در گروه زبانها و ادبیات، ما در مقطع کارشناسی ارشد انواع مختلفی را ارائه می دهیم. شما می توانید دوره ها را به طور جداگانه یا به عنوان بخشی از مدرک کارشناسی ارشد دریافت کنید. دوره ها اغلب به ماژول های کوچک تر تقسیم می شوند، مثلا 7.5 واحد یا 15 واحد، بنابراین اگر می خواهید مطالعات تمام وقت را انجام دهید، باید بیش از یک دوره درخواست کنید. با این حال، محدوده دوره ها برای افراد متفاوت است.

تحصیلات در رشته تحصیلات تکمیلی شامل یک یا دو سال تحصیلی تمام وقت (60 یا 120 واحد درسی) و می تواند به یک مدرک کارشناسی ارشد (یک یا دو سال) منجر شود.

برنامه ای برای رسیدن به مدرک وجود ندارد، بلکه شما می توانید دوره های مختلف و همچنین بین تخصص ادبی و زبانی را انتخاب کنید.

با این وجود پیش شرط هایی که لازم است قبل از اینکه بتوانید به مقدماتی و یا پایان نامه های کارشناسی ارایه دهید، نیاز دارید. برای شناختن دوره های کاربردی که دوره ترم و نحوه ترکیب آنها را به درجه ای می دهید، لطفا با مشاور و مشاور حرفه ای تماس بگیرید.

وزارت زبان ها و ادبیات در حال تلاش برای ارائه یک محیط آموزشی حمایتی بسیار ارزشمند در زمینه تحقیق و آموزش است. کارکنان متخصص و با تجربه ما، همراه با دانش آموزان با استعداد، اطمینان از یک محیط پویا برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد به طور یکسان.

دانش آموزان زبان انگلیسی در SPL، از ادبیات انگلیسی زبان، فرهنگ انگلیسی زبان، زبان شناسی انگلیسی و سخنرانی / سخنرانی آکادمیک، از طریق یک مجموعه خلاقانه و تحریک کننده از زیرمجموعه هایی که تفکر انتقادی، تعامل تحلیلی و آگاهی فرهنگی را ترکیب می کنند، را مطالعه می کنند.

دوره های ما در ادبیات دارای اهمیت بسیاری هستند: نویسندگان بزرگ، دوره های تاریخی، ژانرها، نظریه های انتقادی و روش ها، و همچنین دیدگاه های فرهنگی و چند فرهنگی در مورد مطالعه زبان ها.

دوره های آموزشی ما در زبان ارائه آموزش در ساختار زبان انتخاب شده (به عنوان مثال گرامر و فونتیک)، و همچنین ارائه مقدمه ای در مجموعه گسترده ای از بورس تحصیلی در زبان شناسی (در موضوعات مانند تجزیه و تحلیل گفتمان، زبان شناسی اجتماعی، کسب زبان، و غیره).

دوره های نوشتن و صحبت کردن ما آموزش عالی در سطح آکادمیک انگلیسی را ارائه می دهند که نه تنها به دانش آموزان کمک می کند تا مهارت زبان اصلی خود را ارتقا دهند بلکه مهارت های ارتباطی عمومی، شایستگی های لفظی و آگاهی رسمی را نیز افزایش دهند.

ما برای دیدگاه گسترده ای از این رشته شناخته شده هستیم و مطالعه زبان ها را در بر می گیرد که بیشتر از دید کلی از رسم، استاندارد و کانون زبان متون ادبی متصور است. دوره های ما یک رویکرد عملی تر و مدرن را در بر می گیرند و در نتیجه گستره وسیعی از سبک های مختلف رسانه ای و زبان را شامل می شوند، از جمله زبان انگلیسی، ادبیات و فرهنگ به عنوان آن در فیلم، تلویزیون، اشعار موسیقی، همراه با دیگر پدیده های فرهنگی محبوب

جنبه های انسجام باید در محتوای، ادبیات، تدریس و ارزیابی مورد توجه قرار گیرد. علاوه بر این، دوره ها باید دانش آموزان را از توسعه زیست محیطی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی پایدار آگاهی و از آن آگاه سازند.

نتایج یادگیری

پس از اتمام موفقیت آمیز دوره، دانش آموز باید قادر باشد:

دانش و درک

 • حساب برای مسائل مرکزی، مفاهیم و نظریه ها در زمینه تحقیق زبان و ارتباطات بین فرهنگی؛

صلاحیت و مهارت

 • مشخص کنید و هر دو به صورت خوراکی و به صورت کتبی مشکل خود را در زمینه موضوعی مشخص شده در زمینه زبان و ارتباطات بین فرهنگی بیان کنید؛
 • شناسایی یک روش مناسب برای مطالعه یک سوال خاص در زمینه زبان و ارتباطات بین فرهنگی؛

قضاوت و رویکرد

 • تجزیه و تحلیل و انتقادی بر فرایندهای زبان شناختی است که مانع، کمک و یا به هیچ وجه بر ارتباطات میان فرهنگی تاثیر می گذارد.

فرآیند برنامه

روند برنامه شامل دو مرحله است:

1. یک برنامه کاربردی که به پاییز سال 2019 آغاز می شود باید از طریق وب سایت نرم افزار ملی انجام شود.

آخرین مهلت

 • همه دانشجویان بین المللی توصیه می شود تا قبل از 15 ژانویه 2019 درخواست نمایند. با این حال، درخواست های یک کشور عضو اتحادیه اروپا می تواند در تاریخ 15 آوریل 2019 انجام شود.

2. گام دوم این است که ما را به اتمام برسانید و پایان نامه کارشناسی را به ما ارسال کنید (در pdf.). پی دی اف باید به وضوح نام و نام دانشگاه خود را که در آن فارغ التحصیل شده است، اعلام کنید. پایان نامه خود را ارسال کنید و منتظر تاییدیه باشید که پایان نامه شما را دریافت کرده اید.

آخرین مهلت

 • اعضای غیر اتحادیه اروپا - 1 مارس 2019. روند ارزیابی تا اواسط مارس 2019 به اتمام خواهد رسید.
 • دانش آموزان از کشور عضو اتحادیه اروپا - 9 ژوئن 2019. روند ارزیابی تا پایان ماه ژوئن پایان می یابد.

الزامات

نیاز به پذیرش در دوره یک دوره لیسانس (یا 180 اعتبار از جمله تکلیف فردی 15 اعتبار در سطح پیشرفته) و یا درجه خارجی معادل آن است.

الزامات زبان

مطالعات کارشناسی ارشد بر اساس دوره های داده شده در زبان انگلیسی است، از این رو الزامات خاص زبان برای حفاظت از سطح دانش به زبان انگلیسی وجود دارد. دانش آموزان بین المللی باید دانش خود را از زبان انگلیسی تأیید کنند. انگلیسی 6 لازم است.

گروههای زیر دانشجویان نیازهای زبان را بدون ارزیابی بیشتر برآورده می کنند:

 • دانش آموزان دارای مدرک لیسانس از دانشگاه سوئد
 • دانش آموزانی که دارای مدرک لیسانس از کشورهایی هستند که تحصیلات عالی در زبان انگلیسی برگزار می شود

گروههای زیر دانش آموزان باید دانش خود را از زبان انگلیسی تأیید کنند:

 • دانش آموزانی که دارای مدرک لیسانس هستند و در پایان نامه در زبان دیگری از انگلیسی یا سوئدی نوشته شده است
 • دانش آموزانی که دارای مدرک لیسانس از کشورهایی هستند که تحصیلات عالی در زبان دیگری از زبان انگلیسی برگزار می شود

3 دلیل برای مطالعه این برنامه

 • یک محیط بین رشته ای
 • شرکت در یک محیط تحقیق بین المللی
 • ماژول های دوره ای را که برای زمینه و اهداف آموزشی و حرفه ای شما مناسب است، انتخاب کنید

دوره های برنامه

دوره برنامه اصلی برای دانش آموزان بین المللی در اواسط اکتبر تا 15 ژانویه برای تمام برنامه های شروع در پاییز است.

هزینه تحصیل

دانش آموزانی که شهروندان کشورهای خارج از اتحادیه اروپا / EEA هستند، معمولا هزینه تحصیل می کنند. هزینه های تحصیلی برای شهروندان اتحادیه اروپا / EEA اعمال نمی شود. برای اطلاعات در مورد هزینه های تحصیل، لطفا با ما تماس بگیرید.

جنبه های انسجام باید در محتوای، ادبیات، تدریس و ارزیابی مورد توجه قرار گیرد. علاوه بر این، این دوره باید دانش آموزان را از توسعه زیست محیطی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی پایدار آگاه کند و مشکل سازد.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Gothenburg, Faculty of Arts »

آخرین به روز رسانی ژوئیه 9, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اوت 2020
Duration
Deadline
ژانویه 15, 2020
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2020
آخرین مهلت تقاضا
ژانویه 15, 2020

اوت 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
ژانویه 15, 2020
End Date