نحوه حضور و غیاب: تمام وقت یا پاره وقت


کارشناسی ارشد دانش آموزان این فرصت را به شما می دهد تا روی قرآن ، احادیث و سایر متون اسلامی تمرکز کنند و از این رو آموزش بی نظیری در ترجمه مطالب دینی اسلامی ارائه می دهند. این مدرک به نفع دانشگاهیان ، معلمان اسلام در سایر مؤسسات ، مترجمان مطالب اسلامی به انگلیسی در مراکز تحقیقاتی ، ادارات دولتی و مراکز داووا طراحی شده است. این دوره آموزشی تحقیقاتی عالی را ارائه می دهد و برای کسانی که مایل به پیشرفت در مقاطع بالاتر از تحصیلات تکمیلی هستند ، یک مدرک عالی است.

استخدام

شما به عنوان دانشجوی تحصیلات تکمیلی متخصص در مطالعات اسلامی ، در مهارت های زبانی و آگاهی و تفاهم بین فرهنگی صلاحیت کسب خواهید کرد. آشنایی با منطقه از طریق ترکیبی از مطالعه زبان ، ادبیات و فرهنگ (که می تواند شامل ادبیات ، فیلم ، موسیقی ، هنر و دین باشد) در بخش های مختلف خاورمیانه توسعه یافته است.

فارغ التحصیلان فارغ التحصیلان SOAS نه تنها با تخصص زبانی و فرهنگی بلکه با مجموعه ای از مهارت های گسترده و قابل انتقال که کارفرمایان در بسیاری از مشاغل حرفه ای و مدیریتی در کسب و کار و بخش دولتی به دنبال آن هستند ، ترک کنند. اینها شامل مهارتهای ارتباطی کتبی و شفاهی ، توجه به جزئیات ، مهارتهای تحلیلی و حل مسئله و همچنین توانایی تحقیق ، جمع آوری و سفارش اطلاعات از منابع مختلف است.

ساختار

دانش آموزان 180 اعتبار را می گیرند که 60 مورد از آنها پایان نامه و 120 مورد از ماژول های تدریس شده است. از بین ماژولهای تدریس شده ، 60 اعتبار به عنوان اصلی از لیست A انتخاب می شوند ، 60 اعتبار دیگر به عنوان جزئی از لیست A یا لیست B یا 30 اعتبار از لیست A یا لیست B و 30 اعتبار گزینه باز تایید شده انتخاب می شوند.

پایان نامه

  • پایان نامه در زبانها و فرهنگهای خاورمیانه و نزدیک

ماژول های اختیاری

دانشجویان 30 اعتبار از لیست A یا گزینه باز تأیید شده دریافت می کنند.

فهرست A

  • مطالعات قرآن و حدیث
  • قرآن: زبان ، سبک و ترجمه به زبان انگلیسی
  • متون حقوقی اسلامی به زبان عربی
  • متون اسلامی
  • اندیشه زبانی عربی اولیه و قرون وسطایی: بورسیه و ادبیات
  • ترجمه متون اسلامی (یک پروژه)
  • تصوف
  • تفسیر اوایل و کلاسیک قرآن: ادبیات و اندیشه
  • روندهای مدرن در اسلام

فهرست ب

  • قوانین اسلامی (MA / LLM)
  • هنر و معماری فاطمیون
  • اسلام و غرب: مخاطبین هنری و فرهنگی
  • اندیشه عربی قرون وسطایی
  • مسیحیان و مسلمانان در متن سریانی

تذکر مهم

اطلاعات در صفحه برنامه نشان دهنده ساختار برنامه در نظر گرفته شده در جلسه علمی است.

پذیرش و برنامه های کاربردی

شما می توانید از طریق فرم درخواست آنلاین برای این دوره اقدام کنید.

هدف ما ارزیابی یک برنامه کامل و تصمیم گیری در یک بازه زمانی 5 هفته است. دانشجویان خارج از کشور که به ویزای ردیف 4 احتیاج دارند و می خواهند به SOAS بپیوندند باید در نظر داشته باشند که درخواست ویزا می توانند چندین هفته طول بکشد ، بنابراین باید هر چه سریعتر اقدام کنید.

