Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 38 کارشناسی های ارشد علوم انسانی  (کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر) که در وزارت 2023

38 کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر برنامه ها که در وزارت 2023

بررسی اجمالی

اخذ کارشناسی ارشد هنر (MA)، هدف بلند پروازانه برای دانش آموزانی که تحت ترم شدید به دریافت یک دستاورد خاص است. به رسمیت شناختن برای داشتن موفقیت به اتمام برنامه معمولا واجد شرایط افراد را به کارشناسان در زمینه های انتخابی خود در نظر گرفته شود. مدرک کارشناسی ارشد می توانید به درب را به یک مسیر حرفه ای موفق را باز کنید و همچنین لازم است اگر دانش آموز بخواهد به اخذ دکترا.

شما ممکن است تعجب، چه کارشناسی ارشد در وزارت است؟ کارشناسی ارشد برنامه هنر در وزارت به عنوان یک برنامه کارشناسی ارشد برای دانش آموزانی که مایل به دریافت مهارت های حرفه ای و دانش برای کار به عنوان شبان یا کارگران کلیسا در وزارتخانه فعال طراحی شده است. این برنامه به احتمال زیاد در جنبه های عملی تر از وزارت تمرکز خواهد کرد. تمرکز خواهد شد در کتاب مقدس و آموزه مسیحی، درک درستی از کلیسا، و تعهد به توسعه پیشرفت معنوی در دیگران ء.

مزایای چندین پیگیری کارشناسی ارشد در وزارت وجود دارد.ثبت نام برنامه است که اغلب موثر ترین راه برای دریافت دست در تجربه کار در یک کلیسا و یادگیری در مورد یک حرفه ای آینده مستقر در وزارت فعال است. این برنامه به احتمال زیاد توانایی قوی برای اعمال مقدس به شرایط زندگی عملی خواهد اطمینان حاصل شود.

هزینه این برنامه به طور کامل در طول دوره و همچنین به عنوان نهادی که آن ارائه می دهد بستگی دارد. مطمئن باشید که برای تماس با دفتر پذیرش و کسب اطلاعات بیشتر در مورد خواسته های مالی خاص.

کسانی که مدرک کارشناسی ارشد در وزارت دریافت کرده اند اغلب از گزینه های مختلف حرفه ای به آنها را باز کرد تا خواهد شد. ترین درجه در وزارتخانه به کار در کلیسا بشود، هر چند برخی از افراد ممکن است انتخاب کنید به ادامه در عمل خصوصی بیشتر از مراقبت معنوی. در هر صورت، مدرک خود را در وزارت شما را با ابزار لازم ارائه برای هدایت افراد در مسیر معنوی به سوی شفا.

دانشگاه هایی که ارائه این برنامه را می توان در سطح جهان پیدا شده است.اگر شما نیاز به انعطاف پذیری بیشتر در برنامه خود را، شما ممکن است در نظر به دنبال برنامه ای آنلاین. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات علوم انسانی
  • الهیات
  • وزارت
رشته های تحصیلی
  • مطالعات علوم انسانی (38)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه