مدیریت خلاقیت و صنایع فرهنگی MSc

عمومی

شرح برنامه

برای تبدیل شدن به یک مدیر موفق در صنایع فرهنگی و خلاق، شما باید بخش را درک کنید - از نظر تئوری مدیریت به مهارت های کاربردی متخصص برای استفاده در زمینه. مدرک مدیریت خلاقیت و صنایع فرهنگی ما بر تجربه تحقیق، دانش و محل کار یک تیم با استعداد از دانشگاهیان استوار است که درک خوبی از خواسته های کسب و کار مدیریت شرکت های خلاق و سازمان های فرهنگی در دنیای مدرن را ارائه می دهند.

در این کارشناسی ارشد، شما باید مهارت های ضروری و مهارت های ضروری را که می خواهید برای تبدیل شدن به یک مدیر موفق در بخش فرهنگی و خلاق، یاد بگیرید. شما همچنین می توانید گزینه ای برای انجام یک پروژه سازمانی داشته باشید که به شما تجربه کاری در دنیای واقعی را در یک شرکت می دهد.


شهر این برنامه را منحصر به فرد می کند. شفیلد به دلیل موزه ها و گالری های مشهور بین المللی، صحنه موسیقی پرطرفدار و بهترین مجموعه تئاتر منطقه ای در خارج از لندن، جایگاه ویژه ای برای صنایع فرهنگی و خلاق است. به طور منظم میزبان نمایشگاه های برجسته از گالری برجسته لندن مانند V است

دانش آموزان تشویق می شوند از مارک های قوی و خلاقانه شفیلد مانند موزه های شفیلد، کارهای الکتریکی، ایستگاه های کاری و تئاتر های شفیلد استفاده کنند. بازدید از بازدیدکنندگان به ارائه دهندگان صنایع فرهنگی بخشی جدایی ناپذیر از این برنامه است؛ قرار دادن داوطلبان در بخش نیز ممکن است در دسترس باشد.


برنامه

مدرک مدیریت خلاقیت و صنایع فرهنگی به طور کامل به مدت 12 ماه با دو ترم تدریس می شود و سپس با پایان نامه، از طریق ترکیبی از سخنرانی ها، سمینارها، مطالعات موردی، کار گروهی برای یادگیری مشارکتی و گروه های بحث برانگیز وب، تدریس می شود. دانش آموزان از طریق تکالیف فردی، پروژه های گروهی، امتحانات و پایان نامه ارزیابی می شوند.

دانش آموزان با توجه به مدول های معتبر بازاریابی فرهنگی، حمایت، رهبری و مدیریت و خلاقیت ها، و همچنین با توجه به نظریه ها و مفاهیم انتقادی سوژه، دانش آموزان دانش کامل از صنایع خلاق و فرهنگی را به دست می آورند که به رهبری یک رویکرد قوی مدیریت . ماژول های اضافی، مهارت های مدیریت عمومی مانند حسابداری و مدیریت مالی و روش های تحقیقاتی را تحویل می دهند. ماژول های تخصصی گروه های باستان شناسی و موسیقی به دانش آموزان کمک می کند تا بعدا در برنامه برنامه های دانش خود را بسازند و گسترش دهند.

آکادمی های برنامه های صنایع فرهنگی و خلاق نیز نظارت PhD را در اختیار شما قرار می دهند، آیا باید تحصیلات خود را در این بخش ادامه دهید.

ماژول هسته:

 • روش های پژوهش
 • حسابداری و مدیریت مالی
 • مقدمه ای بر صنایع خلاق و فرهنگی
 • نظریه های انتقادی و مفاهیم در صنایع خلاق و فرهنگی
 • بازاریابی فرهنگی
 • پایان نامه

ماژول های اختیاری

 • مدیریت جشنواره ها، رویدادها و اجرای خلاقانه
 • مدیریت منابع انباشته: حمایت، فواید و دولت
 • مدیریت برند های خلاق
 • مدیریت موزه ها و سایت های میراث فرهنگی
 • برنامه ریزی استراتژیک برای مشتریان کسب و کار موسیقی
 • موسیقی در زمینه نظریه و تمرین

نامزد

شما یک تازه کار فارغ التحصیل با مدرک خوب در هر موضوع و یا یک حرفه ای به دنبال حرکت حرفه ای خود را در بخش های خلاق و فرهنگی است. به طور خلاصه، شما می توانید به طور مستقیم از یک رشته فرهنگی مانند رقص، هنر یا موسیقی بیاورید و به دنبال گسترش چشم انداز حرفه خود باشید.

شما یک مدرک خوب درجه دوم یا یک مدرک معتبر حرفه ای خواهید داشت. برای دانش آموزان خارج از کشور، Sheffield University Management School استاندارد Sheffield University Management School ، IELTS 6.5 با حداقل 6 در هر بخش یا معادل آن است.

بورس تحصیلی
برای اطلاعات بیشتر در مورد بورس تحصیلی لطفا به وب سایت زیر مراجعه کنید. https://www.sheffield.ac.uk/postgraduate/taught/finance

آخرین به روز رسانی آگوست 2018

درباره این دانشگاه

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, ... اطلاعات بیشتر

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, as part of the Russell Group, is renowned for its research and teaching excellence. اطلاعات محدود