معماری کارشناسی ارشد و محیط زیست پایدار

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد معماری و محیط زیست پایدار (MASE) یک دوره آموزشی است که با حرفه ای ها و دانشگاهیان سراسر جهان همراه با علاقه به پایداری در محیط زیست ساخته شده است، از جمله معماران، مهندسین، جغرافیدانان، نقشه برداران، مورخان و طراحان شهری.

بررسی اجمالی

کارشناسی ارشد توسط مرکز معماری و محیط زیست پایدار ارائه شده است، یک مرکز تحقیقاتی جدید در دانشکده معماری کنت که یک رویکرد متقابل انضباطی برای تحقیق در زمینه پایداری در محیط زیست ایجاد می کند، مرزهای سنتی بین هنر و علوم، تحقیق و عمل.

محتوای دوره از توسعه مهارت های طراحی و درک فنی و علمی مورد نیاز برای ایجاد راه حل های پایدار برای ساختمان های جدید و موجود، تجزیه و تحلیل ساختمان های تاریخی و فن آوری های زیست محیطی گذشته، برای بررسی اکتشافی مهم در زمینه های تاریخی و فرهنگی پایداری و طراحی محیط زیست.

دوره ای که می تواند تمام یا بخشی نیمه وقت را مورد مطالعه قرار دهد، یک محیط یادگیری دقیق و هوشمندانه ای را ارائه می دهد که هدف آن ارتقاء شغلی در زمینه حرفه ای ها و دانشگاهیان است. هدف بیش از حد این برنامه این است که شرکت کنندگان را در درک سیستماتیک از زمینه های اصلی و پیشرفته طراحی پایدار از طریق ترکیبی از دوره های تدریس، تکالیف تحقیق و کار پروژه. از دانش آموزان خواسته خواهد شد تا تحقیقات دقیق و فنی و تاریخی را انجام دهند تا کاربرد عملی یافته های خود را در زمینه طراحی و تکنولوژی بررسی کنند.

رتبه بندی های ملی

در چارچوب تحقیقاتی (REF) 2014، تحقیقات توسط دانشکده معماری برای شدت تحقیق 8 و 8 برای تحقیق در انگلستان رتبه بندی شد.

100٪ از کارکنان فعال تحقیقاتی ما به REF معتقد بودند و 88٪ از تحقیقات ما به عنوان کیفیت بین المللی محسوب می شود. محيط دانشکده به نظر ميرسيد که در حمايت از توسعه پژوهشهاي کيفيت بينالمللي حمايت کند.

ساختار دوره

ماژول ها

ماژول های زیر نشان دهنده مواردی است که در این برنامه ارائه شده است. این فهرست براساس برنامه درسی فعلی است و ممکن است سالها به سال در واکنش به تحولات جدید برنامه درسی و نوآوری تغییر کند. اکثر برنامه ها نیاز به مطالعه ترکیبی از ماژول های اجباری و اختیاری دارند. شما همچنین می توانید گزینه ای برای گرفتن ماژول ها از برنامه های دیگر داشته باشید تا بتوانید برنامه خود را سفارشی کنید و سایر زمینه های مورد علاقه خود را کشف کنید.

ماژولها ممکن است شامل شوند

 • AR827 - اصول طراحی محیطی
 • AR828 - Rediscovery - درک ساختمان های تاریخی و گذشته T
 • AR829 - نظارت و مدل سازی عملکرد محیطی
 • AR830 - پروژه طراحی پایدار
 • AR899 - پایان نامه: معماری و محیط زیست پایدار

آموزش و ارزیابی

ارزیابی بیشتر بر مبنای کارآموزی، ارائه، تجزیه و تحلیل موردی، طرح های پیشنهادی، مقالات و پایان نامه است.

اهداف برنامه

این برنامه با هدف:

 • دانش آموزان را قادر می سازد تا درک سیستماتیک از تاثیر محیط ساخته شده بر عملکرد محیطی و مصرف انرژی ساختمان ها، در حالی که بهینه سازی شرایط راحت برای ساکنان
 • درک خود را از رانندگان پایداری برای محیط زیست ایجاد کنید
 • درک عمیق خود را از اصول نظری طراحی کم کربن را توسعه دهید
 • توانایی تجزیه و تحلیل رفتار محیط زیست سازه های تاریخی و بهره وری از فن آوری های زیست محیطی گذشته را با استفاده از روش های علمی مدرن توسعه می دهد
 • ارتقاء خلاقیت در ادغام راه حل های پایدار در محیط های زیست محیطی در مقیاس های مختلف
 • شما را قادر به توسعه مهارت های نظارت فیزیکی و مدل سازی دیجیتال از محیط زیست و عملکرد انرژی ساختمان ها می کند
 • شما را قادر به کار در تیم های طراحی چند رشته ای می کند
 • ترویج و حمایت از مهارت های تحقیق مستقل.
 • شما را قادر به توسعه مهارت های مورد نیاز برای تمرین مستقل و کار تیمی می کند.
 • از شما حمایت می کند، به طوری که شما می توانید پتانسیل کامل خود را در برنامه تحقق بخشید.

نتایج یادگیری

دانش و درک

شما دانش و درک را از دست خواهید داد:

 • پیچیدگی عملکرد انرژی ساختمان ها و تعاملات شان آنها
 • تاثیر محیط فیزیکی بر عملکرد محیطی و انرژی ساختمان ها
 • مفاهیم اساسی ساختمان علوم و اصول برای طراحی انرژی کم، در رابطه با حرارت، خنک کننده، تهویه، و روشنایی
 • تجزیه و تحلیل جامع و انتقادی از رفتار محیط زیست ساختمان های تاریخی و فن آوری های زیست محیطی مرتبط
 • طیف وسیعی از تکنیک های برای تجزیه و تحلیل محیط زیست و عملکرد انرژی ساختمان
 • یک رویکرد جامع که قادر به توسعه استراتژی های طراحی ساختمان های کم انرژی می باشد، برای توسعه های جدید و همچنین به روز رسانی هایی که به همان اندازه فرهنگی و محیط زیست پایدار هستند.

مهارت های ذهنی

مهارت های ذهنی خود را در:

 • توانایی اعمال مهارت های مورد نیاز برای تحصیلات و تحقیقات دانشگاهی
 • توانایی توسعه مهارت های تحلیلی و انتقادی در فهم عملکرد محیطی و انرژی ساختمان ها
 • توانایی ترکیب اطلاعات از تعدادی از منابع به دست آوردن یک درک منسجم از نظریه و کاربرد در چارچوب مربوطه
 • توانایی حل مشکلات پیچیده در ساخت ساختمان های کم انرژی.

مهارت های خاص موضوع

شما مهارت های خاصی را در:

 • توانایی ایجاد استراتژی برای طراحی کم انرژی برای تحولات جدید و پیشرفته ساختمان
 • توانایی تولید گزارش های تحلیلی فنی برای توسعه ساختمان های پایدار
 • توانایی استفاده از تکنیک های نظارت مناسب و ابزارهای نرم افزاری برای ارزیابی عملکرد محیطی و انرژی ساختمان ها
 • توانایی استفاده از ارتباط بصری، کلامی و نوشته شده برای ارائه تجزیه و تحلیل طرح های طرح
 • توانایی کار در تیم های طراحی چند رشته ای.

مهارت های قابل انتقال

شما مهارت های قابل انتقال زیر را به دست خواهید آورد:

 • توانایی ارتباط موثر با طیف گسترده ای از افراد با استفاده از ابزارهای مختلف
 • توانایی تولید، تجزیه و تحلیل، تفسیر و ارائه داده ها
 • توانایی آماده سازی استدلال های انتقادی (نوشته شده، تصویری و دهان) بر اساس تحلیل کامل نظری و تحقیق تجربی
 • توانایی کار به طور مؤثری به صورت جداگانه و همچنین در یک تیم
 • توانایی مدیریت زمان و منابع و اولویت بندی حجم کار
 • توانایی مسئولیت یادگیری و توسعه شخصی و حرفه ای (برنامه ریزی توسعه شخصی و CPD) را در بر می گیرد.

پشتیبانی تحصیلی

منابع تحصیلات تکمیلی

استودیو دانشکده معماری شامل یک مجموعه محاسباتی اختصاصی با طیف وسیعی از نرم افزار ساخت و ساز محیط زیست و استودیو جدید دیجیتال است. کارگاه مدل سازی معماری کاملا مجهز برای ساخت مدل ها و نمونه های بزرگ در مقیاس وجود دارد.

لینک های حرفه ای

این مدرسه دارای ارتباطات عالی با کسب و کار و فرهنگ در منطقه محسوب می شود، از جمله سازمان های منطقه ای مانند مرکز معماری کنت، موسسه سلطنتی معماران بریتانیا (RIBA)، شورای کانت کانتی و طرح طراحی کانت. برنامه های جامعه های پایدار به ویژه در جنوب شرقی انگلستان قوی است و این منطقه را به عنوان مکان ایده آل برای بحث در مورد مسائل ابتکاری در مورد مسائل معماری مورد بحث قرار می دهد.

کنت همچنین دارای ارتباطات عالی با مدارس معماری در لیل، بروگ، رم، باوهاوس دسو، پکن و در ایالات متحده آمریکا، ویرجینیا و کالیفرنیا است.

تحصیلات تکمیلی توسط یک برنامه mentoring که با همکاری موسسه سلطنتی معماران بریتانیایی (RIBA) سازماندهی شده است و دانش آموزان را در حوادثی با شیوه های محلی به کار می گیرد، تکمیل می شود.

فرهنگ انتشار پویا

کارکنان به طور منظم و به طور گسترده در نشریات، جلسات کنفرانس و کتاب ها منتشر می شود. در میان دیگران، اخیرا آنها را به فصلنامه تحقیقات معماری کمک کرده است؛ نقد معماری؛ ساختمان و محیط زیست؛ مجله معماری؛ جهانی داخلی. جزئیات کتاب های اخیرا منتشر شده را می توان در منافع تحقیقاتی کارکنان یافت.

جایزه مهارت های جهانی

تمام دانشجویانی که برای یک برنامه استاد تدریس ثبت نام کرده اند واجد شرایط درخواست یک مکان در برنامه جایزه مهارت های جهانی می باشند. این برنامه به منظور گسترش درک شما از مسائل جهانی و امور جاری و همچنین توسعه مهارت های شخصی است که قابلیت های کاری شما را افزایش می دهد.

شرایط ورود

A 2.1 مدرک (یا معادل آن) را در معماری یا رشته مربوطه در محیط ساخته شده است. کسانی که بدون درجه یا کسانی که از زمینه های دیگر انضباطی می آیند، برای ورود به یک فرد در نظر گرفته می شوند، اما باید قادر به نشان دادن دوره قابل توجهی از تجربه در سطح مناسب باشند.

تمام متقاضیان به صورت فردی و مدارک اضافی در نظر گرفته می شوند و در هنگام رسیدگی به درخواست ها، مدارک و تجربه حرفه ای نیز در نظر گرفته می شود.

شرایط ورود به زبان انگلیسی

دانشگاه نیاز به تمام زبانهای غیر زبان انگلیسی از زبان انگلیسی دارد تا قبل از شروع یک مدرک کارشناسی ارشد به حداقل استانداردهای مهارت در زبان انگلیسی نوشته شده و گفتاری صحبت کند. بعضی از افراد نیاز به یک سطح بالاتری دارند.

نیاز به کمک با انگلیسی؟

لطفا توجه داشته باشید که اگر شما نیاز به دیدار یک شرط زبان انگلیسی، ما ارائه می دهیم تعدادی از دوره های پیش از sessional در انگلیسی برای تحصیلات دانشگاهی از طریق کنت بین المللی Pathways .

زمینه های تحقیقاتی

مراکز تحقیقاتی

KSA مرکز تحقیقات در معماری اروپایی (CREAte) را تشکیل می دهد که بر روی تحقیقات در علوم انسانی و طراحی معماری و مرکز معماری و محیط زیست پایدار (CASE) تمرکز دارد و تحقیقات در زمینه معماری پایدار را ترویج می دهد.

