Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 11 کارشناسی های ارشد علوم  (کارشناسی ارشد علوم و مهندسی) که در زیرساخت پایدار 2023

11 کارشناسی ارشد علوم و مهندسی برنامه ها که در زیرساخت پایدار 2023

بررسی اجمالی

کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد است. این تحقیق متمرکز است و معمولا نیاز به تکمیل پایان نامه دارد. اکثر برنامه های کارشناسی ارشد به متقاضیانی نیاز دارند که دارای مدرک کارشناسی باشند.

کارشناسی ارشد در زیرساخت های پایدار چیست؟ این مطالعه از زیرساخت های مورد نیاز برای تامین آب، بهداشت، حمل و نقل، انرژی و اطلاعاتی است که جمعیت را حفظ می کند. رشد سریع جمعیت موجب فشار بر منابع موجود و آسیب پذیر می شود، بنابراین دانش آموزان اهمیت زیرساخت را به عنوان بیشتر مردم وارد می کنند. به طور معمول، طیف گسترده ای از تخصص اجازه داده می شود. مناطق تمرکز ممکن است شامل جاده های پایدار، مهندسی ساخت و ساز و مهندسی در کشورهای در حال توسعه باشد. دانش آموزان با ابزارهایی برای کمک به حل مسائل مربوط به مشکلات شهری در سطح بین الملل ارائه می شوند و دوره ها اغلب بر روی امور مالی پروژه، معماری سبز، سیستم های ساختمان انرژی، تامین آب و شبکه های هوشمند برق تمرکز می کنند.

دانش آموزان یاد می گیرند تا دانش و درک را برای مشکلات پیچیده چند بعدی، مورد استفاده قرار دهند. فارغ التحصیلان همچنین ممکن است مهارت های ارتباطی را توسعه دهند، به این ترتیب آنها می توانند به وضوح ابراز ایده ها را در گستره ای از اشکال مختلف به مخاطبان مختلف بیان کنند.

هزینه تحصیل برای مدرک کارشناسی ارشد در زیربنای پایدار به چندین عامل مختلف بستگی دارد. محل دانشگاه و همچنین برنامه ارائه شده می تواند قیمت کلی را تحت تاثیر قرار دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر از مدرسه ای که انتخاب کرده اید تماس بگیرید

فارغ التحصیلان زیرساختی پایدار ممکن است به عنوان برنامه ریزان شهر، طراحان و سازندگان جاده ها و پل ها و یا توسعه دهندگان راه حل های انرژی پایدار به کارهای شغلی دست پیدا کنند. دانش آموزان به طور معمول برای حرفه های حرفه ای در برنامه ریزی، طراحی، مهندسی و مدیریت ساختمان ها و زیر ساخت های پایدار آماده می شوند تا چرخه عمر ارزش اقتصادی خود، سهم کلی آنها در عملکرد و خدمات زیست محیطی و ارزش اجتماعی آنها افزایش یابد.

مدرک کارشناسی ارشد در زیرساخت های پایدار در دانشگاه ها فقط در هر نقطه از جهان ارائه می شود. دانش آموزان حتی ممکن است برای کسب درجه آنلاین. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • مطالعات پایدار
  • مطالعات پایدار اجتماعی
  • زیرساخت پایدار
رشته های تحصیلی
  • مطالعات پایدار (11)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه