مدیریت داده MSc و امنیت سایبر

کارشناسی ارشد مدیریت داده و امنیت سایبر در مورد دنیای دیجیتال امروز به شما یاد می دهد. از طریق تمرکز اصلی روی مهارتهای مهم حل مسئله ، این برنامه اطمینان خواهد داد که شما آماده هستید تا با چالشهای ارائه شده در زمینه مدیریت مالی شرکتها روبرو شوید.

این برنامه کارشناسی ارشد یک ساله تخصصی ، اصول مدیریت داده ها و امنیت سایبر را با محوریت اصلی روی فناوری ، تجارت و سیاستگذاری پوشش می دهد. دانش آموزان مهارت های حرفه ای خود را برای برآورده کردن خواسته های روزافزون دنیای دیجیتال امروز توسعه می دهند.119852_MScDataManagementandCyberSecurity.jpg

اعتبار و رتبه بندی

دانشگاه حقوق بین الملل، طولانی ترین متخصص ارائه دهنده آموزش و پرورش قانونی و کسب و کار با نرخ 97٪ کارایی * است. این مؤسسه دارای بیش از 100 سال تجربه از دانشجویان برای ایجاد حرفه ای موفق است.

* 97٪ از دانش آموزان تمام وقت LPC که در تابستان 2014 و 2015 فارغ التحصیل شدند در طول نه ماه در اشتغال بودند.

برنامه برای چه کسی است؟

این دوره ایده آل برای هر کسی که مایل به درک عمیق دانش و درک انتقادی از جنبه های کلیدی مدیریت داده ها است. این دوره تمرکز زیادی بر قابلیت های استخدام دارد، دانش آموزان را با مبانی ضروری برای موفقیت حرفه ای در یک محیط کاری همیشه تغییر می دهد.

برلین یک مرکز فناوری پیشرفته و در حال آمدن است و با جمعیت متنوعی که دارد ، مکانی مناسب برای تجربه آموزش بین المللی است. شما فرصتی خواهید دید که خود را در فرهنگ پر جنب و جوش غوطه وری کنید که برلین باید ضمن ارائه بینش در مورد مشاغل آلمانی مانند سونی ، دویچه بان و سایر بازیگران اصلی شرکت ، به شما ارائه دهد.

چرا GISMA؟

 • یک مدرسه تجاری بوتیک - رویکرد متناسب با دانش آموزان
 • Amba Accreditation از سال 2011 با شرکای سه گانه معتبر که تنها 1٪ از مدارس کسب و کار در نخبگان جهان دریافت می کنند
 • برنامه های با رتبه بندی جهانی بالا - MIB در سال 2017 اقتصاددان در رتبه 20 جهان قرار دارد
 • دانشجویان بین المللی با بیش از 40 ملیت نمایندگی می شوند
 • بورس تحصیلی، برنامه های پرداخت انعطاف پذیر و تخفیف های زودرس پرنده
 • مکان های عالی مرکز شهر در برلین
 • کلاس های رایگان آلمانی و 100٪ به زبان انگلیسی

چرا آلمان؟

 1. آلمان دارای رتبه دوم بیکاری در اتحادیه اروپا است، در 3.4٪ *
 2. 4st بهترین فارغ التحصیل شروع حقوق و دستمزد در 40،650 پوند در اروپا، با اقتصاد رو به رشد **
 3. آلمان محبوب ترین گزینه برای دانشجویان بین المللی است که به دنبال تحصیل در اروپا هستند. این به دلیل آموزش عالی و با کیفیت شناخته شده است و می توانید این موضوع را با GISMA *** تجربه کنید.
 4. برلین، پایتخت آلمان پایتخت فناوری راه اندازی در اروپا است
 5. برلین دومین شهر بزرگ در اتحادیه اروپا است و دارای صحنه ی کسب و کار پررونق است و طیف وسیعی از فرصت های شغلی را برای حرفه ای ها و فارغ التحصیلان جوان ارائه می دهد.

آلمان به خاطر تاریخ غنی آن در فرهنگ و هنر شناخته شده است، دانش آموزان تجربه بین المللی غنی را در اختیار دانشجویان قرار می دهد، در حالی که آموزش های جهانی را از نهادهای شغلی ما در سطح جهانی متمایز می کند.

* آمار

** Insider کسب و کار

*** طبق آمار و داده های مانیتور ICEF.

چگونه یاد می گیرید؟

دوره مدیریت داده MSc و Cyber Security با استفاده از یک روش تعاملی با یک تمرکز در دنیای واقعی به منظور آماده سازی دانش آموزان برای دنیای کسب و کار همیشه تغییر می کند پس از فارغ التحصیلی. علاوه بر یادگیری سنتی چهره به چهره در کلاس، شما کتاب های درسی اصلی و مواد مختلف خواندن دریافت خواهید کرد. دانش آموزان همچنین از امکانات مالی آنلاین از Financial Times و سایر سازمان های حرفه ای دسترسی خواهند داشت. این منابع، طیف وسیعی از مواد تشکیل دهنده و تجاری را ارائه می دهند که نشان دهنده تغییرات حسابداری و مالی و گزارش های تحلیل است. دسترسی مداوم به این مقالات حصول اطمینان از این است که دانش آموزان ما با صنعت مالی سریع در حال حاضر به روز شده و بنابراین حرفه ای برای این زمینه آماده شده است.

جهت شغلی

در نتیجه انقلاب دیجیتال ، پیامدهای امنیت داده و کلاهبرداری برای شرکتها بسیار عمیق است. دانشجویانی که این دوره را پشت سر می گذارند ، برای هرگونه عملیات یا نقش استراتژیک در مشاغل که تغییر می کنند یا نیاز به تغییر به یک مدل دیجیتال امنیتی دارند ، آموزش خواهند دید. از طرف دیگر به لطف تمرکز تخصصی این دوره و زمینه های موضوعی آن ، دانشجویانی که از این مدرک فارغ التحصیل می شوند ، می توانند مدارک تحصیلی حرفه ای دیگری یا دکترا را بگیرند.

با دستیابی به مدیریت داده های مهم و مهارت های سایبر ، به شما طیف وسیعی از فرصت ها در سیاست های مدیریت داده ها ، رویه ها و سیستم ها در سازمان های مختلف ارائه می شود. این که آیا شما می خواهید در این زمینه شغلی را دنبال کنید ، در شغل فعلی خود پیشرفت کنید یا شغل خود را تغییر دهید ، این برنامه برای شما است.

پرداخت های انعطاف پذیر

GISMA برنامه های پرداخت انعطاف پذیر ارائه می دهد که به شما امکان می دهد هزینه های برنامه خود را در سه مرحله گسترش دهید.

علاوه بر این، می توانید اقساط ماهانه را انتخاب کنید. تخفیف در دسترس هستند سپرده از € 2،000.00 برای شروع لازم است.

الزامات دوره

 • 2: 2 یا بالاتر از مدرک لیسانس انگلیس یا معادل آن
 • الزامات بین المللی - سطح زبان انگلیسی معادل IELTS 6.5 یا بالاتر با حداقل 5.5 در هر جزء.
 • ورودی غیر استاندارد: متقاضیان غیر استاندارد می توانند در GISMA درخواست نمایند. متقاضیان بدون مدرک لیسانس می توانند درخواست کنند که حداقل 5 سال تجربه مدیریتی داشته باشند. برای اطلاعات بیشتر و جزئیات فرآیند نرم افزار غیر استاندارد لطفا با ما تماس بگیرید.
برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 11 برنامه دیگر ارائه شده توسط GISMA ULaw »

آخرین به روز رسانی آگوست 23, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
ژانویه 2020
مارس 2020
Duration
تمام وقت
Price
19,250 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
ژانویه 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
مارس 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
ژوئن 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا

ژانویه 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date

مارس 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date

ژوئن 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date

سپتامبر 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date