Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 5 کارشناسی های ارشد علوم انسانی  (کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر) که در انتشارات 2024

5 کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر برنامه ها که در انتشارات 2024

بررسی اجمالی

دانش آموزانی که علاقه مند به دنبال آموزش عالی هستند باید در نظر درآمد کارشناسی ارشد 'بازدید کنندگان خود را. این مرتبه علمی به افرادی که تحت مطالعه گسترده ای از یک میدان و یا منطقه مورد علاقه فراتر از کارشناسی درجه 'بازدید کنندگان خاص تعلق می گیرد.

MA در انتشارات چیست؟ این استاد برنامه 'ها ایده آل برای کسانی که مایل به پیشبرد حرفه خود در صنعت چاپ و نشر است. دوره های آموزشی در مورد مسائل زبان، ترجمه، مهارت های مورد نیاز برای توسعه حرفه ای و مسائل گسترده کلیدی پیش روی صنعت در قرن 21 تمرکز می کنند. برخی از دوره های نیز مهارت های مدیریت به طور کلی از طریق پایان نامه و مطالعه مستقل پوشش میدهد.

دانش آموزانی که انتخاب کنید برای دریافت کارشناسی ارشد خود را 'می تواند از عوامل مختلفی در سراسر برنامه بهره مند شوند. علاوه بر به دست آوردن مهارت های مدیریتی، آنها نیز خواهد شد با مهارت های IT پیشرفته و درک درستی از جهان چاپ و نشر به عنوان یک کل مجهز شده است.آنها همچنین هر دو طرف مالی و تحریریه جهان چاپ و نشر، و همه چیز را از تصحیح چاپ و رسانه ها به بازاریابی کتاب یاد بگیرند.

هر موسسه و برنامه های مختلف می باشد. بنابراین هزینه ثبت نام متفاوت خواهد بود. دانش آموزان علاقه مند هستند تشویق برای تماس با مدرسه به طور مستقیم به تحقیق برنامه و پیدا کردن هزینه های خاص مرتبط است.

دانش آموختگان از برنامه ممکن است قادر به ورود به صنعت در سطح بالاتر از در غیر این صورت ممکن است. بسیاری از فارغ التحصیلان ایده آل مایل به کار به طور مستقیم با یک شرکت چاپ و نشر و یا تبدیل شدن به مالک یا مدیر شرکت خود را دارند. با این حال، آنها نیز ممکن است فرصتهای شغلی به عنوان یک ویرایشگر، proofreader و یا نویسنده پیدا کنید. آنها همچنین ممکن است کار در زمینه های دیگر با استفاده از فناوری و مهارت های مدیریتی برای هدایت آنها را پیدا کنید.

با دوره های ارائه شده در هر دو تمام وقت و اساس پاره وقت، انعطاف پذیری است لطفا هر دانش آموز با برنامه شلوغ وجود دارد.اغلب موسسات ارائه کلاس های آنلاین و ماژول های آموزش از راه دور به جای کسانی که در خارج از کشور زندگی می کنند و یا برنامه حتی شلوغ. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی
  • رسانه
  • انتشارات
رشته های تحصیلی
  • روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی (5)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه