مدیریت کارشناسی ارشد

عمومی

شرح برنامه

126794_pexels-photo-3184291.jpeg fauxels / Pexels

یک برنامه تحصیلات تکمیلی توسط دانشگاه بیرمنگام اعطا می شود

ثبت نام دوره های غیر محلی شماره 255959

بررسی اجمالی

در فضای کسب و کار به طور فزاینده رقابتی ، تقاضای زیادی برای خلاقیت ، نوآوری و منحصر به فرد بودن وجود دارد - و تقاضای رو به رشدی برای کارآفرینان افزایش می یابد. دوره مدیریت شرکت ما با همکاری متخصصان صنعت توسعه یافته است تا دانش و تجربه کاری لازم برای پیشرفت در سمتهای مدیریت در بخش خدمات سازمانی را به شما ارائه دهد. این دوره همچنین مهارت هایی برای راه اندازی مشاغل شخصی و یادگیری نحوه رشد و توسعه استراتژیک به شما می دهد. هنگامی که اساس فعالیت کارآفرینی را کاوش می کنید ، مهارت های مدیریتی و شغلی خود را بیشتر در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید فرصتهای شغلی جدید را شناسایی و پاسخ دهید. شما می توانید برنامه شغلی خود را به عنوان گزینه ای برای پروژه تحقیقاتی سال آخر خود توسعه دهید ، با این که شرکای صنعت ما در روند توسعه تجارت شما مشارکت می کنند.

ماژول

ایجاد و توسعه تجارت

ایجاد و توسعه کسب و کار دانشجویان را درگیر عناصر عملی تر فعالیت شرکت ها ، نه فقط از نظر ایجاد مشاغل جدید ، بلکه از نظر کارآفرینی در محیط شرکت ها و رشد تجارت می کند. این ماژول به بررسی اصول اصلی راه اندازی و رشد مشاغل ، از جمله کارآفرینی ، خلاقیت شغلی ، رشد کسب و کار ، برنامه ریزی تجاری ، تدوین استراتژی و بهبود تجارت می پردازد.

پروژه پروژه

این ماژول دانش و توانایی دانش آموزان را در تمرکز و آماده سازی برای تحقیقات کارآفرینی گسترش داده و توسعه می دهد. این دانشجویان را به رشته های تکنیک های ارزشیابی انتقادی و تحقیق و همچنین طراحی و اجرای یک پروژه تحقیقاتی سازمانی آشنا می کند. این پروژه می تواند به شکل یک برنامه راه اندازی شرکت جدید یا یک برنامه توسعه تجاری موجود باشد. هدف این است که مهارت ها و تخصص دانش آموزان در ابزارهای اصلی تحقیقاتی مورد نیاز برای هر دو تحصیلات عالی تحصیلات تکمیلی و نیز به عنوان کارآفرینان خود اشتغالی یا مدیران آینده توسعه یابد. این ماژول برای ارائه طیف وسیعی از ابزارهایی که امکان استفاده از ارزیابی های مهم و مهارت های طراحی تحقیق را فراهم می کند ، یک رویکرد ساختاری را اتخاذ می کند. دانشجویان از تلاش برای ادغام مفاهیم و دانش از تعدادی از ماژول های برنامه و ترسیم منابع مختلف ترغیب می شوند. پیشنهاد ، برنامه ریزی و اجرای پروژه سازمانی یک فعالیت فردی است که توسط یادگیرنده تحت نظارت یک مربی آکادمیک / کارآزموده مناسب انجام می شود.

کارآفرینی مالی

این ماژول با هدف توسعه درک و آگاهی دانشجویان از مفاهیم اساسی مالی از منظر کارآفرینی از نظر تحلیل صورتهای مالی ، مدیریت سرمایه در گردش ، مدلهای پیش بینی ، بودجه ریزی سرمایه و ارزیابی سرمایه گذاری انجام شده است. این ماژول تأکید می کند که چگونه مدیران می توانند از تکنیک های مالی برای افزایش تصمیمات گرفته شده در بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط و بنگاه های نوپا استفاده کنند.

کارآفرینی بین المللی

این ماژول با هدف توسعه دانش و آگاهی دانشجویان از کارآفرینی بین المللی در بخش خدمات است. تأکید بر بررسی و نقد فعالیتهای کارآفرینی چه در انگلستان و چه در سطح بین المللی انجام خواهد شد. روند رشد سازمانی برای بنگاه های کارآفرینی از جمله استراتژی های رشد جایگزین باید به تفصیل مورد بررسی قرار گیرد. فرصت ها و چالش های موجود در محیط بین المللی نیز گنجانیده شده است.

بازاریابی و رسانه دیجیتال

هدف از این ماژول ارائه دانش عمیق از بازاریابی و رسانه های دیجیتال در زمینه سفر جهانی و گردشگری است. با استفاده از یک رویکرد میان رشته ای ، این ماژول پایه و اساس تئوری را با بازاریابی معاصر و تکنیک ها و شیوه های رسانه دیجیتال ترکیب می کند. مضامین کلیدی با برنامه های کاربردی عملی پوشانده و متمرکز می شوند.

توسعه رهبری شخصی

در یک محیط شغلی در حال تغییر و چالش برانگیز ، رهبری قوی برای موفقیت کسب و کار بسیار مهم است. برای تبدیل شدن به مهارت در چنین شرایط متغیر ، کارآفرینان باید مهارت های رهبری شخصی را توسعه دهند. در ابتدا ، این ماژول تئوری ها و مدل های معاصر رهبری را تحت تأثیر قرار می دهد. از این طریق به دانشجویان فرصتی داده می شود مهارتهای شخصی برای رهبری از جمله مربیگری ، مربیگری و ارتباطات را توسعه دهند. این ماژول همچنین دانش آموزان را قادر می سازد تا در مورد تجربه رهبری قبلی و موجود ، تأمل بپردازند ، از طریق مطالعات موردی ، بینش های تجاری و مشغول گفتگو انتقادی با دیگران ، مهارت ها و شایستگی های رهبری خود را توسعه دهند.

مدیریت ریسک و استراتژیک سازمانی

شرکتها در محیط های جهانی ، پیچیده و به طور فزاینده ای پویا فعالیت می کنند. این امر باعث می شود تا کارآفرینان و مدیران ، استراتژی های موثری را برای مقابله با خطرات ذاتی انجام کار در این محیط های بی ثبات ، طراحی و پیاده سازی کنند. این ماژول چارچوبی برای شناسایی ، ارزیابی ، تعیین کمیت خطرات و طراحی استراتژی های موثر برای کاهش ریسک فراهم می کند. این هم از منظر SME و هم از منظر مشاغل شرکت بررسی خواهد شد. چالش های پیش روی کارآفرینان در مدیریت ریسک نیز گنجانیده شده است. از طریق بررسی چارچوب های مختلف ، به دانشجویان فرصتی داده می شود تا ابزارها و تکنیک های مدیریت ریسک را در موقعیت های زمان واقعی ارزیابی و به کار گیرند.

این امر برای صلاحدید کارفرمایان انفرادی است که هر صلاحیتی را که ممکن است منجر به این دوره شود ، تشخیص دهند.

شرایط ورود

مطالبات دانشگاهی

 • مدرک کارشناسی مربوطه (یا معادل آن) از یک موسسه شناخته شده.
 • کلیه پذیرش ها توسط UCB تعیین می شود.
 • سایر برنامه های فردی به صورت موردی در نظر گرفته می شوند.

الزامات زبان انگلیسی

 • آیلتس 6.0 یا
 • آزمون انگلیسی رمزعبور 6.0 یا معادل آن

هزینه ها

کل هزینه برنامه 99600 HK برای 7 بلوک آموزش است که بیش از 6 قسط 16600 دلار هرکدام قابل پرداخت است. هر بلوک تدریس شامل یادداشت های سخنرانی ، بسته مطالعه ، اولین نمره ارزیابی و بازخورد و 1 جلسه مجدد مجدد یا ارسال مجدد تکالیف است.

روش های درخواست

متقاضیان باید موارد زیر را به Aston Institute :

 1. فرم درخواست تکمیل شده
 2. پرداخت هزینه برنامه 350 HKD توسط PayPal (غیر قابل استرداد)

درباره دانشگاه

کالج دانشگاه بیرمنگام

کالج دانشگاه بیرمنگام (UCB) بیش از 8000 دانشجو دارد که 1100 نفر آنها دانشجویان بین المللی از 65 کشور جهان هستند. کالج دانشگاه بیرمنگام توسط دانشگاه بیرمنگام (یک دانشگاه گروه راسل) معتبر شناخته می شود و بسیاری از رشته های پایه آن ، لیسانس لیسانس و برنامه های کارشناسی ارشد منجر به درجه های اعطا شده توسط دانشگاه بیرمنگام می شوند. این شامل درجه های بالا به بالا برای مدیریت بازرگانی BA (Hons) و مدیریت بازاریابی BA (Hons) است که هم اکنون در Aston Institute ، هنگ کنگ ارائه می دهند.

دانشگاه بیرمنگام و دانشگاه کالج بیرمنگام

دو دانشگاه بیرمنگام توافق نامه ای را امضا کرده اند که از نقاط قوت هر موسسه استفاده می کند. این همکاری در رابطه با 22 سال رابطه دانشگاهی که در دانشگاه بیرمنگام دیده می شود جشن گرفته و برپا می شود و به 20،000 مدرک دانشگاهی بیرمنگام اعطا می شود.

این مشارکت الگوی جدیدی را برای همکاری ایجاد می کند و از نقاط قوت و تمایز جمعی دو دانشگاه ما استفاده می کند تا نتایج را برای جوانان از طریق طیف وسیعی از فعالیتهای مشترک بهبود بخشد ، از جمله:

 • افزایش فرصت های دانشجویی برای دسترسی به آموزش عالی از طریق راه های آموزش بیشتر
 • آموزش و توسعه کارکنان آموزش دانشگاهی
 • ایجاد یک تجربه بهتر دانشجویی بیرمنگام با به اشتراک گذاشتن امکانات
 • کمک به دانشجویان بین المللی برای دسترسی به فرصت های آموزشی در بیرمنگام
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Aston Institute is registered with the Education Bureau (registration no. 553611) and provides academic and English courses for continuing and further education. Our teaching and learning philosophy f ... اطلاعات بیشتر

Aston Institute is registered with the Education Bureau (registration no. 553611) and provides academic and English courses for continuing and further education. Our teaching and learning philosophy focuses on an international perspective, with courses and qualifications benchmarked according to international standards. Our courses aim at improving students’ academic standards and enhancing employability, leading into globally renowned Universities and internationally recognised qualifications. We also represent non-local courses by prestigious overseas Universities and institutions in Hong Kong. اطلاعات محدود