Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 10 کارشناسی های ارشد علوم انسانی  (کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر) که در حفظ منابع طبیعی 2023

10 کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر برنامه ها که در حفظ منابع طبیعی 2023

بررسی اجمالی

برای دانش آموزان علاقه مند به مطالعه پیشرفته از یک منطقه موضوع، مدرک کارشناسی ارشد می تواند یک انتخاب خوب است. این درجه معمولا دو سال طول می کشد تا به دست آورند و به طور معمول شامل پژوهش در عمق.

کارشناسی ارشد در حفاظت چیست؟ برنامه در حفاظت معمولا در آموزش دانشمندان فرآیندهای تمرکز و روش های به حفظ منابع طبیعی، شرایط زیست محیطی، گیاهان و حیات وحش. دوره معمولا کمک به شرکت کنندگان برنامه یادگیری بیشتر در مورد نگرانی های زیست محیطی شایع، مطالعه و مسائل تحقیق و ایجاد راه حل به این مسائل. موضوع در یک برنامه ممکن است شامل تنوع زیستی، سیستم های حیات وحش، حفاظت محیط زیست و مدیریت حفاظت. برنامه ها ممکن است یک پروژه تحقیقاتی و یا پروژه های دیگر که به نمایش گذاشته شده در عمق پژوهش یک دانشمند را به یک منطقه انتخاب شده است.

برنامه یک دوره فوق لیسانس حفاظت می تواند کمک به دانش آموزان چند مهارت است که می تواند آنها را قادر به کار در زمینه حفاظت از در تمام سطوح توسعه.آنها ممکن است آماده برای یافتن موقعیت در سازمان های دولتی و با گروه های حفاظت از خصوصی.

وقتی که می آید به برنامه هزینه ها، می توان آن را دشوار است برای دادن یک برآورد با توجه به واریانس بین مدارس و برنامه های. بهترین مکان برای پرس و جو در مورد هزینه است با مدارس و برنامه هایی که شما علاقه ترین.

فارغ التحصیلان یک برنامه گفتگو ممکن است آمادگی به کار در تمام سطوح دولت و در سازمان با تمرکز بر حفظ محیط زیست است. مواضع حفاظت از منابع طبیعی اغلب یک انتخاب خوب برای فارغ التحصیلان، همراه با کار در تحقیقات یا آموزش و پرورش. دانش آموزان ممکن است به عنوان شغل دانشمندان حفظ و یا مدیران منابع طبیعی پیدا کنید. شرکت کنندگان در برنامه نیز ممکن است مایل به گسترش مطالعات خود و یا رفتن به یک منطقه متمرکز تر از حفاظت با وارد کردن یک برنامه دکترا.

هنگامی که شما متعهد شده ایم که برای کمک به حصول اطمینان از پایداری زمین و حفاظت از منابع طبیعی، کارشناسی ارشد در حفاظت می تواند یک انتخاب بزرگ است.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات هنر
  • هنر
  • حفظ منابع طبیعی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات هنر (10)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه