مطالعات آموزش و پرورش کارشناسی ارشد

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد

چرا این دوره؟

کارشناسی ارشد مطالعات آموزش و پرورش مناسب برای هر کسی به دنبال به دنبال تحصیل تمام وقت در این منطقه است. ما به برنامه های کاربردی از دانشجویان بین المللی باز است.

مطالعات آموزش و پرورش کارشناسی ارشد به صورت در درک سیاست آموزش و پرورش فراهم می کند و اجازه می دهد تا شما را به خیاط مطالعات خود را از طیف وسیعی از طبقات متخصص انتخابی. این دوره ایده آل برای کسانی که می خواهند برای تکمیل مطالعات خود در یک سال است.

مطالعات آموزش و پرورش کارشناسی ارشد درک انتقادی از آموزش و پرورش فراهم می کند. این یک مدرک تحصیلی آموزش نیست، اما یک مطالعه سطح کارشناسی ارشد آموزش و پرورش می تواند درک علمی و حرفه ای دانش آموزان از آموزش و پرورش در راه است که می توانید عمل و حرفه ای فرصت های گسترده تر در زمینه آموزش و پرورش افزایش را بالا ببرد.

البته شما را قادر به توسعه مهارت های تحصیل در سطح کارشناسی ارشد، توسعه یک درک پیچیده و مهمی از مفهوم سیاست مربوط به آموزش و پرورش، گسترش علاقه و درک خود را از یادگیری و شرکت در یک طیف وسیعی از دیگر زمینه های مرتبط با آموزش و پرورش،.

شما مطالعه

شما چهار کلاس های هسته ای و دو کلاس انتخابی مطالعه است. شما همچنین می خواهید یک پایان نامه در یک موضوع مورد نظر خود را انجام دهند.

شما می توانید پایان نامه نهایی خود را با آموزش از راه دور کامل است. این اجازه می دهد تا دانشجویان بین المللی برای تکمیل مطالعات خود در کشور خود، به طور بالقوه کاهش هزینه های مالی و و دور از خانواده خود را.

محتوای دوره

در کلاس های اجباری

 • خواندن انتقادی و نوشتن
 • سیاست آموزش و پرورش درک
 • چارچوب برای آموزش تفاهم
 • روش تحقیق و استدلال

کلاس های انتخابی

شما دو کلاس از مناطق متخصص زیر را انتخاب نمایید. مشاور خود را از مطالعات کمک خواهد کرد که شما را راهنمایی در انتخاب های خود را.

 • مطالعات برنامه درسی
 • در اوایل سال تعلیم و تربیت
 • شمول
 • سیاست و مدیریت
 • سلامت، رفاه و توسعه پایدار
 • فلسفه با کودکان
 • پایان نامه

آموزش و تدریس

این دوره از طریق طیف وسیعی از دانش آموزان و سمینارهای تحقیقاتی کارکنان منجر شد که شما در شرکت تدریس می شود.

ارزیابی

این دوره از طریق دوره نوشته شده است که تساوی در مطالعه علمی و انعکاس در تجارب عملی در آموزش و پرورش ارزیابی شده است.

شرایط ورود

 • درجه و یا صلاحیت های حرفه ای مرتبط
 • و یا ترکیبی از مهارت ها و تجربیات ظرفیت نشان برای مطالعه کارشناسی ارشد

برای مطالعات کارشناسی ارشد، دانشگاه Strathclyde نیاز به حداقل نمره کلی از IELTS 6.5 (بدون نمره آزمون فرد زیر 6.0) یا معادل آن. آزمایشاتی که برای دو سال اعتبار دارد.

دوره های پیش از جلسه به انگلیسی موجود است.

اگر شما یک ملی یک کشور انگلیسی زبان به رسمیت شناخته شده در انگلستان ویزا و مهاجرت هستید (لطفا ترین تا به روز لیست در وب سایت صفحه اصلی دفتر) و یا شما با موفقیت یک صلاحیت علمی (حداقل معادل مدرک لیسانس انگلستان تکمیل ) در هر یک از این کشورها، پس از آن شما لازم نیست به ارائه مدرکی اضافی.

اگر شما از یک کشور به عنوان یک کشور انگلیسی زبان توسط ویزا انگلستان و مهاجرت (UKVI) به رسمیت شناخته شده هستید، لطفا انگلیسی مورد نیاز ما قبل از ساخت نرم افزار خود را چک کنید.

هزینه و سرمایه گذاری

تمام هزینه های نقل در هر سال تحصیلی هستند مگر آنکه ذکر شده.

اسکاتلند / اتحادیه اروپا

 • £ 4،800

بقیه UK

 • £ 9،000

بین المللی

 • £ 13،500

مشتریان

"من استراتکلاید را انتخاب کردم چون من می خواستم یک مدرک بین المللی است. من مهارت در ارائه سمینار و فعالیت های آنلاین که من امیدوارم که کمک خواهد کرد که من تضمین ارتقاء و یا یک درجه تحقیقات ایجاد کرده ایم. این یک چالش بزرگ به مطالعه دوباره پس از یک استراحت و در یک کشور جدید، با این حال حمایت من از معلمان و همکلاسی های همکار را دریافت کرده ام تا بسیار مفید بوده است و زمان عبور به سرعت ". شبانه ندیم

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The Faculty of Humanities and Social Sciences enjoys an excellent reputation across a wide spectrum of disciplines. We aspire to generate new ideas, knowledge and skills to increase our understandin ... اطلاعات بیشتر

The Faculty of Humanities and Social Sciences enjoys an excellent reputation across a wide spectrum of disciplines. We aspire to generate new ideas, knowledge and skills to increase our understanding of the world and strive to make a significant contribution to the economy, society and culture of Scotland and beyond. With one of Scotland’s top law schools, and as the country’s largest provider to teacher education, we also have significant expertise in developing the professional practice needed to equip modern societies at all levels. اطلاعات محدود