ايجاد كردن

مرکز تمرکز خود را برای تحقیق در معماری در زمینه اروپا فراهم می کند. تاکید آن بر نقش و سهم علوم انسانی در معماری و طراحی شهری در زمینه بازسازی شهری و منطقه، ملی و بین المللی است.

CREAte فراهم می کند پلت فرم برای سخنرانی های شبانه توسط معماران معاصر و محققان؛ میزبانی بحث ها و رویدادهایی که در قلب برنامه های معماری امروز قرار دارند.

این مرکز بر مبنای تخصص، منافع و مهارت های کارکنان در زمینه های زیر است: مطالعات منطقه ای، نظریه معماری و شهری معاصر و طراحی، تاریخ معماری و تئوری (از دوران قرون وسطایی به شهرهای اروپایی معاصر)، پایداری، توپوگرافی اروپا (چشم انداز، شهری، حومه شهر و شهری) و غیره. کارکنان در فعالیت های AHRA - انجمن تحقیقات علوم انسانی معماری شرکت می کنند و از نویسندگان بین المللی انتشار یافته اند.

مورد

این مرکز تحقیقاتی را در زمینه محیط زیست پایدار در سطح منطقه ای، ملی و بین المللی ترویج می کند.

تمرکز تحقیق آن شامل جنبه های مختلف و مقیاس های محیط زیست پایدار از ساختمان فردی به بلوک شهری، ترویج دستور کار زیست محیطی گسترده و حفظ مدرسه در خط مقدم تحقیق و توسعه در این زمینه است. CASE همچنین تحقیقات در مورد ابعاد تاریخی و فرهنگی طراحی محیط زیست را برای پیوند بین علوم، هنر و علوم انسانی دنبال می کند. علاقه شدید به شناخت رفتار محیط زیست ساختمان های تاریخی و استراتژی هایی است که ابتدا برای مدیریت محیط داخلی مدیریت شده است.

این مرکز در حال حاضر از منابع مختلف تامین مالی شده است. این شامل سه پروژه EPSRC در مورد داده های آب و هوایی برای داده های هواشناسی برای محیط زیست پایدار ساخته شده، پایداری ساختمان های ترمینال فرودگاه و مداخلات طراحی در قلمرو عمومی برای تاثیر گذاری بر رفتار انسان و دو پروژه TSB تأمین شده در ارزیابی عملکرد ساختمان است. CASE همچنین با شبکه اخیر مقیاس بزرگ EPSRC در جوامع فرهنگی دیجیتال و فرهنگ درگیر است.

منافع تحقیقاتی کارکنان

پروفسور جری آدلر: معاون مدرسه؛ مدیر برنامه: MA معماری و طراحی شهری (کانتربری و پاریس)

تاریخ و نظریه معماری قرن بیستم، بخصوص در بریتانیا و آلمان؛ هاینریش تسنئو؛ معماری در زمینه های فرهنگی و فلسفی گسترده ترش؛ محل خرابکاری در تخیل مدرن معماری.

دکتر تیموتی بریتین کتلین: استاد ارشد در زمینه فرهنگی

معماری انگلیسی قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم، و به ویژه، کار AWN Pugin.

پروفسور گوردانا فونتنا گویسی: استاد معماری و بازسازی شهری

معماری معاصر و نظریه شهری، به ویژه، فلسفه و ارتباط آن با معماری؛ چشم انداز و ارتباط آن با معماری و شهر؛ نمایندگی، هنر مفهومی و ارتباط بین هنر و معماری؛ بازسازی، فضاهای عمومی و طراحی شهری پایدار؛ مناظر شهری، شهرها و آب.

هاوارد گریفین: مدیر برنامه، تجسم معماری MA؛ مدیر استخدام، بازاریابی و پذیرش

معماری و فیلم؛ نمایندگی و استفاده از معماری در فیلم؛ استفاده از فیلم و تجسم در معماری؛ معماری مجازی و فضای دیجیتال؛ نگاه کردن به فرم و فضا در دنیای مجازی و فضای مجازی؛ معماری و نمادین فراماسونری در انگلستان.

دکتر مانلو گوریک: استاد ارشد در زمینه های فرهنگی و طراحی؛ مدیر مطالعات تحصیلات تکمیلی

معماری مدرن، به ویژه داخلی، از کاخ های اروپای مدرن تاکید بر ارتباط بین ایتالیا، فرانسه و بریتانیا در قرن هفدهم، هجدهم و نوزدهم، تا املاک مسکونی اجتماعی پس از جنگ؛ روابط میان مدرنیزم اروپایی و معماری سنتی ژاپن؛ حفاظت از ساختمان های تاریخی، به ویژه تکنیک های ساخت و ساز قرن هفدهم در رم.

دکتر داوید هنی: استاد ارشد در زمینه های فرهنگی و طراحی؛ مدیر مرکز تحقیقات CREAte

رابطه بین چشم انداز و معماری از دیدگاه های حرفه ای و فرهنگی در نظر گرفته شده؛ تاریخ معماری و چشم انداز مدرن؛ تاریخچه طراحی سبز یا محیط زیست مفاهیم زیست محیطی در مدرنیزم آلمان.

پروفسور Marialena Nikolopoulou: استاد معماری پایدار؛ مدیر برنامه، معماری و محیط های پایدار MSc؛ مدیر مرکز تحقیقات CASE

راحتی محیط های پیچیده؛ کلمۀ شهری؛ ادراک ساکنان و استفاده از فضا؛ طراحی پایدار و استفاده منطقی از انرژی در محیط ساخته شده.

دکتر گيريدران رنجاتان: مدرس معمار پايدار

مورفولوژی شهری و آب و هواشناسی (طراحی محیط زیست)، با توجه خاص به اثر حرارت جزیره گرمسیری (UHI)؛ راحتی حرارتی در فضای باز؛ گرمای تابستان در ساختمان ها؛ استراتژی های تهویه منفعل؛ استفاده از مواد سرد

مایکل ریچاردز: مدرس ارشد در طراحی؛ مدیر برنامه، میچ

تعلیم استودیو طراحی در زمینه اخلاق؛ واریانس بین مکان های فیزیکی و تخیلی "مکان" در سینما؛ مفاهیم درک شهرهای معاصر.

دکتر هنریک Schoenefeldt: مدرس معماری پایدار

تاریخ و تئوری طراحی محیط زیست، به ویژه در قرن نوزدهم و بیست و یکم اروپا و آمریکای شمالی؛ طراحی معماری در زمینه تاریخ و فلسفه علم؛ تاریخ سازه های شیشه ای برای اشغال و باغبانی انسان؛ آموزش و پرورش محیط زیست.

دکتر ریچارد واتکینز: مدرس معماری پایدار

محیط زیست و محیط گرمسیری شهر، تبرید، حرکات هوا و کیفیت هوا؛ نور روز تغییر آب و هوا؛ داده های آب و هوایی آینده؛ مدل سازی و اندازه گیری عملکرد ساختمان.

هزینه ها

هزینه های تحصیلی سالانه 2018/19 برای این برنامه عبارتند از:

 • بریتانیا / اتحادیه اروپا: 7300 پوند (تمام وقت)، 3650 پوند (پاره وقت)
 • در خارج از کشور: 15200 پوند (تمام وقت)، 7600 پوند (پاره وقت)

برای دانش آموزانی که در این برنامه ادامه می دهند، هزینه ها در سال تحصیلی سالیانه به بیش از 3 درصد RPI در هر سال تحصیلی مطالعه افزوده می شود، مگر آنکه در آن تنظیم شود.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Kent School of Architecture is one of the most successful schools of architecture in the UK. Innovative programmes, studio-based teaching, professional links and excellent facilities combine to create ... اطلاعات بیشتر

Kent School of Architecture is one of the most successful schools of architecture in the UK. Innovative programmes, studio-based teaching, professional links and excellent facilities combine to create an inspirational learning environment. اطلاعات محدود