مدیریت جهانی و توسعه پایدار

عمومی

شرح برنامه

معرفی برنامه

کارشناسی ارشد مدیریت جهانی و توسعه پایدار در دانشکده حقوق دانشگاه میدلسلیکس تدریس می شود که در آن ما تدریس و تحقیق با کیفیت بالا ارائه می دهیم و یک محیط یادگیری حمایتی را فراهم می کنیم و دانشجویان را برای رسیدن به نتایج عالی علمی کمک می کنیم.

یک موضوع با اهمیت جهانی از اواخر دهه 1980 ، "توسعه پایدار" به "توسعه ای که نیازهای حال حاضر را برآورده می کند بدون به خطر انداختن توانایی نسل های آینده در تأمین نیازهای خود" اشاره دارد (گزارش بروندلند ، 1987). این شامل استفاده مسئولانه از منابع زیست محیطی و ایجاد زمینه های اجتماعی و اقتصادی است که این امکان را فراهم می آورد. توسعه پایدار در قلب سیاست های جهانی مانند برنامه دستور کار 21 است که از اجلاس سران سازمان ملل در سال 1992 و 17 هدف توسعه پایدار که در قطعنامه سازمان ملل در سال 2015 به ثبت رسیده است ، پدید آمده است.

کیفیت حکمرانی به طور فزاینده به عنوان مرکزی برای توسعه پایدار شناخته می شود ، که نیاز به دستیابی به نتایج عادلانه و مشروع در موضوعات مهم اقتصادی اجتماعی و زیست محیطی جهانی مانند فقر ، تغییر آب و هوا ، امنیت غذایی و از بین رفتن تنوع زیستی دارد.

چرا مطالعه مدیریت جهانی و توسعه پایدار؟

با ظهور توسعه پایدار به عنوان یک موضوع مهم در دستور کار سیاست های بین المللی ، ضروری است سازمان های جهانی بین دولتی و دولتی ، سازمان های بین المللی ، مشاغل بین المللی و سایر گروه ها و سازمان ها به متخصصانی دسترسی پیدا کنند که مهارت و دانش لازم را در اختیار داشته باشند. پرداختن به این موضوعات چالش برانگیز حکومتداری در زمینه های مختلف. این دوره کارشناسی ارشد با هدف ارائه مهارت های دانشجویان برای تبدیل شدن به چنین حرفه ای - افزایش دانش و مهارت های خود با توجه به رویکردهای مدیریت جهانی و ابزارهای متمرکز بر پایداری محیط زیست و عدالت اجتماعی.

دانشجویان رویکردهای مختلفی در مورد چگونگی تدوین ، اجرا و ارزیابی آنها از راهبردها ، سیاستها و پروژههای بین دولتی و ملی بررسی خواهند کرد. رویکرد مطالعه موردی بحرانی که در تدریس مورد استفاده قرار می گیرد ، دانش آموزان را قادر می سازد مهارت های مورد نیاز برای کار در بخش خصوصی یا آژانس های عمومی یا عمومی جهانی یا ثالث را ایجاد کنند که در یک محیط جهانی منجر به تغییر و مدیریت می شوند.

Middlesex University Dubai به دلیل برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد خود در زمینه های علوم اجتماعی در منطقه مشهور است. از روزهای ابتدایی دانشگاه در دبی ، ما طیف وسیعی از برنامه های کارشناسی ارشد را در مطالعات بین المللی توسعه و علوم اجتماعی جهانی ارائه داده ایم. اخیراً ، ما یک مقطع کارشناسی ارشد حقوق و سیاست بین الملل و یک برنامه تحصیلات تکمیلی در روابط بین الملل ارائه کرده ایم.

محتوای برنامه

مدیریت جهانی و توسعه پایدار MA هم حالت تمام وقت و هم پاره وقت ارائه می دهد که حالت دوم بیش از 2 سال است. چهار هسته به علاوه دو ماژول اختیاری در دوره های پاییز و بهار و پس از آن یک دوره پایان نامه در طول تابستان تکمیل می شود.

شما در سخنرانیها ، سمینارها ، کارگاهها و آموزشها شرکت خواهید کرد ، جایی که دانش نظری خود را عمیق تر می کنید ، در مورد فعالیت ها و مطالعات موردی کار می کنید و مهارت های تحلیلی و حل مسئله خود را توسعه می دهید. شما تحقیق خواهید کرد ، گزارشهای کتبی تهیه خواهید کرد ، ارائه می دهید و در بحث گروهی و کار گروهی شرکت خواهید کرد ، و همه اینها را با مطالعه مستقل خود تکمیل کنید. استفاده از ارزیابی خلاصه در مراحل مختلف برنامه دانش آموزان را ترغیب می کند تا درک خود را تقویت کنند. برخی از مؤلفه های ارزیابی شامل کار گروهی می شوند.

هر یک از ماژولها به استثنای ماژولهای یادگیری پایان نامه و کار یکپارچه ، که 20 هرکدام 60 اعتبار دارند ، 20 اعتبار دارد. ماژول یادگیری کار یکپارچه ممکن است با تأیید قبلی به عنوان یک گزینه جایگزین برای پایان نامه انتخاب شود.

ماژول اختیاری باز (20 اعتبار)

دانش آموزان می توانند 20 ماژول اعتباری موجود از طرف دانشکده حقوق را انتخاب کنند تا برنامه خود را متناسب با منافع شخصی خودشان تنظیم کنند. برای برخی از ماژول ها ، تصویب هماهنگ کننده برنامه مورد نیاز است. دانش آموز باید با هماهنگ کننده برنامه خود درباره فرصتها صحبت کند.

همه ماژول های اختیاری ممکن است هر سال در دسترس نباشند ، زیرا به تعداد دانشجویان و علاقه آنها بستگی دارند.

طرح کلی برنامه

مدیریت جهانی و توسعه پایدار MA هر دو حالت تمام وقت و پاره وقت را ارائه می دهد که حالت دوم بیش از 2 سال است. چهار هسته به علاوه دو ماژول اختیاری در دوره های پاییز و بهار و پس از آن یک دوره پایان نامه در طول تابستان تکمیل می شود.

شما در سخنرانی ها ، سمینارها ، کارگاه ها و آموزش ها شرکت خواهید کرد ، جایی که دانش نظری خود را عمیق تر می کنید ، فعالیت ها و مطالعات موردی را عمیق تر می کنید ، و مهارت های تحلیلی و حل مسئله خود را توسعه می دهید. شما تحقیق خواهید کرد ، گزارشهای کتبی تهیه خواهید کرد ، ارائه می دهید و در بحث گروهی و کار گروهی شرکت خواهید کرد ، و همه اینها را با مطالعه مستقل خود تکمیل کنید. استفاده از ارزیابی خلاصه در مراحل مختلف برنامه دانش آموزان را ترغیب می کند تا درک خود را تقویت کنند. برخی از مؤلفه های ارزیابی شامل کار گروهی می شوند.

هر یک از ماژولها به استثنای ماژولهای یادگیری پایان نامه و کار یکپارچه ، که 20 هرکدام 60 اعتبار دارند ، 20 اعتبار دارد. ماژول یادگیری کار یکپارچه ممکن است با تأیید قبلی به عنوان یک گزینه جایگزین برای پایان نامه انتخاب شود.

اطلاعات ماژول و برنامه نشانگر است و ممکن است در معرض تغییر باشد.

 • امنیت جهانی (20 اعتبار) - اجباری
 • تحلیل سیاست خارجی: دیدگاه های ژئوپلیتیک (20 اعتبار) - اجباری
 • پایان نامه (60 اعتبار) - اجباری
 • سیاست جهانی سازی (20 اعتبار) - اجباری
 • مهارت های تحقیق و تمرین (20 اعتبار) - اجباری
 • حاکمیت جهانی برای توسعه پایدار (20 اعتبار) - اجباری
 • حقوق بین الملل حقوق بشر (20 اعتبار) - اختیاری
 • نظریه ها و رویکردهای مهاجرت (20 اعتبار) - اختیاری
 • کار و یادگیری یکپارچه (20 اعتبار) - اختیاری
 • مبانی و اصول حقوق بین الملل (20 اعتبار) - اختیاری
 • آموزش یکپارچه کار (60 اعتبار) - اختیاری
 • توسعه پایدار و حقوق بشر (20 اعتبار) - اختیاری

درس دادن

جلسات آموزش در پردیس دانش ما در دانشکده دبی (بلوک 16 ، 17 ، 04 و 19) در طول هفته (یکشنبه تا پنجشنبه) بین 6:30 و 9:30 بعد از ظهر برگزار می شود. جلسات اضافی ممکن است در طول تعطیلات آخر هفته یا تعطیلات برنامه ریزی شده باشد و انتظار دارید که توجه زیادی به این موارد داشته باشید. شما می توانید انتظار داشته باشید که در هر جلسه یک جلسه در هفته در هر ماژول شرکت کنید ، به استثنای مواردی که در برنامه زمان بندی برنامه و برای ماژول پایان نامه که در آن به صورت جداگانه کار خواهید کرد ، با برخی از عناصر نظارت شده کار می کنید. حضور در کلاسهای هفتگی برنامه ریزی شده یک نیاز مهم برای تکمیل این برنامه است.

شما به عنوان بخشی از برنامه خود درگیر در طیف وسیعی از رویکردهای یادگیری ، تدریس و ارزیابی خواهید بود. چنین رویکردهای فعال قصد دارد شما را در مرکز یادگیری خود قرار دهد تا در تمام جنبه های ارزیابی و یادگیری خود درگیر شوید و مشارکت کنید. برنامه شما مستلزم مشارکت فعال شما در فعالیتهای یادگیری و تعامل با دانشجویان دیگر است که به صورت جداگانه و مشترک ، کار و یادگیری با سایر دانش آموزان به عنوان بخشی از یک گروه کوچک انجام می شود. فعالیتهای یادگیری ممکن است در داخل و خارج از کلاس نیز رخ دهد.

یادگیری شما توسط فناوری نیز پشتیبانی خواهد شد. به طور فزاینده ای مربیان شما با استفاده از فناوری های یادگیری موجود و در حال ظهور ، شما را درگیر فعالیت های یادگیری الکترونیکی می کنند. برنامه شما ممکن است با استفاده از انواع رسانه ها و ابزارهای آنلاین (آموزش من در UniHub ، پادکست ها ، ویکی ها و غیره) تسهیل شود که می تواند دسترسی انعطاف پذیر به طیف متنوعی از منابع آنلاین ، آزمونها و مطالب آموزشی و همچنین ابزارهای مشترک با که می توانید با همسالان خود درگیر شوید و یاد بگیرید.

محدود به زمان و مکانی که با روشهای سنتی تدریس محدود نشده است ، ممکن است از هر کجا که تحصیل می کنید در بحث و گفتگوی آنلاین و فعالیتهای یادگیری شرکت کنید. با درگیر شدن با یادگیری الکترونیکی ، مهارت هایی نیز پیدا خواهید کرد که برای یادگیری شما ضروری است و همچنین توسط کارفرمایان بسیار ارزشمند است. این موارد شامل موارد زیر می شود: محدودیت کار: انعطاف پذیری ، ارتباطات ، درک فناوری اطلاعات ، کار با تیم و ایجاد درک مشترک بر اساس منابع با کیفیت و دسترسی به تخصص جهانی.

سخنرانی ها یک مرور کلی در مورد موضوعاتی را که توسط خواندن کارگردانی تکمیل می شوند ، ارائه می دهند. در سمینارها ، دانشجویان درمورد موضوعات مطرح شده در سخنرانی ها و خوانش ها بحث می کنند. آنها درگیر بحث و گفتگو خواهند بود ، بعضی اوقات در گروههای کوچک با موضوعات اختصاص یافته و بازخورد در سخنرانیهای شفاهی به یک جلسه عمومی کار می کنند. در بعضی از جلسات ، بحث با خواندن مطالب اولیه و / یا اخبار اخیر تحریک می شود.

ماژول های آموخته شده توسط بررسی کتاب ، گزارش اسناد اولیه و مقاله ها ارزیابی می شوند. ماژول نهایی با پیشنهاد پایان نامه 2،000 کلمه و پایان نامه 10،000 کلمه ارزیابی می شود.

یادگیری کاربردی

اهداف برنامه

هدف این برنامه این است:

 • دانش عمیق را در مورد مباحث تحولی نظری و مفهومی ، حاکمیتی و سیاسی در زمینه توسعه پایدار به دانشجویان ارائه دهید.
 • توسعه آگاهی انتقادی منظم دانش آموزان از پیچیدگی هایی که مانع از توانایی سیاست های ملی و بین المللی برای مقابله مؤثر با چالش های جهانی مانند تغییرات آب و هوایی و فقر است.
 • زمینه روشنفکری را فراهم آورید که در آن دانشجویان بتوانند قدردانی از موضوعات اساسی در رابطه با فرآیندهای حاکمیت و تدوین سیاست های عمومی در جوامع و زمینه های مختلف را ارائه دهند.
 • درک انتقادی از مفاهیمی مانند پایداری ، عدالت اجتماعی و حقوق را توسعه دهید.
 • از طریق مهارت های پیشرفته فکری ، ارتباطی ، تکنولوژیکی و مرتبط با کار فرصت هایی را برای اشتغال در سطح ارشد / مدیریت فراهم کنید.
 • درک درستی از چند رشته را در مورد تغییر روندهای توسعه پایدار به دانشجویان ارائه دهید.
 • توانایی دانش آموزان در جمع آوری ، تجزیه و تحلیل و تفسیر اطلاعات در مورد موضوعات کلیدی مربوط به برنامه تحصیلی خود و استفاده از این موارد برای ساختن استدلال های مشهود استدلال شده.
 • از طریق بخش قابل توجهی از مطالعه مستقل ، تحقیق ، سیاست ، قانون و اصول بهترین روش را در موقعیت های پیچیده مربوط به حوزه کاری یا آرزوهای شغلی خود اعمال کنید.

شرایط ورود

الزامات علمی

 • فارغ التحصیلان دارای مدرک افتخار خوب (کلاس 2) یا مدرک تحصیلی معادل آن در یک رشته مربوطه می توانند واجد شرایط باشند.
 • فارغ التحصیلان دارای مدرک افتخار خوب (کلاس 2) یا مدرک تحصیلی معادل آن ، در هر رشته به علاوه تجربه کار مربوطه نیز واجد شرایط استفاده هستند.
 • افراد فاقد صلاحیت رسمی باید حداقل سه سال تجربه داوطلبانه یا حرفه ای مربوطه و سایر مدارک حرفه ای و توانایی تحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی را نشان دهند.

اگر دانشجویان دارای مدرک تحصیلی یا تجربه کاری مرتبط باشند ، ممکن است اعتبار علمی به برنامه تحصیلی دانشگاه میدلسکس منتقل شود.

ملزومات زبان انگلیسی (کارشناسی ارشد)

کلیه برنامه های Middlesex University Dubai به زبان انگلیسی تدریس می شود و متقاضیان دارای تحصیلات قبلی در خارج از کشورهای انگلیسی زبان (مانند انگلیس ، ایالات متحده ، کانادا ، انگلیس ، ایرلند ، استرالیا ، نیوزلند) ، باید مهارت زبان انگلیسی را به شرح زیر نشان دهند. :

 • آیلتس آکادمیک: 6.5 (حداقل 6.0 در هر گروه)
 • TOEFL مبتنی بر اینترنت: 87 (21 مورد در گوش دادن و نوشتن ، 22 در صحبت کردن و 23 در خواندن)
 • PearsonPTE دانشگاهی: 58
 • PearsonPTE General: سطح 4

آینده شغلی و اشتغال

برنامه مدیریت جهانی و توسعه پایدار ، دانش و مهارتهای عملی و تخصصی را برای طیف وسیعی از فرصتهای شغلی جدید یا پیشرفت شغلی در مکانهای کاری فعلی خود در اختیار دانشجویان قرار می دهد.

چشم انداز شغلی برای نامزدهای دارای مدرک تحصیلات تکمیلی در مدیریت جهانی و توسعه پایدار به دلیل تأکید زیاد بر پایداری ، در منطقه و بین المللی بسیار امیدوار کننده است. با توجه به افزایش ارتباط متقابل جهانی و آگاهی از سوی تصمیم گیرندگان در مورد تهدیدهای پیچیده و پیچیده در مورد پایداری که در حال حاضر با جهان روبرو هستیم ، افراد دارای این صلاحیت می توانند به راحتی بین بخش های دولتی ، خصوصی و سوم (یعنی دولت ، تجارت و گذار) گذار کنند. غیرانتفاعی) در حرفه خود. فارغ التحصیلان ممکن است پاداش مشاغل را با آژانس های بین المللی مانند سازمان ملل متحد و سازمان های فرعی آن یا بانک جهانی و نهادهای مشابه در نظر بگیرند. سازمانهای تجاری خصوصی که در بازارهای چند ملیتی در هر زمینه ای اعم از بهداشت ، آموزش و پرورش گرفته تا حفاظت از محیط زیست و امور فرهنگی گرفته تا امور بانکی فعالیت می کنند تا متخصصان با دانش و مهارتهای توسعه یافته در این برنامه از افراد متخصص استخدام شوند. این برنامه دانش آموختگان را به خوبی در سمتهایی در مسئولیت اجتماعی شرکت ، روابط دولت ، تحقیقات ، سیاست ، روابط عمومی و روابط عمومی و انواع مواضع "تحلیلگر" قرار می دهد (تحلیلگر ریسک ، تحلیلگر سیاسی و تحلیلگر بازار).

خدمات شغلی و اشتغال دانشگاه میدلزکس از دانشجویان تحصیلات تکمیلی در برنامه ریزی شغلی خود پشتیبانی می کند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Middlesex University is a dynamic university with a reputation for innovation and excellence in teaching and research. Middlesex University Dubai is the first overseas campus of the internationally re ... اطلاعات بیشتر

Middlesex University is a dynamic university with a reputation for innovation and excellence in teaching and research. Middlesex University Dubai is the first overseas campus of the internationally renowned Middlesex University in London. The campus, which opened in January 2005, has over 3,000 students from over 100 nationalities and offers undergraduate and postgraduate programmes in a wide variety of subject areas. We are a truly global university committed to meeting the needs and ambitions of a culturally and internationally diverse range of students, by providing challenging academic programmes underpinned by innovative research, scholarship and professional practice. We prepare our students to be professional, skilled individuals fitted for the modern world, committed to lifelong learning and able to contribute to the communities in which they live and work. اطلاعات محدود