این دوره دو Pathways متمایز دارد؛ بزرگراه های پایدار و راه آهن های پایدار.

 • مهندسی بزرگراه با برنامه ریزی، طراحی، ساخت و ساز، تعمیر و نگهداری و بهره برداری بزرگراه ها، از جمله وسایل نقلیه، چرخه و بزرگراه های عابر پیاده و مدیریت موثر آنها مواجه است. همه اینها باید به طور قابل ملاحظه ای به عنوان پایدار به دست آید.
 • مهندسی راه آهن با برنامه ریزی، طراحی، ساخت، تعمیر و نگهداری و بهره برداری از خطوط راه آهن، گسترش به سیستم های حمل و نقل سریع (تراموا) و مدیریت موثر آنها اهمیت دارد. همه اینها باید به طور قابل ملاحظه ای به عنوان پایدار به دست آید.

هر دو Pathways در این برنامه کارشناسی ارشد رویکرد رادیکال، روابط نزدیک با ارتباط آموزش تدریجی سنتی به مسائل مربوط به بزرگراه های نزدیک به واقعی و مسائل مربوط به مهندسی راه آهن. این دانش و مهارت فنی را برای توسعه تحلیلی، تصمیم گیری و قدرت های حیاتی مورد نیاز برای حل مسائل مهندسی راه آهن و واقعی راه حل های پایدار فراهم می کند. این به شما کمک خواهد کرد تا مهارت های قابل انتقال را توسعه دهید که می تواند به موفقیت حرفه ای در مهندسی بزرگراه یا راه آهن منجر شود.

پروژه های عملی و واقعی، الهام گرفته از صنعت (که توسط مشاوران صنعت مورد بررسی قرار می گیرند) از ابتدا مورد استفاده قرار می گیرند. بخش عمده ای از مطالب که در سخنرانی ها و سمینارها آموزش داده می شود از طریق پروژه های بزرگراه یا راه آهن انجام می شود که هر دو به صورت جداگانه و در تیم های طراحی انجام می شود. کار پروژه، طراحی مهندسی، تجزیه و تحلیل و نقاشی برای همه قسمت های درس مهمی است.

این دانشگاه دارای مرکز تحقیقاتی اختصاصی، مرکز مهندسی حمل و نقل ناتینگهام (NTEC) است که تحقیقاتی در زمینه مهندسی حمل و نقل و پیاده رو، و همچنین مهندسی راه آهن و قابلیت اطمینان سیستم راه آهن انجام می دهد. این یکی از مراکز پیشرو جهان در این زمینه تحقیقاتی است. این کارشناسی ارشد به طور عمده بر تخصص کارکنان تحقیق و فعالیت در NTEC، تکمیل شده توسط کارشناسان خارجی و پزشکان.

حقایق کلیدی

 • دانشکده مهندسی اخیرا بیش از 3 میلیون پوند را برای ارتقاء امکانات خود، از جمله ارائه فضای اختصاصی استودیو طراحی کرده است.
 • هیئت علمی تحقیقاتی را انجام داده است که توسط چارچوب تحقیقاتی 2014 (2014) شناخته شده است که به عنوان مدرک جهانی یا عالی در سطح بین المللی شناخته شده است و در ده دانشگاه برتر انگلستان برای مهندسی قرار دارد.
 • NTEC مرکز مهندسی بزرگراه جهانی با آزمایشگاه های پیشرفته است. این ارتباطات گسترده ای با حامیان صنعتی و سایر سازمان های محلی، ملی و بین المللی دارد.
 • تحقیقات ما توسط شورای تحقیقات مهندسی و علوم فیزیکی (EPSRC)، شرکت های صنعتی و تجاری انگلیس، ادارات دولتی انگلستان، موسسات خیریه و اتحادیه اروپا حمایت می شود.

انگلیسی پرطرفدار برای مقاصد علمی

مرکز آموزش زبان انگلیسی (CELE) یک دوره 5 هفته ای دوره مهندسی زبان انگلیسی و دوره های آموزشی را اجرا می کند. این دوره در همکاری با دانشکده مهندسی برای آماده سازی دانش آموزان به برنامه های مهندسی طراحی شده است.

اگر شما نزدیک به سطح زبان انگلیسی هستید، باید به دوره MSc خود بروید و شما شرایط ورود به دوره CELE مربوطه را برآورده می کنید، شما ممکن است برای یک پیشنهاد مشترک واجد شرایط باشید. این بدان معنی است که:

 • شما فقط یک ویزای TIER 4 و CAS دارید
 • شما یک دوره 10 یا 5 هفته دوره آمادگی در زبان انگلیسی و آکادمیک را امتحان کنید و سپس به دوره MSc خود بروید
 • شما یک مکان تضمین شده در دوره کارشناسی ارشد دارید
 • پیشرفت شما به کارشناسی ارشد به صورت خودکار صورت میگیرد، در صورتیکه شما در تمام دوره های کارشناسی شرکت کرده و تکمیل کرده اید

جزئیات دوره

کارشناسی ارشد شامل چندین واحد هسته ای می شود که به سرعت در حال پیشرفت است. بسیاری از مطالعات مربوط به کارهای طراحی و ارزیابی بزرگراه یا راه آهن هستند که از شرایط دنیای واقعی استخراج شده و با همکاری مشاوران صنعت ما طراحی شده است.

ماژول های اجباری هسته ای طراحی شده اند تا به شما پایه قوی در مهارت ها و روش های لازم برای موفقیت کامل پروژه پایان نامه خود را در طول دوره تابستان ارائه دهد. آنها همچنین طراحی شده اند تا مهارت های خود را در کار گروهی و حل مسائل در زمینه زیرساخت های بزرگراه یا راه آهن به دست بیاورند - مهارت هایی که باید قابلیت اشتغال شما را افزایش دهد.

علاوه بر این، شما می توانید دو مدول از لیست قابل توجهی از ماژول های مهندسی مدنی مورد تایید را انتخاب کنید تا بتوانید مطالعات خود را در رشته عمومی کارشناسی ارشد ارتقاء دهید یا به طوری که بتوانید برخی از موضوعات گسترده را بیابید.

پروژه پایان نامه، فرصتی است برای انجام بخش عمده ای از مطالعات مستقل تحت نظارت یک عضو مناسب از کارکنان دانشگاهی. بسته به علاقه های شما می تواند مبتنی بر تحقیق یا عمل باشد.

ماژول هسته

ماژول های شما خواهد شد در مورد اینکه آیا شما انتخاب می کنید پایدار بزرگراه مهندسی یا پایدار مهندسی راه آهن بستگی دارد Pathway . تمام دانش آموزان ماژول های اصلی زیر را ذکر می کنند. ماژول های جایگزین نیز برای هر Pathway و همچنین ماژول های اختیاری فهرست شده اند.

ماژول هسته

مهندسی زیرساخت های پایدار (سال تمام): 40 اعتبار

کارگاه طراحی زیرساخت حمل و نقل (سال تمام): 20 واحد

موضوعات پیشرفته در زیرساخت حمل و نقل (سال تمام): 10 اعتبار

برنامه ریزی پروژه زیرساخت حمل و نقل (بهار): 10 اعتبار

شماره اضافه شده نشان دهنده وزن نسبی هر عنصر است.

جایگزین

Pathway راه آهن:

مهندسی زیرساخت راه آهن (سال تمام): 20 اعتبار

پروژه رشته مهندسی راه آهن (تابستان): 60 واحد

Pathway بزرگراه:

مهندسی زیربنایی بزرگراه (سال تمام): 20 واحد

پروژه رشته مهندسی بزرگراه (تابستان): 60 واحد

اختیاری:

مهندسی زیربنایی بزرگراه (سال تمام): 20 واحد

اختیاری:

مهندسی زیرساخت راه آهن (سال تمام): 20 اعتبار

20 اعتبار دیگر از ماژول های دیگر را انتخاب کنید. اگر مایل هستید، می توانید ماژول زیرساخت های بزرگراه یا راه آهن را انتخاب کنید که شما به عنوان بخشی از Pathway خود را نمی گیرید، یا ممکن است دیگر ماژول های موجود در دانشگاه را به عنوان توافق بین شما و مدیر دوره انتخاب کنید .

ماژول هایی که ارائه می دهیم از منافع تحقیق کارکنان ما الهام گرفته شده و در نتیجه می تواند به دلایل، به عنوان مثال، تحولات تحقیقاتی یا تغییرات قانون، تغییر کند. این لیست نمونه ای از ماژول های معمولی است که ما ارائه می دهیم، نه یک لیست قطعی.

شغل

ترکیب مطالعات علمی و توسعه مهارت های عملی و حرفه ای که دوره فراهم می کند آماده سازی ایده آل برای چالش های آینده کار در یک محیط چند رشته ای است. فارغ التحصیلان این دوره به شدت دنبال خواهد شد و وارد طیف وسیعی از حرفه های مربوط به زمینه مهندسی بزرگراه یا راه آهن.

شرایط ورود

 • الزامات ورودی: 2.1 (درجه دوم Hons درجه دوم و یا معادل بین المللی)
 • سایر شرایط: متقاضیان باید دوره های مختلف در مهندسی مربوطه مانند سازه ها، ژئوتکنیک، مواد و مهندسی حمل و نقل را مطالعه کنند. متقاضیان غیر استاندارد براساس یک مورد بر اساس موارد در نظر گرفته می شوند. مقدار قابل توجهی از تجربه کار مربوطه ممکن است به عنوان یک جایگزین در نظر گرفته شود.
 • آیلتس: 6.0 با حداقل 5.5 در هر عنصر.
برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 30 برنامه دیگر ارائه شده توسط The University of Nottingham - Faculty of Engineering »

آخرین به روز رسانی نوامبر 10, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
7,785 GBP
UK / EU هزینه 7،785 پوند؛ هزینه های بین المللی: 22815 پوند