مطالعات شرق میانه (کارشناسی ارشد)

عمومی

3 مکان موجود

شرح برنامه

شرق میانه مطالعات (MA)

این برنامه تحصیلات تکمیلی شرق میانه ارائه می دهد دوره در زبان و ادبیات عربی، انسان شناسی، اقتصاد، جنس و مطالعات زنان، تاریخ، حقوق، علوم سیاسی و جامعه شناسی با هدف معرفی دانش آموزان به انواع روش برای مطالعه شرق میانه است. این برنامه فارغ التحصیل در دوره از قرن 18 به بعد تمرکز و مسائل مربوط به دین، بوم شناسی، تاریخ، اقتصاد، جامعه، سیاست، جنس، آدرس و فرهنگ. با توجه به موقعیت جغرافیایی قاهره، برنامه به عنوان یک کل کنسانتره در منطقه عربی است.

که در آن است برای؟

این برنامه برای دانش آموزان که مایل به دنبال انواع مشاغل مانند دانشگاه ها، دیپلماسی، دیگر خدمات دولتی، کار با سازمان های غیر دولتی، توسعه، کسب و کار، امور مالی، روزنامه نگاری، روابط عمومی و امور فرهنگی در نظر گرفته شده.

مزایای استفاده از تحصیل در گروه شرق میانه مطالعات

  • فرصت منحصر به فرد برای مطالعه در شرق میانه از طریق مجموعه ای از چارچوب تاریخی، جامعه شناختی، سیاسی و اقتصادی.
  • محل در مرکز شرق میانه ارائه می دهد یک چشم انداز غنی فکری و فرهنگی دانشمندان، هنرمندان و فعالان از شرق میانه و فراتر از آن.
  • مکان ما در قاهره، یکی از غنی ترین مراکز تاریخی و معاصر در شرق میانه و تنها یک پرواز کوتاه به دور از شهرستانها پایتخت آن، اجازه می دهد تا ما را به شکاف بین سالن سخنرانی و جهان اجتماعی است.
  • مراکز فراهم می کند دانش آموزان با اعتبار علمی و دانش دست اول به دنبال کارهای دانشگاهی و علمی، دیپلماسی و بخش غیر انتفاعی، و همچنین به عنوان کسب و کار، امور مالی، روابط عمومی، روزنامه نگاری و امور فرهنگی است.
مقطع فوق لیسانس در مطالعات شرق میانه شامل دوره های در زبان و ادبیات عربی، انسان شناسی، اقتصاد، تاریخ، علوم سیاسی، جامعه شناسی، و زبان عربی. دوره ها در هر دو ترم پاییز و بهار ارائه شده است. دانش آموزان باید در حداقل 12 ساعت اعتبار ثبت نام در نظر گرفته شود تمام وقت است.

چه خواهد شد به شما یاد

شما درک جامع از مردم، جوامع و اقتصاد منطقه به دست آورید. این برنامه به شما معرفی انواع روش های برای مطالعه شرق میانه است. ماهیت میان رشته ای از برنامه مطالعات منطقه شما فراهم می کند با قرار گرفتن در معرض انواع برنامه های درسی

ضرب العجل برای استفاده

دانش آموزان به طور معمول به برنامه مدرک کارشناسی ارشد در تنها سقوط پذیرفته شده اند.
  • برنامه با مشارکت: فوریه 1
  • برنامه بدون هزینه تحصیلی: آوریل 1
  • ترم تابستان: می 1

برای فرایند کاربرد

برای پرس و جو در مورد شهریه و دریافت برنامه برای پذیرش و مدارک لازم، شما نیاز به تماس با دفتر مطالعات و تحقیقات کارشناسی ارشد در AUC. برای کسب اطلاعات دقیق در مورد ورود به دانشگاه، لطفا پذیرش فارغ التحصیل وب سایت که در آن شما همچنین می توانید بسته نرم افزار دانلود کنید.

برای برنامه درسی مفصل

برای جزئیات کامل از برنامه های مورد نیاز، به کاتولوگ AUC مراجعه کنید.
آخرین به روز رسانی May 2015

درباره این دانشگاه

The American University in Cairo (AUC) is a premier English-language institution of higher learning. The university is committed to teaching and research of the highest caliber.

The American University in Cairo (AUC) is a premier English-language institution of higher learning. The university is committed to teaching and research of the highest caliber. اطلاعات محدود
قاهره , قاهره , نیویورک + 2 بیشتر کمتر