مدیریت کارشناسی ارشد

عمومی

شرح برنامه

بهترین سازمانهای جهان به افرادی مانند شما در بالای سطح بالا نیاز دارند و مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت می تواند شما را به آنجا برساند.

در یک سن که متخصصان بسیاری از انواع مختلف وجود دارد، نیاز به فارغ التحصیلان وجود دارد که کل تصویر را مشاهده می کنند، نه فقط از یک دیدگاه کاربردی. هر سازمان نیاز به متخصصان، به عنوان مدیران تیم های چند رشته ای، به عنوان مدیران عملیات کسب و کار، و یا در سطح هیئت مدیره به عنوان مدیران ارشد و یا رئیس جمهور کار می کنند.

مدیریت مدرک ما شما را از منطقه راحتی شما خارج خواهد کرد. مدیریت عمومی آسان نیست، اما فارغ التحصیلان ما کار آماده و آماده برای تیم های برجسته در مرحله بین المللی است. شغل رویایی شما، در هر رشته، می تواند با یک سال صرف این برنامه بلندپرواز و بسیار مورد توجه کارشناسی ارشد قرار گیرد.

مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت توسط انجمن MBA (AMBA) مورد تایید قرار گرفته است. این جایزه معتبر به این معنی است که شما می توانید مطمئن باشید که شما یک مدرک را با شناخت و ارزش بین المللی دریافت خواهید کرد. این برنامه با تحقیق در سطح جهانی حمایت می شود و به بالاترین استانداردهای علمی آموزش داده می شود، با تاکید بر مهارت های دنیای واقعی در شرایط واقعی - این امر به تولید افرادی که تاثیر می گذارند اختصاص داده شده است.

چالش خود را به کار سخت و ما را به شما تمام دانش لازم برای حرفه ای پرورش در مدیریت، با دانش و مهارت های قابل حمل در سراسر بخش های مختلف کسب و کار قابل ارائه است.


برنامه

دانش آموزان از طریق مجموعه ای از سخنرانی ها، سمینارها، مطالعات موردی، کار گروهی برای یادگیری مشارکتی و گروه های گفتگو مبتنی بر وب آموزش داده می شود. ارزیابی از طریق تکالیف فردی، پروژه های گروهی، امتحانات و پایان نامه است.

شما همچنین دو فرصت برای انجام یک پروژه سازمانی دارید که به شما تجربه کاری در دنیای واقعی را در یک شرکت می دهد. اولا، ماژول پروژه شرکت شامل کار در تیم ها بر روی یک مشکل مشتری واقعی است. دوم، Sheffield University Management School در طول دوره پایان نامه و بر اساس رقابت، پروژه های مبتنی بر شرکت (معمولا برای دانش آموزان فردی) در دسترس می باشد.
این برنامه در ماه سپتامبر آغاز می شود و بیش از 12 ماه کامل ادامه دارد. دانش آموزانی که موفق به تکمیل ترم اول، اما ادامه، دریافت گواهی PG. کسانی که مدول های هر دو ترم را می گذرانند اما پایان نامه را تکمیل نمی کنند، دیپلم دریافت می کنند.

ماژول ها

ماژول هسته:

  • مدیریت افراد در سازمان ها
  • حسابداری و مدیریت مالی
  • بازار یابی
  • عملیات و مدیریت زنجیره تامین
  • مدیریت و نظریه سازمان
  • مدیریت استراتژیک
  • پروژه شرکت
  • اقتصاد مدیریتی
  • پرس و جو مدیریت
  • پایان نامهنامزد

این استادان تبدیل است که بدین معنی است که ما دانش آموزان را از هر پس زمینه انضباطی می پذیریم. از آنجایی که این برنامه آغاز شد، دانشجویان از برنامه های کارشناسی در فناوری اطلاعات، مهندسی، تاریخ، مطالعات ارتباطات، هواپیما، علوم زیست پزشکی، باستان شناسی، جامعه شناسی، زبان انگلیسی و ادبیات، و بسیاری دیگر، شغل های خود را تغییر داده و با موفقیت به استخدام در اجرایی و نقش مدیریتی

شما برنامه ریزی حرفه ای در مدیریت خواهید داشت و امید به کسب دانش و ارزیابی انتقادی از اصول و شیوه های مدیریت است. شما دارای مدرک تحصیلی 2: 1 یا یک مدرک معتبر حرفه ای خواهید بود. برای دانش آموزان خارج از کشور، Sheffield University Management School استاندارد Sheffield University Management School ، IELTS 6.5 با حداقل 6 در هر بخش یا معادل آن است.


مدرسه

Sheffield University Management School با افتخار داشتن اعتبارنامه معتبر سه گانه تاج (AMBA، EQUIS، AACSB) در یکی از بالاترین مدارس کسب و کار در جهان افتخار دارد. ساختمان برجسته و معمارانه مدرسه در Broomhill برگ، تنها 15 دقیقه پیاده از مرکز شهر و 15 دقیقه رانندگی از منطقه Peak قرار دارد و کیفیت زندگی بسیار عالی شما را فراهم می کند.

ما به رهبری تحقیق، پویا و مترقی هستیم. مدرسه برای هر فارغ التحصیل تلاش می کند تا در هر دو نظریه و تمرین آماده کار شود. دانش آموزان کلاس جهانی ما و مدارک تحصیلی و مدارک مشهور برای اطمینان از این کار بسیار سخت تلاش می کنند.

خدمات حرفه ای اختصاصی نیز برای حمایت از دانش آموزان و برقراری ارتباط با سازمان ها است. مرکز استخدام به عنوان یک رابط کلیدی بین دانش آموزان مدیریت و دنیای خارج عمل می کند. این یک سرویس اختصاصی است که به شما در دستیابی به پشتیبانی از قابلیت های استخدامی، توسعه مهارت ها و فرصت ها در زمینه های زیر کمک می کند؛ پروژه های کارشناسی ارشد، کارآموزی، مدارس تابستانی بین المللی، انجمن های حرفه ای و مشاغل.بورس تحصیلی

برای اطلاعات بیشتر در مورد بورس تحصیلی لطفا به وب سایت زیر مراجعه کنید. https://www.sheffield.ac.uk/postgraduate/taught/finance

آخرین به روز رسانی اوت 2018

درباره این دانشگاه

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, ... اطلاعات بیشتر

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, as part of the Russell Group, is renowned for its research and teaching excellence. اطلاعات محدود