Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 32 کارشناسی های ارشد علوم انسانی  (کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر) که در مطالعات اروپا 2023

32 کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر برنامه ها که در مطالعات اروپا 2023

بررسی اجمالی

کارشناسی ارشد در مطالعات اروپا در راه است که اروپا خود و جایگاه خود را در جهان می بیند تمرکز دارد. این درجه پیشرفته فرصتی برای دانش آموزان به بررسی نیروهای مختلف که شکل دادن به سیاست های ملی و بین المللی فراهم می کند.

دقیقا همان چیزی است کارشناسی ارشد مطالعات اروپا است؟ اگر چه برنامه های بین نهادها و در سراسر جهان، درآمد کارشناسی ارشد در مطالعات اروپا متفاوت است نیاز به دانش آموزان به تشریح راه هایی که کشورهای اروپا بر خود حکومت و چه کسانی که انتخاب را تحت تاثیر قرار هر دو افراد و کشورهای دیگر. دانش آموزانی که از MA در برنامه مطالعات اروپا فارغ التحصیل نه تنها درک شرکت در آب و هوا اقتصادی، سیاسی، و فرهنگی در اتحادیه امروز اروپایی، آنها نیز خواهد شد مسائل جهانی از قدرت، فرهنگ، و نفوذ که شکل کمک کرد که آب و هوا را درک .

انتخاب به دنبال کارشناسی ارشد مطالعات اروپا یک راه عالی برای به دست آوردن درک چند رشته ای از اروپا و سازمان ملل است که آن را تشکیل می دهند است. این دانش تخصصی فارغ التحصیلان برای موفقیت در طیف گسترده ای از مشاغل آماده.

کمک درسی برای رشته های پیشرفته در مطالعات اروپا در میان نهاد و بین کشورهای مختلف متفاوت است. این مهم است که با مدارس خاص برای به روز اطلاعات در مورد هزینه های مرتبط با درآمد کارشناسی ارشد مطالعات اروپا.

بسیاری از دانش آموزان که با کارشناسی ارشد مطالعات اروپا فارغ التحصیل در رفتن به محل کار با دولت ها و سازمان های غیر انتفاعی برای پیاده سازی سیاست های محلی، ملی و بین المللی است. دیگران با کسب و کار بخش خصوصی که دارای منافع در کشورهای اروپایی کار می کنند. مطالعات اروپا فارغ التحصیلان نیز به کار در دانشگاه ها ادامه، به دنبال درجه دکترا و تامین امنیت اشتغال به عنوان استادان و محققان.

یک طیف گسترده ای از مطالعات اروپا برنامه از آن برای انتخاب وجود دارد. در حالی که برخی از برنامه های استفاده از مکان های اروپایی خود، برنامه های مطالعات اروپا نخبگان را می توان در سراسر جهان یافت می شود. حتی ممکن است برای به دست آوردن کارشناسی ارشد مطالعات اروپا آنلاین. برنامه های آنلاین حاضر استفاده از بودن بسیار انعطاف پذیر و نیز اغلب استفاده از فن آوری های جدید به توضیح مفاهیم وضوح و اختصار را. کارشناسی ارشد در مطالعات اروپا می تواند دقیقا لبه حرفه ای شما به دنبال. پایگاه داده ما می تواند شما را با برنامه است که حق را برای شما مطابقت. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • علوم اجتماعی
  • مطالعات منطقه ای
  • مطالعات اروپا
رشته های تحصیلی
  • علوم اجتماعی (32)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه