چه انتظار می رود

این دوره برای دانشجویانی است که در هر رشته هنر و یا رشته تحصیلی فارغ التحصیل شده اند و دانش و تجربه یک منطقه تخصصی دارند. کارشناسی ارشد به شما امکان می دهد تا در زمینه تخصص خود ادامه دهید و در حال پشتیبانی توسط استادان موضوعی باشید.

متناوبا، شما ممکن است به دنبال یک مدرک کارشناسی ارشد، اما شما مشخص نیست که تخصص به تمرکز بر روی. از تجربه ما با دانش آموزان از سراسر جهان، می دانیم گاهی اوقات اختلاف بین تجربه قبلی و جاه طلبی های آینده وجود دارد. این دوره برای شما است: MA Art

تاکید بر طراحی، تحویل و نمایش پروژه کارشناسی ارشد مبتنی بر تحقیق است که دانش خود را از هنر / طراحی (به عنوان مثال نقاشی، نقاشی، مجسمه سازی، نصب و یا رسانه های مخلوط، طراحی، طراحی فضایی یا داخلی / یک ظاهر طراحی شده، 3D یا طراحی محصول، سرامیک، صنایع دستی یا جواهرات).

همانطور که دوره ی انعطاف پذیر از دانش آموزان در طیف وسیعی از موضوعات پشتیبانی می کند، شما فرصت منحصر به فرد برای کشف منطقه تمرکز خود را در یک فرهنگ جهانی بین رشته ای با همکاری شما با هنرمندان، طراحان و ارتباط دهندگان بصری، تجربه و بینش بین دینی که می تواند یک دنیای فرصت های شغلی را باز کند.

استادان سوژه های تخصصی با شما کار خواهند کرد تا مهارت ها و ایده های خود را توسعه دهید. تیم کارکنان بین المللی ما برای حمایت از تمام دانشجویان در سراسر برنامه های تحصیلات تکمیلی ما در دسترس است و به شما امکان انعطاف پذیری برای کار در زمینه هنر و طراحی را می دهد تا نمونه کار حرفه ای را که نشان دهنده مهارت های هر دو مهارت و خلاقیت خلاق است، ایجاد کنید.

پروژه های تنظیم شده و خودمحور کمک می کند تا مهارت های اصلی و توسعه ابزارهای عملی و آگاهی از فناوری های فعلی، سیستم های دیجیتال، مواد و تجربی و متدولوژی هایی که شما را با مخاطبان، کاربران و جوامع درگیر می کنند، در حالیکه امروزه شیوه های هنر و طراحی را کشف می کنید. شما مهارت های تحقیقاتی را در قلب فرآیند خلاق توسعه می دهید و به تفکر فعلی در عمل انتقادی معرفی می شود تا به شما در ایجاد صدای خود کمک کند و تمرین خود را در زمینه های نظری، اخلاقی، تکنولوژیکی و جهانی مطرح کنید.

فرصت برای کارآموزی یا مشاوره در برنامه کمک می کند تا مخاطبین صنعت را ایجاد کنید، CV خود را ایجاد کرده و برای کار آینده آماده باشید. تمام دانشآموزان کارشناسی ارشد می توانند برای کارآموزی با شریک مجله های ما Hearst Magazines UK درخواست دهند. کارگاه ها و مذاکرات از سخنرانان بازدید از صنایع خلاق ارائه مشاوره حرفه ای بینش و شغلی.

کارآموزی

این دوره فرصت هایی را برای تجربه کاری یا راهنمایی فراهم می کند که به شما کمک می کند ارتباطات صنعت را ایجاد کنید، CV خود را تهیه کنید و برای کار در نقش های مختلف در صنایع فرهنگی و خلاق، و همچنین هنر مستقل یا طراحی طراحی آماده شوید.

