Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 13 کارشناسی های ارشد علوم انسانی  (کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر) که در آموزش هنر 2024

13 کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر برنامه ها که در آموزش هنر 2024

بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی ارشد (MA) مدرک کارشناسی ارشد است که اغلب از مدرک لیسانس پیروی می کند. برنامه ها معمولا بین یک تا سه سال طول می کشد تا تکمیل شود پس از آن، بعضی از فارغ التحصیلان به نیروی کار وارد می شوند، در حالی که دیگران تصمیم می گیرند که تحصیلات خود را با ورود به برنامه دکترا ادامه دهند.

مدرک کارشناسی ارشد در آموزش هنر چیست؟ دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد در این زمینه موضوعات متنوعی را مطالعه می کنند. اکثر برنامه ها مفاهیم و نظریات در آموزش هنر، از جمله مسائل ملی و بین المللی و پژوهش های علمی را آموزش می دهد. بعضی از دانشگاه ها و کالج ها همچنین دانشجویان را به دوره های آموزشی اختصاص می دهند که متدولوژی های تحقیق، فعالیت های استودیویی و استراتژی های برنامه ریزی و ارزیابی برنامه های درسی را مشخص می کند. افراد وقت خود را صرف مطالعه روش های مختلف هنر تدریس می کنند، با استفاده از ترکیبی از مواد هنری، روش های ارزیابی و تکنیک های آموزش و پرورش.

افرادی که مأموریت تحصیالت هنر را دنبال می کنند، اغلب مهارت هایی را برای کمک به آنها در نیروی کار و از جمله نیروی انتظامی، رهبری، تفکر انتقادی و ارتباطات بهتر یاد می گیرند. کسب درجه پیشرفته به طور بالقوه فرصت های شغلی بهتر را نیز ایجاد می کند.

هزینۀ شرکت در برنامه تحصیلات تکمیلی هنر با توجه به کشور و موسسه آموزشی که دانشجو انتخاب می کند متفاوت است. بعضی از برنامه ها طولانی تر از دیگران هستند، که همچنین به قیمت کلی تاثیر می گذارد.

انواع حرفه ای برای فارغ التحصیلان برنامه های آموزش هنر در دسترس هستند. افراد ممکن است معلمان هنر را به فرزندان، نوجوانان و حتی بزرگسالان تبدیل کنند. دیگران ممکن است بخواهند به عنوان مدیران برنامه درسی کار کنند. برای کسانی که مایل به تدریس تمام وقت نیستند، گزینه های ممکن شامل کار کردن به عنوان یک موزه موزه یا اجرای یک استودیوی هنری است. بعضی از فارغ التحصیلان ممکن است هنرمندان حرفه ای تمام وقت شوند و دیگران می توانند کارهای تمام وقت خود را به عنوان یک هنرمند بخشی که کار کمیسیون را انجام می دهد، تصمیم بگیرد.

دانش آموزانی که مایل به ورود به برنامه های آموزش هنر هستند، آنها را در کالج ها و دانشگاه ها در بسیاری از کشورهای جهان پیدا خواهند کرد. برخی از موسسات همچنین گزینه های آموزش الکترونیکی را ارائه می دهند. برای شروع، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • آموزش
  • آموزش
  • آموزش هنر
رشته های تحصیلی
  • آموزش (13)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه