این معماری 12 ماهه معماری طراحی و ساخت متمرکز بر روابط بین طراحی و ایجاد فیزیکی فضا است. این دوره ماهیت ساخت و تولید را با توجه به طراحی معماری و عملکردها مورد بررسی قرار می دهد.

دوره طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که دانش آموزان فرصتی برای یادگیری در مورد معماری با ساختن، درک مواد از طریق دستکاری در اکتشاف در برنامه خود، و در نهایت برای ایجاد پاسخ انتقادی به پیام های تصمیم گیری طراحی در افراد و اماکن طراحی شده است.

یکی از ویژگی های قابل توجه این دوره توسعه ایده های طراحی در مقیاس 1: 1 است و ادغام با دانش آموزان معماری زمینه های مختلف و سطوح تجربه را تشکیل می دهند.

حقایق کلیدی

 • در این دوره، مشارکت در مسابقات معتبر بین المللی طراحی ملی و بین المللی، که در آن موفقیت های اخیر بوده است، تشویق می شود.
 • به عنوان بخشی از مجلس، وزارت معماری و محیط زیست ساخته شده است به منظور توسعه مهارت های حرفه ای خود و نگرش محیط زیست مسئول در جهان به سرعت در حال تغییر است.
 • این بخش ارتباطات قوی با موسسات خارج از کشور دارد. شما می توانید فرصت حضور در کنفرانس ها، سمینارها و دوره های آموزشی در انگلستان و خارج از کشور داشته باشید.

جزئیات دوره

این دوره شامل یک سری از پروژه های طراحی، کارگاه های آموزشی مبتنی بر مهارت و سمینارهای پژوهشی است که از طریق آن شما تکنولوژی را به شیوه ای بین رشته ای برای ارائه راه حل های نوآورانه که توسط شواهد فنی مناسب، آزمایش و مدل سازی پشتیبانی می شود، مورد بررسی قرار می دهد.

شما یک رویکرد چند رشته ای برای بررسی روابط طراحی و ساخت و ساز را از طریق فرصت های ارائه شده توسط مواد و ساختار جدید ایجاد خواهید کرد و مهارت طراحی یکپارچه را که با توجه به چگونگی انجام کارها به دست می آید، توسعه می دهید.

شما به صورت خلاقانه با کار در مقیاس 1: 1 و تکنیک های مورد نیاز در تجزیه و تحلیل و اکتشاف طرح تشویق خواهید شد. دانش آموزان مهارت های حرفه ای را در برقراری ارتباط ایده ها به طور مؤثر در گزارش های کتبی، به صورت شفاهی و با ارائه سخنرانی به گروه ها و توانایی انجام تفکر اصلی توسعه می دهند.

این دوره در حال حاضر انتقال اعتبار حرفه ای در انگلستان نیست.

شرایط ورود

2: 1 درجه (یا معادل بین المللی) در معماری یا موضوع مشابه. این باید شامل ماژول های طراحی معماری به میزان 25 تا 50 درصد کل اعتبارات باشد. یک نمونه کار طراحی معماری نیز باید ارائه شود.

محتوای دوره

این دوره شامل مجموعه ای از پروژه های طراحی، کارگاه های مبتنی بر مهارت و سمینارهای پژوهشی است که از طریق آن شما می توانید فن آوری ها را به شیوه ای بین رشته ای برای ارائه راه حل های نوآورانه که توسط شواهد فنی مناسب، آزمایش و مدل سازی پشتیبانی می شوند، بررسی کنید.

شما ترم تابستان را صرف تهیه پایان نامه تحت نظارت خواهید کرد. این یک مطالعه جامع از یک موضوع اختصاص یافته به فرد است و فرصت شما برای انجام بخش عمده ای از تحقیقات مستقل است که منافع و آرمان های شما را نشان می دهد.

طراحی و ساخت معماری مهار بیش از یک سال به طور تمام وقت ارائه می شود.

در ترمهای پاییز و بهار، 120 واحد اعتباری از ماژول ها شامل تعدادی از پروژه های طراحی، که توسط سخنرانی ها، کارگاه ها، سمینارها و آموزش ها پشتیبانی می شوند، به شما ارائه می کند تا دانش پایه موازی و پشتیبانی فکری برای پروژه های طراحی را فراهم کند.

سرانجام، در طول دوره تابستان به پایان دوره، یک پایان نامه 60 دقیقنامه را تکمیل کنید.

نتایج یادگیری

با تمرکز بر چالش ها و فرصت های معاصر در طراحی ساختمان، شما درک جامع از مسائل مانند:

 • عواقب تصمیم گیری طراحی در فضای ساخته شده
 • فرصت های ارائه شده توسط درک روابط طراح و سازنده
 • مزایای یادگیری از طریق ساخت معماری با مدل های مقیاس و نمونه های تمام عیار

ماژول هسته

ماژول های معمول عبارتند از:

 • کارشناسی ارشد استودیو 1 (طراحی ساخت A) (20 واحد)
 • طراحی تئوری ساخت و تمرین (20 واحد)
 • کارشناسی ارشد استودیو 2 (طراحی طراحی B) (30 اعتبار)
 • فناوری طراحی
 • مهارت های تحقیق و حرفه ای، ابزار و روش ها (20 واحد)
 • طراحی ساخت (10 اعتبار)
 • پایان نامه (60 واحد)

ماژول هایی که ارائه می دهیم از منافع تحقیق کارکنان ما الهام گرفته شده و در نتیجه می تواند به دلایل، به عنوان مثال، تحولات تحقیقاتی یا تغییرات قانون، تغییر کند. این لیست نمونه ای از ماژول های معمولی است که ما ارائه می دهیم، نه یک لیست قطعی.

لطفا توجه داشته باشید که تمام جزئیات ماژول قابل تغییر است.

شغل

این برنامه MArch پروژه گرا است - آن را به صراحت برای طرح پیشنهادات به جای صرفا کار نظری. این دوره بر اهمیت اتصال پروژه های طراحی به مقوله تصمیم گیری گسترده تر پروژه های واقعی و پیچیده تاکید می کند.

این برنامه به طور خاص با نیازهای حرفه ای طراحی شده است و اکثر فارغ التحصیلان دوره های مارش به عنوان حرفه ای در بخش خصوصی و دولتی در کشورهای خود کار می کنند. با این حال، بسیاری از آنها در ناتینگهام یا سایر دانشگاه های پیشرو به برنامه های دکترا ادامه می دهند.

شرایط ورود

 • الزامات ورود: 2.1. مدرک تحصیلی یا معادل آن
 • الزامات دیگر: نمونه کار کار طراحی معماری باید ارائه شود.
 • آیلتس: 6.5 (حداقل 6.0 در هر عنصر)
برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 30 برنامه دیگر ارائه شده توسط The University of Nottingham - Faculty of Engineering »

آخرین به روز رسانی نوامبر 10, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
7,785 GBP
UK / EU هزینه 7،785 پوند؛ هزینه های بین المللی: 17910 پوند