همکاری ما با شرکای صنعتی از جمله Hearst Magazines UK برنامه ما را از هم جدا می کند. برای کسب تجربه از صنعت خلاق و رسانه، می توانید یک کارآموزی با یکی از مارک های معاصر خود درخواست کنید. دانشجویان پیشین با Hearst در سراسر ادارات Esquire، ELLE، Red، و ELLE اوکراین، و همچنین خانه های طراحی مد و جواهرات از جمله حسین چلایان و Imogen Belfield، و آژانس های عکاسی در لندن و در سراسر جهان، همکاری داشته اند. این مهاجرت به دانش آموزان پیشین کمک کرد تا تماس های حرفه ای پایدار را برقرار کنند و حتی اولین کار خود را در Hearst نیز انجام دهند.

پروژه های صنعتی

علاوه بر این، شما را از طریق مسابقات، پروژه ها و خلاصه های زندگی، به صنعت درک می کند. این پروژه شامل مجموعه ای از آژانس خلاق برنده جایزه The District، یک داستان سرمقاله مد توسط ELLE است، پروژه نام تجاری زندگی که توسط زنان کارآفرین در راه پیشروی جدید Sosandar راه اندازی شده است، و یک پروژه رسانه های دیجیتال / رسانه های اجتماعی از جاسوسی دیجیتال. برنامه ما از استادان بازدید کننده شامل متخصصان نوآور در زمینه هنر و طراحی، از جمله آلیسون گیبب، هنرمند بین هنرمند، Elana Elana Jiaooo، طراح ارشد ویژن در ustwo، دیوید تانگ، طراح گرافیک حرکتی در NBC Universal، و همچنین مدیران خلاق سوزان سیکز (Sunday Times) و تام مردیت (ELLE) و ویراستاران برتر میشل اوگودانه (ELLE Decoration) و آن ماری کورتیس (ELLE).

شغل

این دوره دانش آموزان را با تجربه و تخصص به دنبال فرصت های شغلی در صنایع در حال توسعه و بخش فرهنگی در انگلستان و سراسر جهان، از جمله رسانه ها، نشریات و فرصت های مجله ارائه شده توسط Hearst. فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد هنر

توصیه های شغلی در سراسر برنامه جاسازی شده است. تدریس توسط تیمی از کارکنان با تجربه و کارآفرین و توسط کارکنان بازدید کننده در عمل و / یا صنعت پشتیبانی می شود و در زمینه طراحی مد، طراحی گرافیک، رسانه های دیجیتال و ارتباطات، عکاسی، تصویرسازی، هنرهای زیبا، کورینت و انتقاد، طراحی و طراحی محصول و تحقیق طراحی.

منابع

تمام دانش آموزان در برنامه های MA ما دسترسی به طیف وسیعی از منابع برای حمایت از مطالعات خود و طبیعت ترکیبی از تجارب معاصر در هنر و طراحی از جمله:

  • نرم افزار صنعت استاندارد از جمله Adobe Creative Cloud، Maxon Cinema 4D.
  • استودیو عکاسی و دسترسی به اتاق تاریک درخشان.
  • Digital Media Suite و پشتیبانی فنی.
  • چوب، فلز و سرامیک کارگاه 3D و پشتیبانی فنی.
  • استودیو طراحی
  • آزمایشگاه نمونه اولیه (شامل چاپگر 3D و لیزر برش).
  • چرخ خیاطی صنعتی و پشتیبانی فنی از تکنسین لباس.
  • فن آوری گربر
  • مشاوره مهارت های علمی (در دسترس برای گروه و 1: 1 آموزش).

علاوه بر امکانات و تخصص های ارائه شده در CSVPA ، دانش آموزان همکاری با متخصصان فن آوری در کمبریج از جمله مهندسان در دانشگاه کمبریج، کمبریج مکعب، و همچنین صنایع چاپ دیجیتال محلی پشتیبانی شده اند.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط Cambridge School of Visual & Performing Arts »

آخرین به روز رسانی دسامبر 4, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اوت 2019
Duration
Price
4,500 GBP
در هر نیمه
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2019