ویژه استاد در طراحی قایق بادبانی

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد در طراحی قایقرانی Politecnico di Milano جمع آوری و تحکیم فرصت ها و منابع توسعه یافته توسط دانشگاه، با اشاره خاص به مهارت در زمینه های طراحی صنعتی، دینامیک مایع، مکانیک، علوم مواد؛ از سوی دیگر، از منابع، تجربه و تخصص در برخی دیگر از دانشگاه های ایتالیا از جمله دانشگاه فدریکو II ناپل، دانشگاه کاتانیا و دانشگاه چیتی استفاده می کند. مدرسه طراحی Politecnico di Milano ارائه دهنده این استاد تخصصی با POLI.design که توسط Politecnico di Milano تاسیس شده است. این برنامه برای پاسخگویی به تقاضای قوی برای آموزش در بخش سرگرمی و تفریح تاسیس شد. بازار قایق بادبانی نیاز به حرفه ای با آموزش ویژه پس از دانشگاه دارد.

اهداف

استاد تخصصی، ابزارهای مدیریت طراحی و ساخت قایقرانی و قایقهای دریایی را از خلاصه پروژه تا تعریف برنامه های عمومی، محاسبات هیدرواستاتیک و هیدرودینامیک، تجهیز فضای داخلی، عرشه و تجهیزات هیئت مدیره، سیستم های قایق، تولید در حیاط را فراهم می کند. و کنترل مراحل اجرایی. مشارکت در استاد تخصصی، دانش آموزان را قادر می سازد تا اهداف آموزشی زیر را به دست آورند:

  • توسعه مهارت های برنامه ریزی، به ویژه، تنظیم مشکلات و حل مشکلات مهارت در بازار قایق تفریحی؛
  • توسعه مهارت های فنی تخصصی؛ به دست آوردن اصول و روش های روش های ساخت و ساز؛
  • توسعه مهارت های مرتبط با سازمان تولید و مدیریت کشتی سازی؛
  • توسعه توانایی کار در یک گروه و ارائه توانایی در دنیای حرفه ای؛
  • توانایی مدیریت اختلافات در تیم و ارتقای خلاقیت.

شرح شغل و ارزیابی نهایی

دانش آموزانی که در برنامه شرکت می کنند، در شیوه های طراحی قایق بادبانی یا در صنایع جانبی مشارکت می کنند. زمینه های بالقوه مشارکت حرفه ای دفتر فنی است؛ مهندسی؛ مدیریت پروژه؛ کنترل تولید؛ کنترل کیفیت؛ تجهیز کردن؛ یک ظاهر طراحی شده سفارشی سازی؛ پس از فروش.

بازار

نیاز به آموزش مردم برای کار در بخش قایقرانی بر اساس رشد سریع و نمایانگر ثبت شده در این بخش در سال های اخیر است. این رشد همچنین توسط تدوین مقررات تشویق توسعه این بازار (از روشهای ساده برای ساخت بندر تا کاهش بار مالیاتی قایق های تفریحی بیش از 10 متر و غیره) تشویق شده است. به همین علت، بخش امروز، حرفه حرفه ای قوی را با توجه به مهارت های لازم برای طراحی قایق های تفریحی، اجزای آن و لوازم جانبی و مدیریت مراحل مختلف فرآیند تولید، نشان می دهد.

به طور خاص، این بخش در مرحله ای از رشد و توسعه قوی در شرایط کمی و اقتصادی قرار می گیرد، گرچه بلوغ کامل هنوز به دست نیامده است. این تاخیر به طور ناگهانی ناشی از کمبود فعلی مدیران است که قادر به مدیریت و هدایت این مرحله تغییر هستند.

مدرک تحصیلی

پس از اتمام کارشناسی ارشد، دانش آموزان یک مدرک کارشناسی ارشد مدرک Politecnico di Milano کسب می کنند.

پذیرش

کارشناسی ارشد در فوریه سال 2020 آغاز خواهد شد.

شرایط پذیرش

استاد متخصص به طور کامل به زبان انگلیسی است: اولویت به کاندیدانی با دانش خوب انگلیسی داده می شود.

کارشناسی ارشد در طراحی قایقرانی برای متقاضیانی که مدرک دانشگاهی دارند (Laurea معادل با لیسانس علوم) تحت سیستم آموزشی قدیمی یا جدید یا Laurea Magistrale (معادل استاد علوم) تحت سیستم آموزشی جدید است در معماری، مهندسی و طراحی صنعتی، و در رشته های اقتصادی مرتبط، و متقاضیان با معیارهای معادل.

هیئت مدیره باید متقاضیانی را که دارای تخصص در رشته هایی غیر از موارد فوق هستند، در صورتی که استاد بتواند آموزش متقاضی یا مهارت های حرفه ای و تجربه نشان داده شده توسط آن را تکمیل کند، اعطا می کند.

روش پذیرش

برای شرکت در روند انتخاب، فرم درخواست باید به صورت آنلاین در آخرین مهلت های بعدی تکمیل شود:

  • برای شهروندان ایتالیایی / خارجی که دارای مدرک تحصیلی در ایتالیا در ژانویه 2020 هستند
  • برای شهروندان اضافی UE در دسامبر 2019

هزینه تحصیل و تحصیل

استاد متخصص هزینه 13،000 € (€ 12،500 سرمایه گذاری کارشناسی ارشد و € 500.00 Politecnico di Milano هزینه ثبت نام) آزاد از مالیات بر ارزش افزوده تحت ماده 10 DPR 633/72.

هزینه ثبت نام در استاد متخصص، حق کسر مالیات 19٪ به عنوان تحت پوشش "دوره های تخصصی دانشگاه" است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

POLI.design operates in the field of design acting as an interface between universities, companies, and professional organizations, institutions, and bodies.

POLI.design operates in the field of design acting as an interface between universities, companies, and professional organizations, institutions, and bodies. اطلاعات محدود