مدیریت ورزشی کارشناسی ارشد

عمومی

شرح برنامه

MA / مدیریت PgCert / PgDip ورزشی

این برنامه کارشناسی ارشد در رابطه با مدرسه کسب و کار بریستول توسعه داده شد و دانش آموزان فراهم می کند با فرصت برای کشف مفهوم مدیریت ورزشی. متحرک ارائه می شود، از دیدگاه علمی، توسعه درک مفهومی از فرآیندهای که زیر بنای مدیریت موثر از خدمات ورزشی و حوادث. این را از طریق شناسایی نیازهای مشتریان، استفاده از منابع مالی و انسانی و توسعه طرح کسب و کار و طرح های انجام شده است.

این برنامه شامل هر دو ماژول آموزش داده و یک پایان نامه مدیریت (ترکیب روش های پژوهش) که به صورت منسجم ساختار به پرداخت هزینه به دانش آموزان فرصت برای ساخت در اصول کسب و کار خالص و اعمال آنها را به مدیریت ورزشی.

پس از شروع برنامه، شما اختصاص داده خواهد شد یک معلم دانشگاهی شخصی به حمایت از شما در طول مدت زمان مطالعات خود را و به شما کمک کند در تدوین و فرموله اهداف و منافع فردی خود را.


محتوا*

  • نیازهای مشتری
  • ورزشی مدیریت عملیاتی و استراتژیک
  • مردم و سازمان ها
  • مدیریت امور مالی و اطلاعات
  • ورزش توسعه، حمایت مالی و مدیریت رویدادها
  • توسعه ورزش و سیاست
  • پایان نامه


* برنامه های آکادمیک ما به طور مستمر بررسی تا اطمینان حاصل شود که آنها با بالاترین استانداردهای دانشگاهی در حالی که صنعت مربوطه. این برنامه در حال حاضر در حال بررسی. مناطق مورد مطالعه ذکر شده در بالا هستند و بنابراین معرض تغییر است.


آموزش، یادگیری و ارزیابی

سخنرانی سنتی تنها یک بخش از دوره خود را خواهد بود. شما همچنین می خواهید از طریق کار سندیکا، گروه ها و سخنرانی های فردی و بحث ها، گروه های سمینار دانشجویی، تجزیه و تحلیل و استفاده از مطالعات موردی و یادگیری تجربی و شبیه سازی، از جمله نظرسنجی یاد بگیرند. سخنرانان مهمان از صنعت و نهادهای حرفه ای نیز به برنامه کمک می کند. این روش نوآورانه ایجاد یک محیط است که لذت بخش، متنوع و بسیار موثر است.


فرصت های شغلی

به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد از برنامه مدیریت ورزشی ما، شما پتانسیل را دارند که به دنبال طیف وسیعی از مشاغل؛ به ویژه آنهایی که مربوط به گسترده صنعت مدیریت ورزشی. متناوبا، شما ممکن است تصمیم به دنبال شغل دانشگاهی و پیشرفت در به دکتری دارد.


شرایط ورود

درجه 2 افتخارات با محتوای مربوطه، و یا یک فارغ التحصیل بین المللی با مدرک معادل: شما باید یک فارغ التحصیل انگلستان با 2 باشد. دانش آموزان با شرایط غیر مرتبط اما با دو یا چند سال سابقه کار مرتبط همچنین می توانید اعمال می شود.


طول برنامه

گواهی دوره فوق لیسانس برنامه پاره وقت، بین ماه های سپتامبر و ژوئن یک سال تحصیلی اجرا می باشد. تحصیلات تکمیلی دیپلم در مدیریت ورزشی را می توان در تمام وقت و یا صورت پاره وقت مطالعه قرار گرفت. این می تواند یک برنامه یک ساله تمام وقت و یا می توان آن را یک مسیر پیشرفت از کارشناسی ارشد گواهی، که در این صورت یک برنامه هم یک سال است. هر دو گزینه بین ماه های سپتامبر و ژوئن یک سال تحصیلی را اجرا کنید.

برنامه کارشناسی ارشد می تواند به عنوان یک برنامه تدریس تمام وقت مورد مطالعه و در مدت دوازده ماه (سپتامبر اوت) به پایان رسید. اگر این برنامه یک پیشرفت از دیپلم کارشناسی ارشد در مدیریت ورزشی و سپس آن را بر روی یک صورت پاره وقت مطالعه قرار گرفت.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Hartpury College is an outstanding provider of equine care, animal science, agricultural and land management courses, sports science, food technology and related courses. We pride ourselves on our por ... اطلاعات بیشتر

Hartpury College is an outstanding provider of equine care, animal science, agricultural and land management courses, sports science, food technology and related courses. We pride ourselves on our portfolio of programmes which provides you with the best choices and the qualifications you need to realise your full potential. اطلاعات محدود