مدیریت کارشناسی ارشد و آموزش زبان انگلیسی

عمومی

شرح برنامه

این برنامه برای سال 2021 در دسترس است


مدرک کارشناسی ارشد ما در مدیریت و آموزش زبان انگلیسی برای معلمان فعلی و آینده زبان انگلیسی است که خود را به عنوان مدیران بالقوه ادارات و مدارس زبان آموزش می بینند. این دوره کارشناسی ارشد یکی از تنها چند درجه در انگلستان است.

در طول این دوره کارشناسی ارشد، شما دانش و مهارت های کلیدی مورد نیاز برای یک معلم حرفه ای انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی خواهید آموخت. علاوه بر این، شما توانایی مدیریت یک محیط کاری چند فرهنگی را با استفاده از ماژول هایی که توسط University of Stirling بین المللی مشهور University of Stirling مدرک تدریس می شود، توسعه خواهید داد.

ما برای معلمین تازه کار و با تجربه اینجا هستیم

ما بر آموزش هر دو معلم تازه کار و با تجربه تمرکز می کنیم، تئوری و تمرین را متعادل می کنیم و یک رویکرد نوآورانه را برای تدریس فراهم می کنیم که شامل پشتیبانی ویژه ای برای زبان مادری زبان انگلیسی است.

معلمان تازه کار (کسانی که تجربه کمتر از دو سال دارند) در زمینه تئوری و تحقیقاتی که در زمینه تدریس زبان انگلیس و همچنین در روش آموزش تدریس می شود، پایه کامل دارند. معلمان با تجربه که قصد دارند به سمت مدیریت حرکت کنند، از طیف وسیعی از گزینه های ماژول بهره مند خواهند شد. آموزش با ورودی در مهارت های مدیریت مربوط به محیط های چند فرهنگی که امروزه در آموزش زبان ها تجربه می شود ترکیب شده است. محتوای دوره شما متفاوت خواهد بود، با توجه به تجربه شما، هر چه نقطه شروع خود را تغییر دهید.

اگر شما قصد دارید برای تحصیل در رشته دکترا تحصیل کنید، این درجه نیز به شما مربوط خواهد شد.

از کارشناسان بیاموزید

شما توسط محققان با تجربه که ارتباطات گسترده ای در زمینه TESOL دارند، از جمله ناشران و سازمان های دولتی مانند شورای بریتانیا، تدریس خواهید شد. شما می توانید با تعدادی دیگر از بازیکنان کلیدی در این زمینه ارتباط برقرار کنید که برای ارائه کارگاه ها و سمینارها در سری رویداد های آموزش زبان و یادگیری زبان انگلیسی دعوت شده اند.

شما مهارت های مدیریتی توسط متخصصین در مدرسه مدیریت عالی رتبه ما تدریس خواهید شد.

دلیل اصلی برای مطالعه با ما

  1. دریافت یک کارشناسی ارشد از یک دانشگاه رتبه اول در مطالعات اسکاتلند برای مطالعات آموزش و پرورش (راهنمای دانشگاه گاردین 2018).
  2. فرصت هایی وجود دارد که سایه ها را در کلاس های «زندگی» معلمان مشاهده کنند.
  3. شما مهارت های مدیریتی توسط متخصصین در مدرسه مدیریت عالی رتبه ما تدریس خواهید شد.

اهداف دوره

این دوره به شما یک پایه قوی در آموزش انگلیسی به سخنرانان دیگر زبان (TESOL) و تمرکز بر مسائل مدیریت در موضوع اختصاص داده است.

تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فراتر از کتاب های درسی و سخنرانی ها می رود، ما همچنین بر پیشرفت شخصی و حرفه ای تمرکز می کنیم.

برنامه رهبری پرواز منحصر به فرد پرواز مدرسه مدرسه مدرسه ی University of Stirling شما را با آگاهی، دانش و تکنیک های ضروری برای ایجاد یک حرفه ی موفق، تطبیق می دهد. این ها از مهارت های عملی، مانند سخنرانی عمومی موثر، به منظور توسعه روش های کار تحت فشار در شرایط دشوار و مدیریت اختلاف استفاده می شود.

جزئیات دوره

مدرک کارشناسی ارشد و زبان انگلیسی تمام وقت شامل دو ترم 15 هفته ای مدرک تدریس و یک دوره سه ماهه است.

درس دادن

تدریس از طریق سخنرانی ها، کارگاه ها و نمایشگاه های دانشجویی و همچنین خودآموزی انجام می شود. روش تحویل به دقت انتخاب شده است با توجه به محتوای ماژول و نیازهای شما.

شما توسط محققان با تجربه که ارتباطات گسترده ای در زمینه TESOL دارند، از جمله ناشران و سازمان های دولتی مانند شورای بریتانیا، تدریس خواهید شد. شما فرصت می کنید با تعدادی از بازیکنان کلیدی دیگر در این زمینه ارتباط برقرار کنید که برای ارائه کارگاه ها و سمینارها در کلاس رویداد ELTR (زبان آموزش و تحقیقات انگلیسی) دعوت شده است.

فرصت هایی برای سایه زدن و مشاهده معلمان در کلاسهای "زنده" وجود دارد.

ارزیابی

شما با ترکیبی از رشته های درسی ، از جمله تکالیف کتبی و سخنرانی ها ارزیابی می شوید.

تحصیل خارج از کشور

شما به عنوان یک دانشجوی دوره کارشناسی ارشد مدیریت و کارشناسی ارشد زبان انگلیسی ، این فرصت خارق العاده را برای به دست آوردن تجربه کار ارزشمند در تدریس زبان انگلیسی به غیر انگلیسی در 33 کشور اروپایی از طریق آموزش های کارشناسی ارشد + دارید.

University of Stirling همچنین با مشارکت دانشگاهی در سراسر جهان، همکاری های نزدیکی را در زمینه ایجاد فرصت های شغلی به صورت یکپارچه در اختیار شما قرار داده و به شما فرصت های آموزش و یادگیری را ارائه می دهد. اگر شما معیارهای واجد شرایط را برآورده می کنید، می توانید برای قرار دادن با:

دانشگاه Leuphana Lüneburg، آلمان

نظارت بر کلاس، نظارت بر کار گروهی کوچک و کمک آموزشی در دبیرستان محلی انجام دهید. در طول تعطیلات مدرسه، شما فرصت دارید که با توسعه مواد یا با حمایت نوشتاری در دانشگاه کار کنید.

دانشگاه Széchenyi István، مجارستان

در دانشگاه یا دانشکده عملی دانشگاه شاهد مشاهده و تدریس در کلاس باشید.

اطلاعات بیشتر در مورد درخواست برای این فرصت ها به دانشجویان ارائه می شود که مدرک کارشناسی ارشد و آموزش زبان انگلیسی را ارائه می دهند.

مدیر دوره

دکتر ادوارد موران
+44 (0) 1786 467934
tesol@stir.ac.uk

آخرین به روز رسانی اوت 2020

درباره این دانشگاه

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. اطلاعات محدود