Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 18 کارشناسی های ارشد علوم  (کارشناسی ارشد علوم و مهندسی) که در امنیت بین المللی 2023

18 کارشناسی ارشد علوم و مهندسی برنامه ها که در امنیت بین المللی 2023

بررسی اجمالی

کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) مرتبه علمی که در آن دانش آموزان می توانند دانش و مهارت های تخصصی در مورد موضوعات ریاضی و علمی به دست آوردن است. رشته های تحصیلی می توانند البته بر اساس یا تحقیق بر اساس، و یا گاهی اوقات هر دو. به طور کلی، باید مدرک کارشناسی قبل از به دنبال برنامه کارشناسی ارشد درآمد.

کارشناسی ارشد در امنیت بین المللی چیست؟ مطالعات در این درجه به مقوله رهبری، امنیت میهن و مدیریت بحران شکسته. در طول یک سری از کلاس ها، شما می توانید بررسی تهدیدات مواجه دولتها در سراسر جهان، که چگونه آنها با در گذشته پرداخته شده است، و چگونگی رفتار با آنها در آینده است. مباحث دوره شامل افراد اعم از جلوگیری از تروریسم به پاسخ به بلایای طبیعی. دانش آموزان پژوهش انجام و شرکت در شبیه سازی است که دانش و توانایی ارزیابی تهدیدات خود را به چالش بکشد.

همانطور که شما برای مدرک کارشناسی ارشد خود را در مطالعه، شما می توانید درک درستی از مسائل که مرزهای فراتر به دست آورید. شما همچنین می توانید دانش و آگاهی عملی دست شما در مورد سازمان های امنیتی مختلف یادگیری، سپس بحث ایده برای توسعه سیاست های مربوط به حقوق و آزادی های افراد.

بسیاری از برنامه های مختلف را می توان آنلاین گرفته و در طول متفاوت است. برخی از کلاس های موجود در تمام وقت یا بر اساس پاره وقت هستند، بنابراین شما می توانید هر کدام بهترین کار با برنامه خود را انتخاب کنید. با دانشگاه های فردی برای هزینه های شهریه و مهلت بررسی کنید.

امنیت تبدیل به یک چالش برای همه ملت ها و فراتر از مرزهای یک کشور منحصر به فرد می رود، در نتیجه باعث ایجاد مجموعهای از مواضع در دسترس است. در زندگی حرفه ای دولت، شما می توانید به عنوان یک تحلیلگر اطلاعاتی که برای تهدیدات احتمالی به نظر می رسد و یا می یابد راه هایی برای جلوگیری از تروریسم کار می کنند. شرکت های خصوصی مردم را استخدام به بررسی تقلب داخلی یا سوء رفتار.همچنین فرصتهای شغلی با شرکت های که ارائه خدمات امنیتی هر دو به صورت محلی و در خارج از کشور مشاوره وجود دارد.

گرفتن مدرک کارشناسی ارشد در امنیت بین المللی می تواند یک راه بسیار عالی برای خلاص در یک حرفه جدید در عدالت کیفری آغاز شده و یا برای افزایش درک خود را از تهدیدات جهانی است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • علوم اجتماعی
  • علوم سیاسی
  • امنیت بین المللی
رشته های تحصیلی
  • علوم اجتماعی (18)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه