مدیریت اطلاعات مدرک کارشناسی ارشد

عمومی

شرح برنامه

سیستم های اطلاعاتی و اطلاعاتی برای زنده ماندن سازمان های مدرن حیاتی هستند، اما ما فقط درباره تکنولوژی صحبت نمی کنیم. پیاده سازی و استفاده از سیستم های اطلاعاتی می تواند به طور قابل توجهی ساختار و فرایندهای کسب و کار را تغییر دهد. مهم است که مدیران آینده، درک این سیستم ها را با دانش کار عملی مدیریتی ترکیب کنند.

طراحی دانش و تجربه کار در Sheffield University Management School و Sheffield University Management School بین المللی مشهور، این برنامه تئوری ضروری و مهارت های انتقادی را برای برتری در نقش مدیریتی و همچنین درک جامع از علوم اطلاعات فراهم می کند.

کارشناسی ارشد ما در مدیریت سیستم های اطلاعاتی، آخرین تفکر را با مهارت های عملی که در استخدام آینده خود استفاده می کنید، ترکیب می کند. دانش آموزان مهارت های اصلی در جنبه های مدیریت کلیدی، و همچنین دانش در مورد نحوه طراحی، توسعه و اجرای سیستم های اطلاعاتی، مدیریت پروژه های سیستم اطلاعاتی و تغییرات اساسی که می توانند منجر شوند، به دست می آورند.


دوره

دانش آموزان از طریق مجموعه ای از سخنرانی ها، سمینارها، مطالعات موردی، کار گروهی برای یادگیری مشارکتی و گروه های گفتگو مبتنی بر وب آموزش داده می شود. ارزیابی از طریق تکالیف فردی، پروژه های گروهی، امتحان پایان ترم و یک پایان نامه است.

تیم ما از دانشگاهیان، که همچنین نقش مشاوره ای در سازمان های بزرگ دارند، دانش صنایع ارزشمند را در تدریس خود در بر می گیرند و اعضای برجسته ای از حرفه های مربوطه هستند.

ماژول ها

ماژول هسته:

 • روش های تحقیق و تهیه پایان نامه
 • مدل سازی اطلاعات سیستم
 • فناوری اطلاعات و ارتباطات، نوآوری و تغییر
 • مدیریت افراد در سازمان ها
 • عملیات و مدیریت زنجیره تامین
 • مدیریت استراتژیک
 • سیستم های اطلاعات مدیریت پروژه
 • پایان نامه

ماژول های اختیاری:

 • تجارت الکترونیک و تجارت الکترونیک
 • هوش تجاری
 • اداره اطلاعات و اخلاق
 • Systsms اطلاعات و جامعه اطلاعاتی
 • استراتژی تجارت بین المللی


نامزد

کارشناسی ارشد ما در مدیریت سیستم های اطلاعاتی ایده آل است اگر می خواهید درک و مهارت مدیریتی خود را در مدیریت، از دیدگاه عمومی و دیدگاه اطلاعات، توسعه دهید. این دوره مخصوصا برای فارغ التحصیلان فناوری اطلاعات و حرفه ای ها که می خواهند در مدیریت پیشرفت کنند و همچنین مدیران کسب و کار که می خواهند دانش خود را از دانش اطلاعاتی برای رقابت در محیط کسب و کار امروز گسترش دهند، مناسب است.

شما یک مدرک خوب درجه دوم یا یک مدرک معتبر حرفه ای خواهید داشت. برای دانش آموزان خارج از کشور، Sheffield University Management School استاندارد Sheffield University Management School ، IELTS 6.5 با حداقل 6 در هر بخش یا معادل آن است.


مدرسه

Sheffield University Management School افتخار دارد که در یک درصد از مدارس کسب و کار در جهان با اعتبار مجوز معتبر سه گانه تاج (AMBA، EQUIS، AACSB) قرار گیرد. ساختمان برجسته و معمارانه مدرسه در Broomhill برگ، تنها 15 دقیقه پیاده از مرکز شهر و 15 دقیقه رانندگی از منطقه Peak قرار دارد و کیفیت زندگی بسیار عالی شما را فراهم می کند.

ما به رهبری تحقیق، پویا و مترقی هستیم. مدرسه برای هر فارغ التحصیل تلاش می کند تا در هر دو نظریه و تمرین آماده کار شود. دانش آموزان کلاس جهانی ما و مدارک تحصیلی و مدارک مشهور برای اطمینان از این کار بسیار سخت تلاش می کنند.

خدمات حرفه ای اختصاصی نیز برای حمایت از نمایندگان و برقراری ارتباط با سازمان ها است. مرکز استخدام به عنوان یک رابط کلیدی بین دانش آموزان مدیریت و دنیای خارج عمل می کند. این یک سرویس اختصاصی است که به شما در دستیابی به پشتیبانی از قابلیت های استخدامی، توسعه مهارت ها و فرصت ها در زمینه های زیر کمک می کند؛ پروژه های کارشناسی ارشد، کارآموزی، مدارس تابستانی بین المللی، انجمن های حرفه ای و مشاغل.

مدرسه اطلاعات (iSchool) در دانشگاه شفیلد جامعه پر رونق است که به مطالعه و پیشرفت زمینه اطلاعات و حرفه های آن اختصاص یافته است. iSchool شما را قادر می سازد که چیزهایی را که کار می کنند بهبود بخشد - با درک بهتر و مدیریت بیشترین منابع ارزشمند مدرن: اطلاعات. این یکی از گروه های بین المللی مدرسه های پیشرو در جهان است.بورس تحصیلی

برای اطلاعات بیشتر در مورد بورس تحصیلی لطفا به وب سایت زیر مراجعه کنید. https://www.sheffield.ac.uk/postgraduate/taught/finance

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, ... اطلاعات بیشتر

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, as part of the Russell Group, is renowned for its research and teaching excellence. اطلاعات محدود