Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 39 کارشناسی های ارشد علوم انسانی  (کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر) که در رسانه های دیجیتال 2024

39 کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر برنامه ها که در رسانه های دیجیتال 2024

بررسی اجمالی

کارشناسی ارشد (MA) درجه یک درجه کارشناسی ارشد طراحی شده برای افرادی که مایل به رفتن به یک قدم بیشتر با آموزش و پرورش است. آنها به طور معمول مطالعه موضوعاتی مانند علوم اجتماعی، ارتباطات، و یا هنرهای زیبا. یک درجه مانند MA در رسانه های دیجیتال است.

MA در رسانه های دیجیتال چیست؟ امروز، تقاضا برای کارشناسان رسانه های دیجیتال در نرخ نمایی در حال رشد است، و برای دیدار که تقاضا، بسیاری کالج ها و دانشگاه را آغاز کرده اند ارائه درجه کارشناسی ارشد در آن منطقه است. چنین درجه ممکن است تمرکز خاص، مانند سرگرمی، آموزش و پرورش و یا رسانه های اجتماعی دارند، در حالی که دیگران ممکن است کلی. به طور معمول، ترم شامل آموزش در تعدادی از رشته های کسب و کار گرا که به حوزه دیجیتال از جمله حسابداری، امور مالی، بازاریابی، مدیریت، قانون رسانه های دیجیتال، سیستم های اطلاعاتی و فن آوری های دیجیتال مربوط.

از جمله مزایای این درجه در دسترس بودن خوب پرداخت، مواضع حرفه ای در طیف گسترده ای از صنایع است. به عنوان مثال، تلویزیون، فیلم، آموزش آنلاین، توسعه بازی های ویدئویی و سایر صنایع با تکنولوژی بالا تنها چند. علاوه بر این، فرصت های آزاد فراوانند. از مزایای دیگر این است که فارغ التحصیلان اغلب فرصت برای کار در خارج از کشور، گسترش انقلاب دیجیتال را به کشورهای در سراسر جهان داشته باشد. کسانی که با میل ممکن است قادر به ادامه مطالعات خود به کسب دکترای در رسانه های دیجیتال، بیشتر گسترش فرصت های خود را.

این درجه توسط بسیاری از موسسات ارائه شده، و هزینه برای تکمیل بسته به عوامل متعددی از قبیل موقعیت جغرافیایی و نوع زایمان، و همچنین به عنوان که آیا مدرسه یک نهاد دولتی یا خصوصی است. صرف نظر از هزینه، اکثر برنامه را می توان در دو سال به پایان رسید.همچنین گزینه های مختلف فرمت های موجود، از جمله مدل تمام وقت سنتی، و همچنین به عنوان پاره وقت، شب، و کلاس های آنلاین وجود دارد.

فارغ التحصیلان با درجه های پیشرفته رسانه های دیجیتال ممکن است بسیاری از مسیرهای بالقوه حرفه ای دنبال کنند. فرصت شامل سرگرمی مدیر، مدیر تولید رویداد، مدیر بازاریابی دیجیتال، فیلم و / یا موسیقی تولید، مشاور مستقل، و مدیر سیستم اطلاعات. با این حال، این درجه قابل اجرا به تعداد فزاینده ای از مواضع است، با افراد جدید که به طور مستمر توسعه یافته است.

همانطور که این برنامه می تواند بسیار رقابتی، مهم است که دانش آموزان بالقوه به عنوان به زودی به عنوان آنها می توانند اعمال می شود. این فرایند ساده است. شما تنها نیاز به تکمیل یک سند آنلاین. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی
  • رسانه
  • رسانه های دیجیتال
رشته های تحصیلی
  • روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی (39)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه