با توجه به نیازهای مداوم جهان ساخت و توسعه زیرساخت ها برای حمایت از ارتباطات، آب و برق و حمل و نقل، نیاز به تخصص متخصص مهندسی وجود دارد.

مهارت های تخصصی و دانش مهندس ناظر اغلب از مراحل اولیه برنامه ریزی از مرحله ساخت و ساز تا انتهای پروژه مورد نیاز است. نقش ناظر مهندسی پس از آن متوقف نمی شود، زیرا نظارت بر حرکت یا تغییر در طول مدت کوتاه یا بلند مدت زیرساخت ها، ساختمان ها یا زمین ممکن است برای ایمنی یا سایر اهداف مورد نیاز باشد

این دوره از دوره های پیشرفته کارشناسی ارشد که در دانشگاه ناتینگهام در زمینه های نقشه برداری، زمین شناسی و به طور کلی ژئوماتیک ارائه شده است، توسعه یافته است.

حقایق کلیدی

 • این دوره توسط موسسه سلطنتی نقشه برداران مجاز (RICS) تأیید شده است.
 • دانشکده مهندسی در رتبه سوم در انگلستان برای قدرت تحقیقاتی تحت REF 2014، چارچوب تعالی تحقیقات دولت بریتانیا قرار دارد. بیش از 98٪ از تحقیقات مهندسی رتبه بندی شده از کیفیت بین المللی، با 85٪ درجه به عنوان جهان برجسته و یا بین المللی عالی است.
 • این بخش ارتباطات گسترده ای با حامیان صنعتی و سایر سازمان ها دارد، محلی، ملی و بین المللی.
 • تحقیقات ما توسط شورای تحقیقات مهندسی و علوم فیزیکی (EPSRC)، شرکت های صنعتی و تجاری انگلیس، ادارات دولتی انگلستان، موسسات خیریه و اتحادیه اروپا حمایت می شود.

جزئیات دوره

این دوره فرصتی برای دانش آموزان برای مطالعه تکنیک های نقشه برداری مدرن زمین، موبایل و هوا فراهم خواهد کرد. تکنیک های قرار دادن ماهواره و علوم و فن آوری اندازه گیری از راه دور از جمله فوتوگرافی، ایستگاه های کل و اسکن لیزر هنوز به سرعت در حال توسعه است.

این روش های جمع آوری داده های اولیه با موضوعات حمایتی مانند جنبه های زمین شناسی همه بخش هایی از این دوره را تشکیل می دهند. نسل اطلاعات نقشه سنتی و همچنین مدل های سطح 3D و مناظر پوشش داده می شود. این دوره مدیریت داده ها و اطلاعات، ادغام داده ها و همیاری، تجزیه و تحلیل فضایی و تجسم را از طریق CAD، BIM و GIS و طیف وسیعی از روش های مدل سازی و نرم افزار معرفی می کند.

این دوره 12 ماهه فرصتی را برای توسعه دانش و عمیق درک روش های مهندسی نقشه برداری و تئوری پایه فراهم می کند. دانش آموزان فرصتی برای توسعه مهارت های عملی، تجربه و درک عمیق تر از موضوع را از طریق برخی از وظایف و مؤلفه های مهم عملی خود خواهند داشت.

ماژول ها

ماژول اجباری

در مجموع 120 واحد مدرک تدریس در ترم های پاییز و بهار مورد مطالعه قرار گرفته و یک پروژه تحقیقاتی 60 واحد در دوره تابستان انجام می شود.

دانش آموز ممکن است یک ماژول را که در یک دوره قبلی در ناتینگهام تحصیل کرده است، بازنویسی کند. ماژول های جایگزین با مدیر دوره توافق شده است.

 • پروژه تحقیقات مهندسی عمران (تابستان): 60 واحد
 • تهیه طرح پژوهشی مهندسی عمران (بهار): 20 واحد
 • نمونه کارهای نقشه برداری مهندسی (سال کامل): 40 واحد
 • مهندسی و تغییر شکل نقشه برداری و عملی (بهار): 20 اعتبار
 • نقشه برداری برای نقشه برداری مهندسی و GIS (پاییز)؛ 10 اعتبار
 • نقشه برداری برای نقشه برداری مهندسی و GIS عملی (پاییز): 10 اعتبار
 • موقعیت ماهواره ای و عملی (پاییز): 20 اعتبار

ماژول هایی که ارائه می دهیم از منافع تحقیق کارکنان ما الهام گرفته شده و در نتیجه می تواند به دلایل، به عنوان مثال، تحولات تحقیقاتی یا تغییرات قانون، تغییر کند. این لیست نمونه ای از ماژول های معمولی است که ما ارائه می دهیم، نه یک لیست قطعی.

شغل

دانشآموزان با مهارتهایی که در زمینه نقش فنی، مدیریتی یا مشاوره ای ایجاد کرده یا توسعه می بخشند، فارغ التحصیل خواهند شد. اهداف فارغ التحصیل از دوره های اصلی کارشناسی ارشد عبارتند از: نیروهای مسلح، EADS-Astrium، Fugro، Jacobs، Logica CMG، QinetiQ و Thales Group.

شروع بازنشستگی متوسط ​​و پیشرفت شغلی

در سال 2016، 100٪ از کارشناسان تحصیلات تکمیلی در بخش هایی که برای استخدام در دسترس بودند، در طول شش ماه پس از فارغ التحصیلی کار خود را تضمین کرده و یا تحصیلات بیشتری انجام دادند. میانگین دستمزد شروع شده 26،000 پوند بود.

* اهداف شناخته شده از تمام وقت در رشته های تحصیلات تکمیلی، 2015/16. حقوق براساس آنهایی که در انگلستان مشغول به تحصیل هستند تمام وقت محاسبه می شود.

فرصت های شغلی و قابلیت کار

دانشگاه ناتینگهام به عنوان بهترین دانشگاه در بریتانیا برای اشتغال فارغ التحصیل شده است، تا سال 2017 The Times and The Sunday Times Good University Guide.

دانشگاه ناتینگهام به طور مداوم به عنوان یکی از دانشگاه های برجسته توسط کارفرمایان برجسته بریتانیا * نامیده می شود و می تواند زمانی که به حرفه شما می آید، شروع به کار کند.

* بازار فارغ التحصیل 2013-2017، تحقیقات Fliers بالا.

شرایط ورود

 • الزامات ورودی: 2.1 (درجه دوم Hons درجه دوم و یا معادل بین المللی)
 • سایر شرایط: متقاضیان باید ریاضیات سطح معادل یا معادل آن را داشته باشند
 • آیلتس: 6.0 (کمتر از 5.0 در هر عنصر)
برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 30 برنامه دیگر ارائه شده توسط The University of Nottingham - Faculty of Engineering »

آخرین به روز رسانی نوامبر 10, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
7,785 GBP
UK / EU هزینه 7،785 پوند؛ هزینه های بین المللی: 22815 پوند