دوره 12 ماهه طراحی معماری مهچک بر توسعه و کاربرد دانش معماری متخصص و تکنیک های پیشرفته طراحی و فن آوری تمرکز دارد.

این دوره در اصل برای پاسخ به رقابت فزاینده در تهیه حرفه ای ساختمان ها و تقاضای روزافزون دانش و مهارت های تخصصی در پیگیری برتری معماری ایجاد شده است. این فرصت را فراهم می کند تا در طراحی معماری یا شهری، انسانی، طراحی محیط زیست و تکنولوژی به سطح بالایی از پیچیدگی بدون نیاز به کار در یک منطقه متخصص اختصاص داده شود.

حقایق کلیدی

 • به عنوان بخشی از مجلس، وزارت معماری و محیط زیست، مهارت های حرفه ای شما و نگرش های محیط زیستی مورد نیاز در دنیای سریع و متغیر امروز را توسعه می دهد.
 • این بخش ارتباطات قوی با موسسات خارج از کشور دارد.
 • این برنامه بین رشته ای ماژول ها را با سایر دوره های تحصیلات تکمیلی در داخل واحد ادغام می کند.

این دوره ها در زمینه توسعه و کاربرد دانش معماری متخصص و تکنیک های پیشرفته معماری طراحی می شود.

از طیف گسترده ای از سخنرانی های تخصصی، سمینارها و ماژول های طراحی استودیویی، شما مسائل فعلی و آینده را با طراحان، معماران و تکنسین های شهر روبرو خواهید کرد و مهارت ها، دانش و آگاهی مورد نیاز در دنیای سریع از تحقیقات و عملیات معماری معاصر را خواهید آموخت.

طراحی معماری میر در طول یک سال به طور تمام وقت ارائه می شود. این اعتبارنامه حرفه ای را در انگلیس ارائه نمی دهد.

محتوای دوره

در ترمهای پاییز و بهار، شما 120 واحد اعتباری را پرداخت خواهید کرد. این شامل یک بسته بزرگ طراحی تحقیقاتی در یکی از زمینه های تخصصی ارائه شده در هر ترم می باشد که متشکل از یک پروژه استودیویی و یک سری سمینارها و همچنین یک جلسه سخنرانی / سمینار اضافی است.

در طول ترم تابستان، شما یک پایان نامه 60 دقیقنامه را تکمیل خواهید کرد.

در طول این دوره، شما می توانید در اکتشاف و استقرار استودیو بر اساس طیف وسیعی از گزینه ها، همراه با معماران، طراحان شهری و تکنولوژیست ها در استودیوهای طراحی، سمینارها و سخنرانی ها کار کنید.

شرایط ورود

شرایط ورود: 2: 1 درجه (یا معادل بین المللی) در معماری یا یک موضوع مشابه. این باید شامل ماژول های طراحی معماری به میزان 25 تا 50 درصد کل اعتبارات باشد. یک نمونه کار طراحی معماری نیز باید ارائه شود.

ماژول ها

ماژول های معمول عبارتند از:

 • پروژه طراحی کارشناسی ارشد * (20 واحد)

 • ** (20 اعتبار)

 • کارشناسی ارشد پروژه طراحی 2 * (30 اعتبار)

 • ب ** (20 اعتبار)

 • مهارت های تحقیق و حرفه ای، ابزار و روش ها (20 واحد)

 • انتخابی (یکی از موارد زیر): K14SUD طراحی شهری پایدار؛ طراحی K14FCT؛ K13UDT تئوری طراحی شهری و تمرین؛ K14HRI مسائل بلند بالا؛ طراحی محیط زیست K13AED (10 واحد)

 • پایان نامه (60 واحد)

* دانش آموزان قادر خواهند بود از 4 یا 5 واحد استودیویی که به دانش آموزان Mrch ارائه می شوند انتخاب شوند.

** دانشجویان 20 درس اعتباری / سمنی را انتخاب می کنند که یک شرط لازم برای انتخاب واحد استودیویی آنها است (نگاه کنید به *).

پاییز (A): K14IUD تئوری طراحی شهری و تمرین؛ طراحی پیشرفته محیط زیست K14AED؛ K14HRI مسائل بلند بالا؛ طراحی K14DDF طراحی و تمرین؛ ساختمان K14BWP با گذشته.

بهار (ب): K14DTM طراحی و تکنولوژی و مواد؛ K14PAC مکان شهرهای و فرهنگ ها؛ طرح مطالعه موردی K14CSP؛ K14RTA معماری انتقادی.

ماژول هایی که ارائه می دهیم از منافع تحقیق کارکنان ما الهام گرفته شده و در نتیجه می تواند به دلایل، به عنوان مثال، تحولات تحقیقاتی یا تغییرات قانون، تغییر کند. این لیست نمونه ای از ماژول های معمولی است که ما ارائه می دهیم، نه یک لیست قطعی.

شغل

وزارت معماری و محیط زیست دارای مدرک بین المللی برای تدریس و تحقیق و همکاری با موسسات برجسته در سراسر جهان در زمینه معماری، طراحی شهری و تکنولوژی انرژی پایدار است.

این امر به خاطر تعهدش در زمینه آموزش و تحقیقات بین رشته ای مشهور است و از این رو، کارشناسی ارشد ما در سطح بین المللی به عنوان مهارت هایی مورد نیاز برای برآورده کردن چالش های معاصر مواجه با حرفه های محیط زیست شناخته شده است.

طراحی معماری میکر، پایه و اساس فرصت های شغلی پیشرفته در معماری و دانشگاهی را فراهم می کند. دانش آموزان تشویق می شوند که در ادامه تحصیل برای تحصیلات بالاتر از تحصیل - MPhil یا PhD.

دانشگاه ناتینگهام به عنوان یک استاندارد طلایی در چارچوب تعالی تعلیم و تربیت (TEF) شناخته شده است که هدف آن شناخت و آموزش عالی است.

شرایط ورود

 • الزامات ورودی: 2.1 (درجه دوم Hons درجه دوم و یا معادل بین المللی)
 • الزامات دیگر: نمونه کار کار طراحی معماری باید ارائه شود.
 • آیلتس: 6.5 (کمتر از 6.0 در هر عنصر)
برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 30 برنامه دیگر ارائه شده توسط The University of Nottingham - Faculty of Engineering »

آخرین به روز رسانی نوامبر 10, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
7,785 GBP
UK / EU هزینه 7،785 پوند؛ هزینه های بین المللی: 17910 پوند