مکانیک کاربردی کارشناسی ارشد

عمومی

شرح برنامه

تاریخچه

دپارتمان جمهوری قزاقستان 5 در سال 1878 تأسیس شد و در آن زمان مشغول آموزش مهندسی عمومی دانشجویان در زمینه محاسبات قدرت بود. در سال 1961 ، این دانشکده فارغ التحصیل شد ، و شروع به آموزش متخصصان مکانیک کاربردی کرد. از آن زمان تاکنون با گروه بزرگی از پزشکان و نامزدهای علمی کار می کردیم ، مقالات علمی متعددی منتشر شده است که بسیاری از آنها جوایز و جوایز دولتی دریافت می کنند.

مدرنیته

یک متخصص در زمینه مکانیک کاربردی باید تقریباً همه چیز را درک کند. خودرو ، حمل و نقل هوایی ، الکترونیک ، شیمی ، اپتیک - مشتریان می توانند از زمینه های مختلفی تهیه شوند و همه باید نه تنها درک کنند بلکه وظیفه خود را کاملاً درک کنند و با در نظر گرفتن تمام جزئیات بتوانند بهترین راه حل را ارائه دهند. به همین دلیل است که علاوه بر دوره های تخصصی ریاضیات و مکانیک بالاتر ، متناسب ترین آموزش را به دانشجویان خود می دهیم. در اینجا فقط یک لیست کوچک از موضوعاتی وجود دارد که بچه های ما در حال مطالعه هستند: فیزیک کوانتومی ، شیمی ، طراحی ماشین ، مهندسی برق و الکترونیک ، کنترل بهینه با عناصر هوش مصنوعی. علاوه بر این ، دانشجویان ملزم به تحصیل اقتصاد ، مدیریت مهندسی و تعدادی از موضوعات انسانی مانند مطالعات فرهنگی ، علوم سیاسی و روسی مدرن هستند.

مرکز محاسبات

مکانیک کاربردی مدرن بدون رایانه غیرقابل تصور است. در اواسط قرن گذشته ، هنگامی که خط کش لگاریتمی و حسابگر شروع به کاشت رایانه های بزرگ کردند ، بخش RK-5 جزو اولین کاربران آنها بود. اکنون ، حتی دانش آموزانی که تازه شروع به یادگیری یک تخصص می کنند ، هنگام انجام تکالیف از رایانه استفاده می کنند. به جای شمارش دستی ، دانشجویان یا برنامه می نویسند یا از پیشرفته ترین بسته های ریاضی و مهندسی استفاده می کنند. برای اینکه در کنار کامپیوتر باشید ، دانش آموزان ، از سال اول شروع به مطالعه زبان های برنامه نویسی مدرن ، ریاضیات محاسباتی ، روش های عددی ، سیستم های طراحی رایانه و مدل سازی ریاضی می کنند.

macro, focus, cogwheelپاولوفوکس / پیکسابای

آزمایشگاه گروه

آزمایشگاه این بخش امروزه دارای منابع منحصر به فردی است که از جمله آنها می توان به تجربه غنی دانشکده و کارمندان و همچنین پایگاه مدرن مادی و فنی اشاره کرد. در آزمایشگاه دانش آموزان کلاسهای عملی را با هدف "مقاومت مواد" برگزار می کنند و کار تحقیقاتی در حال انجام است. در سنت های دانشکده مهندسی روسی ، دانش گسترده تئوری و مهارت های عملی غنی همیشه با هم ترکیب شده اند. به همین دلیل این آزمایش همواره در فرآیند یادگیری جایگاه مهمی را به خود اختصاص داده است. در طی آموزش ، دانشجویان بخش مهارت های عملی بی نظیری از کار با مدرن ترین تجهیزات برای آزمایش را به دست می آورند.

آزمایش

سیستم های آزمایش مدرن افق های جدیدی را برای تحقیقات باز می کنند ، اما این امر باعث افزایش نیازمندی ها به محققان نیز می شود. تجهیزات تست به طور مداوم در حال بهبود است ، با رایانه ها ، انواع تجهیزات اضافی رو به رشد است ، و در جهت تعامل با یکدیگر در حرکت است. این آزمایش ظریف تر می شود. تعداد مواد جدید و روشهای آزمایش جدید دائما در حال افزایش است.

در این شرایط ، محقق باید دانش گسترده ای در مورد تجهیزات جدید ، قابلیت های سیستم های تست ، دامنه کاربرد آنها ، چارچوب نظارتی برای آزمایش ، مسلط به رایانه داشته باشد و بتواند به درستی از نرم افزارهای ویژه استفاده کند. محقق ، همیشه در حاشیه فن آوری های جدید ، پیشرفت دانش و تئوری های جدید را ارائه می دهد ، مسیر پیشرفت را پیشنهاد می کند.

مهندس مهندسی که در زمینه " مکانیک کاربردی " آموزش های اساسی و ویژه ای را بدست آورده است ، محقق متخصص با مشخصات گسترده است ، تقریباً در تمام صنایع قادر به کار است و می تواند فعالیت های حرفه ای زیر را انجام دهد:

 • ایجاد و توسعه روش های تحلیلی و عددی برای محاسبه تجهیزات جدید ، دستگاه ها ، ماشین ها و سازه ها
 • مطالعه نظری و تجربی پویایی و ثبات سیستم های مکانیکی؛
 • تحقیق در مورد قابلیت اطمینان ، منابع و ایمنی ماشین ها ، سازه ها و دستگاه ها.
 • توسعه مدلهای ریاضی برای محاسبه ساختارها از مواد کامپوزیت و پیشرفته در شرایط عملیاتی شدید.

فارغ التحصیلان گروه RK-5 مدرک فوق لیسانس مهندسی و فناوری را در زمینه "مکانیک کاربردی" دریافت می کنند.

برنامه های آماده سازی کارشناسی ارشد توسط بخش RK-5 در جهت " مکانیک کاربردی ":

 • مدل های ریاضی مکانیک یک جامد تغییر شکل
 • روشهای نوین مکانیک آزمایش
 • فارغ التحصیلان این بخش به عنوان مهندس مکانیک واجد شرایط هستند.

لیست مدارک مربوط به شرکت در مسابقه برای استادی

لیست اسناد ارسالی توسط قوانین پذیرش تعیین می شود و بدون شکست شامل می شود:

 • رضایت به پردازش داده های شخصی.
 • درخواست شخصی برای پذیرش مدارک برای شرکت در مسابقه برای ورود به دانشگاه ، با ذکر نام بخش عمده و جهت آماده سازی کارشناسی ارشد (برای تکمیل در دانشگاه).
 • ارائه گذرنامه ، و همچنین یک کپی از آن (صفحات 2 و 3 با داده های شخصی) تهیه کنید.
 • سند اصلی یک فرم استاندارد در مورد آموزش عالی و (یا) یک نسخه از آن .
 • برای متقاضیان آموزش هدفمند - توافق نامه ای درباره آموزش هدفمند بین متقاضی و مقام دولتی فدراسیون روسیه ، دولت محلی ، موسسه ، شرکت.
 • 6 عکس 3x4؛
 • گواهی ثبت نام / شناسنامه نظامی (برای جوانان)؛
 • SNILS - شماره بیمه یک حساب شخصی شخصی.

علاوه بر موارد ذکر شده ، متقاضیان حق دارند اسناد و مدارک را تأیید کنند که دستاوردهای فردی آنها را تأیید می کند ، این حق را دارند که امتیازهای رقابتی اضافی را نیز به دست آورند ، یا از یک حق ویژه - ثبت نام بدون کنکور استفاده کنند.

آخرین به روز رسانی آوریل 2020

درباره این دانشگاه

Today BMSTU, a National Research University of Engineering and Technology, is one of the three leading universities in Russia and is ranked number one among Russian technical universities. According t ... اطلاعات بیشتر

Today BMSTU, a National Research University of Engineering and Technology, is one of the three leading universities in Russia and is ranked number one among Russian technical universities. According to surveys among employers, BMSTU is one of the three institutions of higher education whose graduates are particularly in high demand in the labor market. Readers of the portal «Expert», when asked to name the institution they considered to be of most national pride, chose Bauman University. اطلاعات محدود