Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 8 کارشناسی های ارشد علوم انسانی (کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر) که در طراحی تعاملی 2023

8 کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر برنامه ها که در طراحی تعاملی 2023

بررسی اجمالی

کارشناسی ارشد در طراحی تعامل درجه های پیشرفته است که می تواند کمک به متخصصان طراحی وارد میدان رو به رشد فن آوری اطلاعات و طراحی تکنولوژی سرگرمی است. حرفه ای که در این زمینه دانش بهره کار برای بهبود تعامل انسان و دیجیتال می باشد.

دقیقا همان چیزی است MA در طراحی تعامل است؟ این درجه در راه تعامل کاربر را تحت تاثیر قرار طراحی با دستگاه های فن آوری اطلاعات و برنامه ها، مانند تلفن های همراه و نرم افزار های کامپیوتری تمرکز دارد. نامزدهای درجه در مورد اصول کلی طراحی و استفاده از ایجاد فن آوری است که بصری و مفید را یاد بگیرند. ترم درجه اغلب در نظریه خاص و تکنیک های که به تولید اطلاعات و یا سرگرمی های فن آوری مربوط، مانند نرم افزار، بازی، برنامه های کاربردی، و خدمات آنلاین تمرکز دارد.

افرادی که استاد را در طراحی تعامل می تواند فرصت های شغلی در یک میدان در حال رشد و سود آور را دنبال کنند. ترم درجه فارغ التحصیلان می دهد لبه در درک فن آوری و همچنین به عنوان عنصر انسانی است که تعیین اینکه آیا یک محصول تعاملی خواهد گرفتن در.

هزینه درآمد MA در طراحی تعامل بستگی به نهاد. هزینه ها ممکن است در منطقه، کمک درسی و هزینه، و ساختار برنامه درجه است. هر کسی علاقه مند در به دنبال این درجه باید مطمئن شوید که به درک هزینه های مالی کامل و مقایسه قیمت نهایی از برنامه های متعدد.

این درجه می تواند کمک به متخصصان پیدا کردن کار به عنوان طراحان، مشاوران طراحی و نرم افزار و یا توسعه دهندگان وب. با توجه به سوابق تحصیلی و حرفه ای، برخی از افراد نیز ممکن است کار در زمینه های مرتبط، مانند طراحی گرافیک، مهندسی نرم افزار، و توسعه محصول را دنبال کنند.

تعدادی از دانشگاه های ارائه کارشناسی ارشد در طراحی تعامل را به عنوان درجه ای است که می توان از راه دور از طریق دوره های آنلاین به پایان رسید. مردم با برنامه پر مشغله و یا منابع محدود مالی اغلب پیدا کردن که آموزش آنلاین ارائه می دهد یک جایگزین مناسب و مقرون به صرفه به یک برنامه درجه سنتی تر. هیچ دلیلی برای به تاخیر انداختن یادگیری بیشتر در مورد گزینه های آموزشی شما وجود دارد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مطالعات طراحی
 • طراحی تعاملی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات طراحی (8)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه