پرتغال

تحصیل در پرتغال

آموزش عالی در پرتغال

پرتغال ارائه می دهد آموزش پلی تکنیک و دانشگاه نوع است که توسط دانشگاه های خصوصی یا عمومی، موسسات دانشگاه یا موسسات پلی تکنیک ارائه شده است. دانشگاه توسط دولت دانش آموزان اعتراف از طریق یک سیستم رقابتی به نام صد numerus، و یا "محدودیت ثبت نام ". دانش آموزان باید امتحانات که آنها را امتحان بیش از افراد خاص عبور و دریافت حداقل نمرات قبل از آنها از نظر قانونی مجاز به درخواست به دانشگاه. معیارهای پذیرش برای بسیاری از مقطع کارشناسی و فارغ التحصیل برنامه در دانشگاه های دولتی تدریس به طور کلی بیشتر خواستار و انتخابی از معیارهای انتظار می رود توسط دانشکده های صنعتی و یا دانشگاه های خصوصی.

پرتغالی نظام آموزش عالی است تحقیق مدار اما پلی تکنیک دانش آموزان ارائه فرصتی برای کسب مدارک تحصیلی در زمینه های حرفه ای مانند روانشناسی، حقوق، اقتصاد، پزشکی و علوم طبیعی فوق العاده.مدارک تحصیلی شامل آموزشی، فن آوری، مهندسی و علوم انسانی مشاغل توسط هر دو نهاد پلی تکنیک و دانشگاه ارائه شده است. همه امکانات آموزش عالی خصوصی و عمومی نمی تواند کار مگر اینکه توسط پرتغال 'ها Ministério دا Ciência، Tecnologia E Ensino برتر (وزارت علوم، فناوری و آموزش عالی) شناخته شده است.

دانشجویان بین المللی که مایل به شرکت در یک دانشگاه پرتغالی خواهد معادل دیپلم د Ensino Secundári است که شبیه به یک دیپلم آمریکا، و همچنین به عنوان اسناد و مدارک نشان می دهد نمرات آزمون آزمون ورودی نیاز دارند. از آنجا پرتغال بخشی از اتحادیه اروپا است و پایبند به فرایند بولونیا، دانش آموزان (Doutoramento) درجه را (licenciatura)، کارشناسی ارشد 'S (mestrado) و دکترای کارشناسی که قابل مقایسه با داده در ایالات متحده و بسیاری از دریافت اروپا است.

شرایط اخذ ویزای دانشجویی

دانش آموزان اتحادیه اروپا به یک ویزا برای تحصیل در پرتغال نیاز نیست، اگر چه دانش آموزان اتحادیه اروپا ممکن است نیاز به نشان می دهد آنها می توانند خود را قبل از آنها مجاز به شروع ترم در دانشگاه پرتغالی حمایت می کنند. همچنین، دانشجویان غیر اروپایی خواهد شد که برای به دست آوردن ویزای دانشجویی در صورتی که قصد در پرتغال باقی می ماند برای بیش از سه ماه. مدارک لازم برای شروع روند درخواست روادید شامل یک گذرنامه معتبر. نرم افزار تکمیل. یک عکس گذرنامه. دانشگاه نامه پذیرش. کپی از برنامه سفر سفر و بلیط هواپیما. اثبات بیمه درمانی و اظهارات بانک و مدارک دیگر وضعیت مالی دانش آموز 's می باشد.

آموزش عالی آزاد در پرتغال نیست، بلکه کمک هزینه تحصیلی و سایر کمک های مالی ممکن است در دسترس دانش آموزان واجد شرایط. میانگین هزینه شهریه سالانه برای برنامه های مدرک لیسانس 'و کارشناسی ارشد ' ها حدود 1300 دلار به 1800 $ آمریکا استدلار، و یا 950-1300 یورو است. درجه دکترای هزینه قابل توجهی بالاتر است.

چرا تحصیل در پرتغال؟

با پرتغال 'سیستم آموزش عالی افزایش تمرکز خود را بر روی فن آوری و پژوهش در زمینه های فضا، بیوتکنولوژی و منابع تجدید شونده، دانش آموزان که علاقه مند به دنبال فرصتهای شغلی در این صنایع را پیدا خواهد کرد که دانشگاه پرتغالی بیش از بسیاری از موسسات دیگر به ارائه هستند. علاوه بر این، پرتغال 'بازدید کنندگان حومه جغرافیایی و اقلیمی گوناگون، ارائه کوه زیبا، مراتع دوست داشتنی و مایل خط ساحلی برای دانش آموزان به تجربه و کشف.