Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه کارشناسی های ارشد علوم انسانی  (کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر) که در مدیریت غذا و آشامیدنی 2023

1 کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر برنامه ها که در مدیریت غذا و آشامیدنی 2023

بررسی اجمالی

پس از اتمام کارشناسی هنر، دانش آموزان ممکن است تصمیم به ادامه تحصیل و تکمیل کارشناسی ارشد هنر. اکثر برنامه های کارشناسی ارشد می باشد یک تا دو سال طولانی و شامل هر دو دوره و تجربه عملی. برخی از برنامه های نیاز به دانش آموزان نوشتن پایان نامه قبل از فارغ التحصیلی.

کارشناسی ارشد در مواد غذایی و آشامیدنی مدیریت چیست؟ برنامه ای مانند این دانش آموزان آماده برای مشاغل در مهمان نوازی و رستوران صنایع. برنامه ها ممکن است شامل پیشرفته کلاس های آشپزی، و یا ممکن است آنها را به سمت مدیریت کسب و کار و بازاریابی جنبه بشود. برخی از برنامه های ارائه ترکیبی از هر دو نوع از دوره های. دانش آموزان ممکن است زمان یادگیری در مورد صنعت شراب بین المللی و چگونه به منبع، معاون و فروش شراب صرف. برخی از دانشگاه ها نیز ممکن است شامل دوره در مورد مسائل مربوط به غذا و شراب گردشگری.

به دنبال یک مدرک کارشناسی ارشد 'در مدیریت مواد غذایی و آشامیدنی توانید اجازه می دهد دانش آموزان از کارشناسان مشهور جهان یاد بگیرند و تبدیل به منحصر به فرد برای انواع مشاغل مجهز شده است. فارغ التحصیلان ممکن است فرصتهای شغلی مدیریت در رستوران یا هتل صنعت پیدا کردن و یا واجد شرایط برای موقعیت های بین المللی است. درجه 's با استاد می تواند کارفرمایان را تشویق به ارائه حقوق و ترفیع بالاتر است.

مقدار ترم بین برنامه متفاوت است، و هزینه های مرتبط نیز انجام دهد. تماس با دفتر دانشگاه ها 'دولت ' ها به بحث در مورد هزینه های دقیق یک برنامه MA.

صنعت مواد غذایی و آشامیدنی واقعا بین المللی است، و فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد برنامه ممکن است کار در کشور در سراسر جهان پیدا کنید. درجه پیشرفته در مواد غذایی و نوشیدنی ها مدیریت می تواند به کار در مدیریت هتل، نظارت بر رستوران های زنجیره ای بزرگ و یا اشتغال در بخش گردشگری لذیذ منجر شود. صنعت شراب بین المللی نیز ممکن است چند موقعیت برای کارکنان با این پس زمینه های آموزشی نگه دارید.فارغ التحصیلان ممکن است واجد شرایط برای ورود به یک مسیر مدیریت حق دور و یا تکمیل آموزش در حین کار منجر به سمت های اجرایی.

برای دانش آموزان علاقه مند به صنعت مواد غذایی و آشامیدنی، مدرک 's با استاد می تواند منافع بسیاری را ارائه دهد. برنامه از نظر تمرکز، ترم و هزینه متفاوت است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی
  • تجارت غذا و آشامیدنی
  • مدیریت غذا و آشامیدنی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه