مدیریت و کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار

عمومی

شرح برنامه

اهداف آموزش

ارائه دانش آموزان دارای مدرک تحصیلی حداقل 4 ساله (سطح کارشناسی ارشد 1) در فرانسه در مدیریت شرکت ها. این آموزش در درجه اول به دانش آموزان از سایر برنامه های آموزشی (مهندسی، علوم اجتماعی، علوم انسانی و غیره) که می توانند مهارت های مدیریتی دوم را کسب کنند، هدف قرار می گیرد.

فرصت

این استاد بر منطق صلاحیت دو متمرکز است. با تشکر از طیف گسترده ای از دانش به دست آورد در طول آموزش، طیف گسترده ای از مشاغل در نتیجه فراهم می کند، فارغ التحصیلی، به ویژه در زمینه های مربوط به فعالیت های آموزشی اصلی خود را.

شریک دانشگاهی و دیپلم

(- IAE IEMN) از دانشگاه نانت (فرانسه) از آموزش است که در همکاری با موسسه اقتصاد و مدیریت سازمان یافته است.

درجه بعد از آموزش اعطا قانون استاد، اقتصاد و مدیریت، تخصص مدیریت بازرگانی از دانشگاه نانت (فرانسه درجه دولت) است.

مدت مطالعه و جزئیات

آموزش چهره حدود 600 ساعت است. آموزش می گیرد در تمام وقت از آغاز ماه اکتبر به پایان من در ماه ژوئن. آموزش چهره به دنبال آن یک کارآموزی از 3 تا 6 ماه.

پرورش

کارآموزی بخشی جدایی ناپذیر از آموزش و شرط فارغ التحصیلی است. این پس از پایان کلاس ها شروع می شود و می گیرد در یک شرکت، یک دولت یا یک سازمان غیر دولتی فعال در کشور مبدا از دانش آموز، بلغارستان، فرانسه و بلژیک. این هدف از توافقنامه سه جانبه، قبل از شروع همراه با گزارش دادن که دانش آموز باید ارسال و پشتیبانی تا ماه دسامبر سال جاری امضا شده است.

ثبت

دانش آموزان ثبت نام شده در این دوره دانش آموزان به طور منظم در دانشگاه نانت ثبت نام، در حالی که با بهره گیری از وضعیت دانش آموز بلغاری برای مدت زمان مطالعات خود را.

بودجه

هزینه آموزش های ارائه شده توسط ESFAM، قابل مقایسه با مدارس و دانشگاه های اروپایی به طور کامل توسط خبرگزاری دانشگاههای د لا Francophonie تامین می شود. فقط یک سهم به زندگی دانشجویی (محل اقامت در محل اقامت دانشگاه، بیمه، حمل و نقل از محل اقامت در موسسه، و غیره)، تا 750 یورو در هر سال تحصیلی است به توسط دانش آموز پرداخت شود.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

L’ESFAM a été la réponse prompte et adéquate de la Francophonie institutionnelle et de la République de Bulgarie aux besoins de formation des cadres de haut niveau des pays de la région de l’Europe ce ... اطلاعات بیشتر

L’ESFAM a été la réponse prompte et adéquate de la Francophonie institutionnelle et de la République de Bulgarie aux besoins de formation des cadres de haut niveau des pays de la région de l’Europe centrale et orientale, confrontés après 1990 aux difficiles problèmes de gestion de la transition. La décision de création de l’ESFAM a été prise par le 5ème sommet des Chefs d’État et de gouvernement ayant le Français en partage (Ile Maurice, octobre 1993). اطلاعات محدود