Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 4 کارشناسی های ارشد علوم انسانی (کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر) که در علوم اجتماعی 2023

4 کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر برنامه ها که در علوم اجتماعی 2023

بررسی اجمالی

پس از کسب مدرک لیسانس، دانش آموزانی که می خواهند عمیق تر در زمینه خود قرار گیرند، می توانند مدرک کارشناسی ارشد را دنبال کنند. این درجه اجازه می دهد تا تحقیق و مطالعه بیشتر در موضوع انتخاب شده در هنر و علوم انسانی. به طور کلی در اکثر حرفه ها درجه پایانی را در نظر گرفته است، کارشناسی ارشد به دانش آموزان کمک می کند مهارت های حرفه ای و تحقیقاتی کسب کنند. همچنین می تواند در برخی موارد منجر به دکترا شود. برنامه

بسیاری از دانشآموزان بالقوه تعجب می کنند: «یک مدرک کارشناسی علوم اجتماعی چیست؟» به طور کلی، علوم اجتماعی مطالعه افراد در محیطشان است. دانش آموزان می توانند در یک منطقه جغرافیایی، یک نژاد یا طبقه ای از افراد یا گروه مذهبی متمرکز شوند. آنها به طور کلی طبقات را در موضوعاتی چون روش تحقیق، سازمان، و توسعه اجتماعی و فرهنگی می آموزند. به طور معمول، برنامه های تحصیلی با یک پروژه تحقیقاتی بزرگ که به عنوان پایان نامه نوشته شده است، پایان می یابد.

کارشناسی ارشد در علوم اجتماعی مهارت های ارزشمندی مانند مهارت های تحلیلی و تحقیقاتی را به وجود می آورد که می تواند برای بسیاری از دانشجویان مفید باشد. همچنین فارغ التحصیلان می آموزد که تصویر بزرگ را درک کنند و جوامع را با دیدگاه بنیادین قضاوت نکنند.

هزینه های زیادی در ارتباط با یک مدرک کارشناسی علوم اجتماعی مانند تحصیل، کتاب، هزینه های تکنولوژی و اتاق و هیئت مدیره وجود دارد اگر دانش آموز در محوطه دانشگاه اقامت دارد. برای پیدا کردن برنامه مناسب، دانش آموزان باید با ذکاوت هر مدرسه را مقایسه کنند.

فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد در علوم اجتماعی در بسیاری از حرفه ها تقاضا دارند. آنها می توانند در دانشگاه ها تدریس کنند. سازمان های غیر انتفاعی و سایر موسسات بشردوستانه اغلب جامعه شناسان را به عنوان مدیران پژوهشی یا مدیران برنامه ها مشغول به کار می کنند. موقعیت های دولتی زیادی وجود دارد مانند تسهیل کننده برنامه های شامل مسکن عمومی و رفاه. جامعه شناسان همچنین می توانند در این زمینه کار کنند، جمع آوری داده ها و مشاهدات برای مشتریان.

MA در علوم اجتماعی می تواند در بسیاری از موسسات مختلف، محلی و در سراسر جهان به دست آورد. برای دانش آموزان در مناطق دور افتاده، برنامه های آموزشی آنلاین نیز وجود دارد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مطالعات حرفه ای
 • علوم اجتماعی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات حرفه ای (4)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه