مدیریت امنیت کارشناسی ارشد

عمومی

شرح برنامه

صلاحیت شما در مدیریت امنیت

چرا مدیریت امنیت؟

درک تهدیدات امنیتی ناشی از یک سطح محلی ، ملی و جهانی برای تعدادی از سازمان ها و محل های کار بسیار مهم است. استفاده بیشتر از فناوری در جامعه مدرن ، یک تجارت غیرمترقبه را آسیب پذیر می کند و باید خطر حوادث تروریستی کاهش یابد.

دوره تحصیلات تکمیلی ما در مدیریت امنیت برای پاسخگویی به این چالش طراحی شده است ، به شرکت کنندگان و سازمانها این امکان را می دهد تا موضوعات مربوط به مدیریت امنیتی ، مبارزه با تروریسم و اطلاعاتی و اجرای قانون را درک کنند. بیاموزید که چگونه استراتژیهای مختلف امنیتی در سطح عملی و نظری از طریق آموزش از راه دور طراحی و اجرا می شوند تا به بهترین وجه اهمیت مدیریت امنیتی را درک کنید.

Dandelion

  • زمان: 14 سپتامبر 2020
  • که در آن: از طریق دانشگاه جان مورز لیورپول تحویل داده می شود
  • مدت زمان: 11-28 ماه بستگی به مسیر انتخاب شده دارد

آموزش در مدیریت امنیت از دست اندرکاران واقعی بسیار مهم است ، زیرا به شما امکان می دهد بهترین راهکارهایی را که یاد می گیرید در سناریوهای دنیای واقعی بکار بگیرید. در طول تحصیلات تکمیلی ، شما از مطالعات موردی برای مقابله با طیف گسترده ای از موضوعات امنیتی فعلی در محل کار استفاده خواهید کرد. تأثیر جهانی شدن را در مدیریت امنیت و اهمیت مدیران امنیتی برای ایالتها و سازمانها کشف کنید.

چه کسی کارشناسی ارشد مدیریت امنیت را تحصیل می کند؟

این دوره برای کسانی که به دنبال کار یا تمام وقت در یک حرفه تمام وقت در مدیریت امنیت هستند ، شامل نیروهای مسلح ، مدیریت ریسک ، امنیت خصوصی ، مدیران پیوسته تجارت ، امنیت میهن ، افسران جرم مالی و موارد دیگر مناسب است. همچنین برای متخصصانی که تجربه زیادی در صنایع امنیتی دارند و فاقد صلاحیت قبلی دانشگاهی هستند و به دنبال تقویت چشم انداز شغلی خود از طریق آموزش عالی هستند ، مناسب است.

7 ماژول موجود است

برنامه درسی این دوره به منظور ارائه بینش عمیق از مدیریت امنیتی و نقش آن در جلوگیری از جرم جهانی ، تروریسم و پولشویی است.

  • مطالعات امنیتی
  • مدیریت امنیت
  • جرائم مالی و امنیت بین المللی
  • تروریسم و مبارزه با تروریسم
  • تجزیه و تحلیل اطلاعات
  • مسائل معاصر در زمینه جرایم ، ایمنی و امنیت
  • پایان نامه مدیریت امنیت

سطح تحصیلات خود را انتخاب کنید

این دوره در گواهینامه تحصیلات تکمیلی ، دیپلم تحصیلات تکمیلی و سطح کارشناسی ارشد موجود است. کسانی که در مورد PGCert تحصیل می کنند ، سه ماژول اول را خواهند گرفت ، در حالی که دانشجویان PGDip شش ماژول اول را می گیرند. افرادی که تصمیم می گیرند دوره را در سطح کارشناسی ارشد تحصیل کنند ، می توانند پایان نامه خود را با موضوع مورد علاقه تکمیل کنند ، این امکان را به دانشجویان می دهد تا در یک پروژه تحقیقاتی محور صنعت شرکت کنند تا دانش و مهارت های خود را در روی اهداف شغلی خود بکار گیرند.

با پشتیبانی کارشناسان صنعت بصورت آنلاین بیاموزید

در حین تحصیل به دانشکده دانشگاه لیورپول جان مورز دسترسی خواهید داشت. از متخصصان باتجربه ضد تروریسم ، دانشگاهیان و کارشناسان موضوعی ، از جمله استاد میک کریدون ، دکتر رکس لی ، دکتر دانیل سیلورستون و دکتر هلن سلبی فل مطلع شوید.

این یک برنامه و مدارک دانشگاهی لیورپول جان مورس است که ثبت نام و تحویل آن توسط Informa Connect انجام می شود. این دوره توسط دانشگاه جان مورس لیورپول تدریس ، ارزیابی ، تضمین کیفیت و اعطا می شود.

درباره دانشگاه جان مورز لیورپول

انستیتوی مکانیک لیورپول توسط افراد قدرت و تأسیس تأسیس شده است که تأثیرات تحول آمیز آموزش و تأثیر تأثیر یادگیری و آرزو را بر افراد ، جوامع و جامعه می شناسند. این اولین موسسه ای بود که در انگلستان تأسیس شد.

این حرکت کوچک و پیشگام به دنبال تأسیس انستیتوی لیورپول و دانشکده هنر و کالج دریایی لیورپول صورت گرفت و در سال 1900 ایرنه مابل مارش پردیس IM Marsh را افتتاح کرد. این سازمان ها در کنار هم پایه و اساس دانشگاه جان مورز لیورپول را تشکیل دادند ، نهادی که رشد و شکوفایی داشته و همچنان به همه فرصت ها را فراهم می کند.

امروزه ، با داشتن جامعه ای پرشور و با 25000 دانشجو از بیش از 100 کشور جهان ، 2500 پرسنل و دوره های 250 درجه ، دانشگاه جان مورز لیورپول یکی از بزرگترین ، پویاترین و آینده نگر دانشگاه ها در انگلیس است.

برنامه مطالعات امنیتی توسط مرکز مطالعات پولیس پیشرفته لیورپول در دانشگاه جان مورز لیورپول تحویل داده شده است. این دانشگاه صلاحیت های شناخته شده حرفه ای را با دوره های نوآورانه و اجتماعی محور ترکیب می کند. این مرکز از اعتبار برجسته ای برای تحقیقات برخوردار است ، به طوری که کارکنان دانشگاهی به طور مرتب در ژورنال های صنعت ، گروه های مشاوره ، سیاست های دولت و همچنین در معرض دید عموم مردم از طریق مطبوعات و رسانه های پخش مشارکت می کنند.

درباره مرکز مطالعات پلیس پیشرفته لیورپول

در سال 2015 تأسیس شده ، مرکز مطالعات پولیس پیشرفته لیورپول (LCAPS) دارای تجربه ای حرفه ای ، عملی و دانشگاهی است. LCAPS از این تجربه برای انجام تحقیق و ارائه آموزش در زمینه های پلیس ، پیشگیری از جرم و حرفه های امنیتی متفقین استفاده می کند.

مرکز مطالعات پولیس پیشرفته لیورپول کارمندان فعال تحقیقاتی را از سراسر دانشگاه گرد هم آورده است.

سبد یادگیری میان رشته ای LCAPS دانشجویان و دست اندرکاران را به مهارت های لازم برای پاسخگویی به خواسته های پیچیده پلیس های معاصر مجهز می کند.

نمونه کارها و مدارک تدریس پولیس مرکز مطالعات پولیس لیبرپول در حال گسترش است و به زودی LCAPS یکی از کامل ترین پرتفوی برنامه های پلیس دانشگاهی را ارائه می دهد.

هزینه ها

درجه تا 15 مه سال 2020 بعد از 15 مه 2020
گواهی کارشناسی ارشد: 3،150 پوند / 3،950 دلار آمریکا 3،495 پوند / 4،370 دلار آمریکا
دیپلم کارشناسی ارشد: 5،950 پوند / 7،450 دلار آمریکا 6،595 پوند / 8،245 دلار آمریکا
کارشناسی ارشد: 8،850 پوند / 11،065 دلار آمریکا 9،795 پوند / 12،245 دلار آمریکا
آخرین به روز رسانی آوریل 2020

درباره این دانشگاه

Informa is a leading international events, intelligence and scholarly research group.

Informa is a leading international events, intelligence and scholarly research group. اطلاعات محدود