در نظر گرفتن برنامه

کل برنامه ، از جمله متن و منابع ، قبل از تصمیم گیری در نظر گرفته می شود. بنابراین به شما توصیه می شود که یک برنامه کامل شامل منابع و متن (در صورت لزوم) ارسال کنید. یک برنامه ناقص باعث تاخیرهای قابل توجهی به فرآیند تصمیم گیری می شود.

دانش آموزان تصدیق درخواست خود را دریافت می کنند. هر برنامه با دقت در نظر گرفته شده است و اگرچه ما سعی می کنیم در اسرع وقت پاسخ دهیم و پاسخ می دهیم ، اما از دانشجویان می خواهیم انتظار داشته باشند که ظرف 5 هفته از زمان دریافت پاسخ ، پاسخی دریافت کنند.

از داوطلبانی که در انگلستان در دسترس هستند ممکن است برای مصاحبه فراخوانده شوند. عدم حضور اعضای دانشگاهی کارمندان (یا نمونه در مرخصی تحصیلی) ممکن است بر زمان تصمیم گیری تأثیر بگذارد.

شرایط ورود

درجه دوم عالی به درجه لیسانس (یا معادل آن) در عربی افتخار می کند. درجه دوم فوق لیسانس لیسانس / BSc در هر موضوع دیگر یک مدرک تحصیلی قابل قبول است به شرط آنکه با سطح مورد نیاز زبان عربی همراه باشد: دانشجویان باید بتوانند متون اصلی عربی کلاسیک مانند قرآن ، حدیث را بخوانند و درک کنند. تفسیر ، سیرا ، فقه.

شرایط ورود به زبان انگلیسی

شما باید بتوانید نشان دهید که انگلیسی شما از استاندارد بالایی برخوردار است تا بتواند با موفقیت و دروس خود را در SOAS با موفقیت پشت سر SOAS . لطفا توجه داشته باشید که ما الزامات مربوط به زبان انگلیسی را جدی می گیریم و عدم رعایت آنها دقیقاً ممکن است منجر به رد درخواست شما برای SOAS شود. اگر نمرات شما زیر حد موردنیاز ما باشد ، مذاکره وجود ندارد با این انتظار که چون آنها به اندازه کافی "نزدیک" هستند ، پذیرفته می شوند. مهم است که از قبل ، به طور صحیح و مناسب برنامه ریزی کنید ، به طوری که آزمون زبان انگلیسی شما به موقع فرا برسد و به این ترتیب زمان لازم برای پس گرفتن آزمون در صورت لزوم را داشته باشید. ما دلایل ناراحتی یا مشکلات مالی را برای عدم ارائه یا قبولی در آزمون انگلیسی قبول نمی کنیم.

دانش آموزان بین المللی

برای دانشجویان اتحادیه اروپا و بین المللی که نیاز به ویزا دارند ، در صورت دستیابی به نمرات ورود بدون قید و شرط ، ما صلاحیت های چندین کشور را می پذیریم ، همچنین طیف وسیعی از مدارک و آزمون های بین المللی را می پذیریم.

اگر ویزای ورود به ردیف 4 لازم باشد ، SELT مانند UKVI IELTS ممکن است لازم باشد. به همین دلیل ، ما به همه دانشجویان ویزای درجه 4 توصیه می کنیم آزمون دانشگاهی UKVI IELTS را به عنوان آزمون اول متوسل انتخاب کنند.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 157 برنامه دیگر ارائه شده توسط SOAS University of London »

آخرین به روز رسانی اکتبر 6, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 28, 2020
Duration
1 - 3 
پاره وقت
تمام وقت
Price
9,685 GBP
هزینه تمام وقت در هر سال تحصیلی: انگلیس / اتحادیه اروپا 9،685 پوند؛ در خارج از کشور 19.930 پوند. هزینه های 2 ساله پاره وقت در هر سال تحصیلی: 4843 پوند انگلیس / اتحادیه اروپا؛ در خارج از کشور 9،965 پوند. هزینه های 3 ساله پاره وقت در هر سال تحصیلی: 3،228 پو
Deadline
ژوئن 30, 2020
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 28, 2020
End Date
ژوئن 18, 2021
آخرین مهلت تقاضا
ژوئن 30, 2020

سپتامبر 28, 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
ژوئن 30, 2020
End Date
ژوئن 18, 2021