میراث فرهنگی و مدیریت منابع

عمومی

شرح برنامه

این برنامه در نظر محل وسیع تری از مدیریت میراث فرهنگی در جامعه معاصر ارائه می دهد و دانش آموزان فرصت به انجام پروژه های خود را در طیف وسیعی از موضوعات مختلف است. استفاده از هر دو بریتانیا و یک رویکرد جهانی، تئوری و عمل از میراث فرهنگی و مدیریت منابع بررسی شده است.

در دوره از کارشناسان گرفته شده از سراسر طیف میراث از جمله موزه ها و گالری. گردشگری فرهنگی؛ پارک. سازمان میراث ملی، محلی و جهانی؛ آرشیو. کتابخانه و واحد های باستان شناسی. علاوه بر این، دانش آموزان می توانند برای شرکت در پروژه های تحقیقاتی خود وزارت، که شامل سایت های باستان شناسی در وینچستر، کرن، گرجستان، ارمنستان، جزیره کورس، باربادوس، اتیوپی و مصر، و تشویق به استفاده از مهارت های خود را در بالا بردن و در حال توسعه موجود فرهنگی استراتژی های میراث فرهنگی در این مکان.

ماژول معرفی میراث مدیریت مسائل جهانی در میراث مدیریت روش تحقیق مدیریت میراث فرهنگی برای رفع (200 ساعت در کل) به علاوه یک ماژول اختیاری است به از تمام دوره / مطالعه عمیق و یا ماژول های روش شناختی موجود در تاریخ، مطالعات مذهبی و برنامه های باستان شناسی انتخاب شود، به عنوان همچنین به عنوان یک پایان نامه از 20،000 کلمه است.

آخرین به روز رسانی نوامبر 2015

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The University of Winchester was established in 1840, and it combines this heritage with innovative learning and teaching.

The University of Winchester was established in 1840, and it combines this heritage with innovative learning and teaching. اطلاعات محدود