلفی را به ارمغان بیاورد که به نفع هر دو حرفه و زندگی شما به معنای بزرگتر خواهد بود. شما ممکن است با مهارت های سازمانی بهتر، توانایی های ارتباطی قوی تر و درک عمیق تکنولوژی اطلاعات ظاهر شوید، که این کار باعث می شود که شما یک کارمند قابل فروش تر باشید.

شما باید بدانید که هزینه های یک مدرک مدیریت فناوری اطلاعات می تواند بسته به برنامه خاص متفاوت باشد. برنامه های زیادی در دسترس وجود دارد، و همانطور که شما در انتخاب مناسب برای شما تصمیم می گیرید، هزینه ممکن است در نهایت مورد توجه قرار گیرد.

با مدرک پیشرفته مانند مدرک مدیریت فناوری اطلاعات، شما ممکن است قادر به گسترش گزینه های حرفه ای خود را، به عنوان شما در هر دو فناوری اطلاعات و مدیریت قابل فروش خواهد بود. به طور خاص، با درک عمیق تر از مدیریت داده ها، شما ممکن است قادر به کار به عنوان یک مدیر در منابع، مدیریت فناوری اطلاعات، مدیریت مالی IT، مدیریت خدمات IT و مدیریت پیکربندی IT. شما همچنین ممکن است به عنوان یک برنامه نویس یا متخصص امنیت کار کنید.

اگر شما علاقه مند به مدرک مدیریت فناوری اطلاعات هستید، بسیاری از برنامه های موجود وجود دارد. گزینه های خود را بررسی کنید و جوانب مثبت و منفی هر کدام را وزن کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • مطالعات فن آوری
  • فناوری اطلاعات
  • مدیریت فناوری اطلاعات
رشته های تحصیلی
  • مطالعات فن آوری (45)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه