Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 24 کارشناسی های ارشد علوم (کارشناسی ارشد علوم و مهندسی) که در هوش تجاری 2023

24 کارشناسی ارشد علوم و مهندسی برنامه ها که در هوش تجاری 2023

بررسی اجمالی

آموزش نحوه اجرای کسب و کار برای افزایش به بالا در هر حرفه ای مهم است. یادگیری در مورد فن آوری به عنوان آن را به کسب و کار اعمال می شود یک راه عالی برای ایستادگی کردن در برنامه های کاربردی کار است. یادگیری در مورد کسب و کار هوش-یک میدان جدید و هیجان انگیز در یک راه بسیار خوبی برای خود مشتری جلب کردن به عنوان یک ضرورت برای هر شرکت موفق کسب و کار است.

کارشناسی ارشد در اطلاعات کسب و کار چیست؟ به عبارت ساده، کارشناسی ارشد در اطلاعات کسب و کار طول می کشد تمرکز بر اطلاعات کسب و کار و چگونه آن را تفسیر. دانش آموزان تمایل به یادگیری در مورد تجزیه و تحلیل داده ها، استخراج، و فن آوری برای کمک به کسب و کار تاسیس و یا کارآفرینان بالا و آمدن. برنامه اغلب از یک تا سه سال از مطالعه تاریخ و زمان آخرین.

دانش از اطلاعات سیستم و چگونگی تفسیر داده یافت در آن مهارت بسیار مطلوب در جهان کسب و کار رقابت است.اطلاعات موجود در پایگاه داده از هر کسب و کار شامل پاسخ ارزشمند در چه کسب و کار می تواند به منظور اقامت موفق بهبود در. اخذ کارشناسی ارشد در اطلاعات کسب و کار ارائه می دهد برخی از امنیت شغلی با خوبی پرداخت فرصتهای شغلی در یک منطقه بسیار مورد نیاز برای هر نوع کسب و کار.

هزینه کارشناسی ارشد در اطلاعات کسب و کار به جایی که برنامه در آن قرار دارد بستگی دارد به شدت و طول برنامه است. این یک منطقه نسبتا جدید از مطالعه برای بسیاری از دانشگاه ها است، بنابراین شما نیاز به برنامه های خود را تحقیق به خوبی به مطمئن شوید که شما یکی از شما در مدرسه شما با شهریه مورد نظر شما می خواهید می خواهید دریافت کنید.

انواع فرصتهای شغلی موفق که شما می توانید با کارشناسی ارشد در اطلاعات کسب و کار، از جمله سیستم های کامپیوتری تحلیلگر پیدا وجود دارد. حقوق و دستمزد متوسط ​​برای چنین حرفه ای در ایالات متحده در سال 2012 در اطراف 79،000 $ بود. سایر مشاغل شامل فرصت با اجرای قانون و صنعت آموزش و پرورش.هر یک از این مناطق نیاز متخصصان به نگاه و تجزیه و تحلیل داده های خود را به جلو و از اطلاعات خاص.

انواع برنامه های در دسترس از دانشگاه های مختلف وجود دارد. برای دانش آموزانی که نیاز به یک برنامه انعطاف پذیر تر و یا به مطالعه از دور، دوره های آنلاین معمولا در دسترس است. شما به احتمال زیاد نیاز به ارسال نمرات آزمون، توصیه نامه ها، متن، و نمرات مهارت در زبان انگلیسی اگر شما یک دانشجوی بین المللی می باشد.

پایگاه داده گسترده ما دارای بسیاری از برنامه های با کیفیت های مختلف را انتخاب کنید. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • مطالعات کسب و کار
 • هوش تجاری
رشته های تحصیلی
 • مطالعات کسب و کار (24)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه